رفتن به مطلب

قالب بی تم

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان زمانی که دارم بی تم نصب می کنم رو وردپرس میزنه 

"پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است."

و پروسه نصب انجام نمیشه. ایده ای دارید چه کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

زمانی که مدت زمان اجرای دستورات و همچنین حجم مجاز برای هر کانکشن توی سرورتون محدود باشه چنین اتفاقی میفته. چون قالب بی تم یه مقدار سنگین هست و برای نصب و پردازش به زمان و حجم بیشتری احتیاج داره. به هاستینگ تیکت بزنید و بگید این چهار مورد رو براتون افزایش بدن:

upload_max_filesize 512M
post_max_size 512M
max_execution_time 300
max_input_time 300

یا با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتون این مقادیر رو افزایش بدید

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام
قالب بی تم رو از طریق سی پنل آپدیت کردم. اما همچنان در داشبورد نسخه قبلی رو نشون میده. clear cache افزونه راکت رو هم زدم اما باز هم نسخه آخری که 24.0.1.1 هست رو نشون نمیده و شماره نسخه قبل رو داره و نوشته بروز کنید. ایده ای دارید که چه مشکلی ممکنه باشه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، pargar گفته است :

سلام
قالب بی تم رو از طریق سی پنل آپدیت کردم. اما همچنان در داشبورد نسخه قبلی رو نشون میده. clear cache افزونه راکت رو هم زدم اما باز هم نسخه آخری که 24.0.1.1 هست رو نشون نمیده و شماره نسخه قبل رو داره و نوشته بروز کنید. ایده ای دارید که چه مشکلی ممکنه باشه؟

درود؛

مطمئنید که نسخه جدید هست اصلا؟ عدد نسخه قالب یکی توسط کدهای PHP تعیین میشه و یکی هم داخل فایل Style.css. حالا ممکنه این عددها توی آپدیت ها تغییری نکرده باشه یا اصلا هر دو نسخه یکی باشند و اونی که بعنوان نسخه جدید دانلود کردید درواقع همون نسخه قبل هست. موارد اینچنینی زیاد داریم توی بحث قالب و افزونه

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون.  
کنترل کردم دیدم همونطور که گفتید توی فایل style.css همچنان شماره نسخه قدیمی رو میبینم. 
یکبار دیگه عملیات آپدیت رو انجام دادم و درست شد. خوبه یه مورد جدید یادگرفتم و اون هم شماره نسخه در فایل style.css.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام ممنون بابت پاسختون. مشکلم حل شد.

یه سوال دیگه قالب بی تم موجود در سایت توسط خود سایت آماده میشه یا نه توسط کاربران انجمن؟ برای این میپرسم که میخوام بدونم از نظر امنیت و سالم بودن فایل اوکی هست یا نه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hosseingh گفته است :

یه سوال دیگه قالب بی تم موجود در سایت توسط خود سایت آماده میشه یا نه توسط کاربران انجمن؟ برای این میپرسم که میخوام بدونم از نظر امنیت و سالم بودن فایل اوکی هست یا نه.

درود؛

فایل هایی که در بخش سایت اصلی بیست اسکریپت منتشر میشه توسط تیم تولید محتوای بیست اسکریپت قرار داده میشه که اسکن و تست شده هستند.

فایل هایی که در انجمن قرار داده میشن رو قبل از استفاده باید خودتون اسکن کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...