رفتن به مطلب

بهترین فروم ساز و بهترین افزونه ساخت مشخصات کاربری

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان و کارشناسان عزیز 20 اسکریپت

بنده سایت miflash.ir  را چند وقتی هست راه اندازی کردم و نیاز دارم برای سوال و جواب های بسیاری که در سایت انجام میشه فروم به سایت اضافه کنم میخاستم بدونم بهترین راه برا اضافه کردن فروم گفتگو که با قالب من سازگار باشه و خیلی نصب و راه اندازیش سخت نباشه چی استفاده کنم / در مورد سازگاری پشتیبانم گفته تابحال با افزونه ای تابحال تست نشده /

من با edd  و کلین لوگین هم مشکل دارم افزونه ای هست که بهتر از اینها باشه و منوی کاربری و خرید حرفه ای اضافه کنه به سایت

من امکاناتی مثل بروز رسانی ها جدید برای محصول دانلودی مثل سایت ژاکت را نیاز دارم که به کاربر خبر بده که بروزرسانی جدیدی برای خرید شما اضافه شده

ممنون می شم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 20 خرداد 1398 در 17:41، vahidmanafi گفته است :

بهترین راه برا اضافه کردن فروم گفتگو که با قالب من سازگار باشه و خیلی نصب و راه اندازیش سخت نباشه چی استفاده کنم

اگه انجمنی کوچیک می خواهید که داخل همون قالب اصلی سایتتون باشه، بهتره از افزونه ی bbpress استفاده کنید و یک انجمن در برگه ای از سایتتون راه اندازی کنید.

ولی اگه امکانات بیشتری مد نظر دارید، از اسکریپت هایی مثل IPS می تونید استفاده کنید که برای نصبش باید یک ساب دامین ایجاد کنید یا دیتابیس جداگانه از سایت اصلیتون.

در در 20 خرداد 1398 در 17:41، vahidmanafi گفته است :

من با edd  و کلین لوگین هم مشکل دارم افزونه ای هست که بهتر از اینها باشه و منوی کاربری و خرید حرفه ای اضافه کنه به سایت

افزونه ی EDD صرفا منوی خرید به سایت اضافه نمی کنه. این افزونه یک افزونه ی فروشگاه ساز هست که کل سیستم مدیریت خرید و فروش و محصولات و ... سایتتون رو برعهده می گیره و در صورت غیرفعال کردنش کل امکانات فروشگاهی سایتتون از بین خواهد رفت. مگر اینکه از افزونه ی جایگزین مثل ووکامرس استفاده کنید. خود افزونه ی EDD و ووکامرس، امکانات منوی کاربری رو دارند فقط اگر از نظر ظاهری مشکل دارید، که اون قسمتش مربوط به قالبتون میشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...