رفتن به مطلب

دامین فارسی

razmjo

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان 

من دارم سایت اجاره منزل راه اندازی میکنم، میخوام دامین بگیرم

آخه یه جا خوندم بخاطر اینکه نام دامنه برچسب اصلی سایت ماست روی سئو خیلی تاثیر میذاره

حالا به نظرتون دامین فارسی بگیرم خوبه؟(هم دامین فارسیش وهم دامین انگلیسیش)

مثلاً:

اجاره.com

و

ejare.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با هوشمند شدن گوگل و مابقی موتور های جستجو در این چند ساله و اضافه شدن معیار های فوق العاده زیاد و حیاتی در رابطه با سئو و اضافه شدن مطالب و موضوعات و استانداردهای مختلف  مورد بررسی قرار میگیره که نامه دامنه شاید 0.001 هم در سئو تاثیر گذاشت نباشه.

عنوان صفحات، برند شما، بهینه سازی داخلی، محتوا، بهینه سازی خارجی همه ی اینها تاثیر مثبت روی سئو میزارند نه فقط نامه یک دامنه!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mr.khastan@gmail.com گفته است :

سلام

با هوشمند شدن گوگل و مابقی موتور های جستجو در این چند ساله و اضافه شدن معیار های فوق العاده زیاد و حیاتی در رابطه با سئو و اضافه شدن مطالب و موضوعات و استانداردهای مختلف  مورد بررسی قرار میگیره که نامه دامنه شاید 0.001 هم در سئو تاثیر گذاشت نباشه.

عنوان صفحات، برند شما، بهینه سازی داخلی، محتوا، بهینه سازی خارجی همه ی اینها تاثیر مثبت روی سئو میزارند نه فقط نامه یک دامنه!

اینا درست  داداش

خواستم بدونم چون نام دامنه کلمه کلیدی سایته تاثیر میذاره روی سئو یا نه 

لینک به دیدگاه

چون اکثر کاربر های سایت از سرچ گوگل میان

معمولاً کلمات زیر روی توی گوگل سرچ می کنن

اجاره منزل

اجاره خونه

اجاره آپارتمان

و...

لینک به دیدگاه

این قسمته تو یه مقاله درباره انتخاب مناسب دامین خوندم

اضافه کردن کلمات کلیدی : اگر یک واژه محبوب در سرچتان را در نام دامنه خود به کار ببرید از لحاظ رتبه بندی موتورهای جستجو می تواند تاثیر بسازیی داشته باشد . ( سرچ بیشتر = ترافیک بیشتر = فروش بیشتر )

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، razmjo گفته است :

این قسمته تو یه مقاله درباره انتخاب مناسب دامین خوندم

اضافه کردن کلمات کلیدی : اگر یک واژه محبوب در سرچتان را در نام دامنه خود به کار ببرید از لحاظ رتبه بندی موتورهای جستجو می تواند تاثیر بسازیی داشته باشد . ( سرچ بیشتر = ترافیک بیشتر = فروش بیشتر )

سلام

نام دامنه اگر مرتبط باشه چه بهتر چون برای به ذهن سپردن راحت تره ولی معیار اصلی محتوای سایته که گوگل و موتورهای جستجو شمارو طبق اون محتوا طبقه بندی و توی سرچ ها دسته بندی میکنن شاید اسم دامنه اسم برند باشه پس گوگل چجوری باید تشخیص بده؟ ساده است با محتوا ، الان محتوا همه چیزه 

مثلا kalleh.com از کجاش معلومه چیه؟ اسم برنده 

شما فقط کافیه الگوریتم های گوگل رو رعایت کنید و محتوای استاندارد طبق اون تولید کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mazen.ir گفته است :

سلام

نام دامنه اگر مرتبط باشه چه بهتر چون برای به ذهن سپردن راحت تره ولی معیار اصلی محتوای سایته که گوگل و موتورهای جستجو شمارو طبق اون محتوا طبقه بندی و توی سرچ ها دسته بندی میکنن شاید اسم دامنه اسم برند باشه پس گوگل چجوری باید تشخیص بده؟ ساده است با محتوا ، الان محتوا همه چیزه 

مثلا kalleh.com از کجاش معلومه چیه؟ اسم برنده 

شما فقط کافیه الگوریتم های گوگل رو رعایت کنید و محتوای استاندارد طبق اون تولید کنید.

موفق باشید.

خیلی ممنون

دامنه فارسی که کاملاً مرتبطه به سایت خوبه

مثلا سایت رو روی دامنه اجاره.com پیاده کنم و بعد دامنه ejare.com رو روش پارک کنم

یا برعکس؟

از لحاظ محتوا که درست میگید اون هارو در نظر دارم ، الان میخوام دامنه بخرم گفتم اگه دامنه فارسی که مرتبط  باشه برای سئو بهتره خوب فارسی بگیرم اگه که نه فقط همون انگلیسی رو بگیرم

لینک به دیدگاه

درود.

سایت اصلی رو روی دامنه ی انگلیسی پیاده کنید بهتره. حالا دامنه های دیگه رو میتونید ریدایرکت کنید به دامنه اصلی ولی اصل محتوای سایت بهتره از دامنه ای باشه که هم کاربرا بتونن راحت تر حفظ کنن و هم لینک ها کوتاه تر و جذاب تر باشند. البته این کوتاه بودن لینک یک زمانی گوگل می گفت تأثیر اندکی داره. اما درباره اینکه دامنه فارسی باشه یا انگلیسی، تفاوتی نداره، در هر دو حالت محتوای سایتتون (اگر مطابق الگوریتم های سئو باشه) ایندکس میشن.

حتی جدیدا وبمسترای بزرگ از شرکت های بزرگ خارجی هم به این نتیجه رسیدن که طول و پسوند دامنه در سئوی سایت زیاد تأثیر نداره.

فقط دقت داشته باشید هر چند دامنه که می خواهید می تونید برای سایتتون ثبت کنید ولی نباید محتوای سایت با هر دامنه در دسترس باشه. اگر با هر دامنه سایتتون در دسترس باشه، گوگل توانایی ایندکس کردن همه رو خواهد داشت و از اونجایی که محتوای دامنه ها دقیقا مشابه هم میشن، اکثر سایتتون اسپم میشن و داخل لیست سیاه گوگل قرار میگیرن.

پس اگر قصد دارید چند دامنه بخرید، بهتره ریدایرکت کنید دامنه ها رو. البته ریدایرکت کردن و خرید چند دامنه بیشتر برای سایت هایی هست که می خوان پسوندهای دیگه ای از دامین رو هم بخرند. مثلا یک دامنه test.com خریدیم، می خوایم پسوند های دیگه رو هم بخریم test.ir و test.org و ... که در اینصورت ریدایرکت کردن بهترین کار هست. حالا مورد شما هم باید به همین ترتیب انجام بشه. اگر قرار باشه هر دو دامین ایندکس بشن، سایت هاتون اسپم میشه چون محتوا کاملا یکسان اما دامنه مجزا هست و انگار که دو سایت مجزا دارید با محتوای کاملا یکسان.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...