رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان به دلیل مشغله کاری سایت اندروید دی ال را برای فروش گذاشتم

موضوع سایت فروش فایل فلش گوشی های اندرویدی هستش که فوق العاده موضوع پر طرفداری هستش

آدرس سایت :   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

رتبه سایت در حال حاضر 37000 هست مدتی میشه که دیگه روی سایت کار نمیکنم یعنی وقتشا ندارم با یکم کار رتبه سایت با این موضوع راحت زیر 15000 میاد و حتی پایینتر

در آمد های سایت از طریق فروش مستقیم فایل های فلش هست و تبلیغات پاپ آپ و بنر تبلیغاتی

قالب سایت خریداری شده و قانونی از سایت ژاکت به همراه پشتیبانی رایگان به ارزش 80 هزار تومن میباشد.

تمامی عکس ها سئو شده و تگ اختصاصی دارن 

تمامی پست ها با اصول سئو ساخته و ویرایش شدن و کاملا تگ گذاری شدن

سئو سایت عالی هستش و کافیه موضوع را سرچ کنید میبینید که توی عکس ها صفحه اول عکس های سایت قرار میگیرن

هاست هم یک گیگ نیاز دارید فقط اونم برای خود قالب هست / خودم آموزش میدم به خریدار چطور لینک مستقیم رایگان از سایت های سازنده قرار بدن پس هزینه سایت سالی 30 تومنم نمیشه یعنی تقریبا هیچی...

قیمت را خیلی پایین میزارم که زود فروش بره فقط 1.000.000 تومان یعنی نصف حقوق یه کارمند !!!

تخفیف هم نداره با یه تومن همه چیز را آماده و کامل در اختیار دارید و می تونید از روز اول تضمینی درآمد داشته باشید

یه جستجو توی همین سایت بکنید سرتون سوت میکشه واقعا قیمت ناچیزی گفتم اونم فقط دلیلش فروش فوری هستش...

دوستان برای اثبات درآمد ها پیام بدن تا براشون عکس و فایل ارسال کنم

همچنین میتونید با ایمیل زیر با من در ارتباط باشید چون ممکنه اینجا کمتر سر بزنم

absmanafi@yahoo.com

ویرایش شده توسط vahidmanafi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...