رفتن به مطلب

افزونه WPforms 

پست های پیشنهاد شده

سلام

نسخه Pro از افزونه WPforms  رو از سایت دانلود و نصب کردم . خود افزونه به خوبی نصب شده ، ولی قابلیت پیشرفته به افزونه اضافه (addons) نشده . چطور این رفع میشه ؟ آیا نیاز هست که فایل  addon رو باز بسته ها داخلش رو یکی یکی نصب کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط hadiiHB
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

عنوانی که زدید "اشکال" صحیح نیست عزیز. افزونه مشکلی نداره. 

داخل فایل دانلود شده از بیست اسکریپت در این لینک ، دو پوشه به نام های wpforms و Add-Ons وجود داره. شما باید فایل دانلود شده رو داخل کامپیوتر شخصی خودتون Extract کنید، بعد پوشه ی wpforms رو مجددا با فرمت zip فشرده کنید و از طریق پیشخوان یا فایل منیجر نصب کنید.

بعد از فعالسازی افزونه wpforms ، حالا باید از قسمت "پیشخوان > افزونه ها > افزودن > بارگذاری" روی کلید Choose File کلیک کنید، وارد پوشه ی Add-Ons بشید و هر افزونه ی مکملی که می خواهید رو انتخاب و نصب کنید. 

داخل پوشه ی Add-Ons 18 افزونه مکمل یا همون Addon قرار داره که با فرمت zip هم هستند و آماده ی نصب هستند. هر یک از این Addon ها یک امکان جدید به wpforms اضافه می کنه که بنا به نیاز خودتون باید افزونه های مکمل رو هم نصب کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...
در در 5 بهمن 1397 در 19:27، Masih گفته است :

درود.

داخل فایل دانلود شده از بیست اسکریپت در این لینک ، دو پوشه به نام های wpforms و Add-Ons وجود داره. شما باید فایل دانلود شده رو داخل کامپیوتر شخصی خودتون Extract کنید، بعد پوشه ی wpforms رو مجددا با فرمت zip فشرده کنید و از طریق پیشخوان یا فایل منیجر نصب کنید.

بعد از فعالسازی افزونه wpforms ، حالا باید از قسمت "پیشخوان > افزونه ها > افزودن > بارگذاری" روی کلید Choose File کلیک کنید، وارد پوشه ی Add-Ons بشید و هر افزونه ی مکملی که می خواهید رو انتخاب و نصب کنید. 

داخل پوشه ی Add-Ons 18 افزونه مکمل یا همون Addon قرار داره که با فرمت zip هم هستند و آماده ی نصب هستند. هر یک از این Addon ها یک امکان جدید به wpforms اضافه می کنه که بنا به نیاز خودتون باید افزونه های مکمل رو هم نصب کنید.

با سلام

بنده این افزونه را از سایت شما دانلود و طبق فرموده تان نصب کردم، با این حال بر خلاف آنکه گفته شده نسخه پرو است، نسخه لایت با این روش نصب شد که متاسفانه برخی از امکانات ادان ها هم بر روی آن قابل استفاده نیست (به طور مثال نمی توان برای فرم ثبت نام، ورود رمز یا شماره تلفن را انتخاب کرد). آیا راه حلی دارد؟ و یا برای فعال سازی نسخه پرو باید کار دیگری انجام می دادم؟

با سپاس و احترام

لینک به دیدگاه

در در 20 تیر 1398 در 20:37، Gentleman گفته است :

با سلام

بنده این افزونه را از سایت شما دانلود و طبق فرموده تان نصب کردم، با این حال بر خلاف آنکه گفته شده نسخه پرو است، نسخه لایت با این روش نصب شد که متاسفانه برخی از امکانات ادان ها هم بر روی آن قابل استفاده نیست (به طور مثال نمی توان برای فرم ثبت نام، ورود رمز یا شماره تلفن را انتخاب کرد). آیا راه حلی دارد؟ و یا برای فعال سازی نسخه پرو باید کار دیگری انجام می دادم؟

با سپاس و احترام

درود.

آخرین نسخه رو در این لینک دریافت کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پوشه ی wpforms واقع در پوشه ی Plugin رو با فرمت zip فشرده کنید و نصبش کنید. بعد وارد پوشه ی Add-Ons بشید، مثل روی نصب افزونه، این افزودنی ها رو (هر کدوم رو که نیاز دارید) نصب و فعال کنید.

افزونه نسخه ی PRO هست. در لوکال هاست هم تست کردم جهت اطمینان.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
در در 5 بهمن 1397 در 19:27، Masih گفته است :

درود.

سلام از همون طریق انجام دادم ولی بازم میزنه جهت پرو فعال کنید و اون افزونه هاشم از همون طریق نصب کردم ولی نشون نمیده
eula_untitxled.jpg

ویرایش شده توسط sadegh
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...