رفتن به مطلب

بازگردانی به حالت اول

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان من یه تغییراتی داخل سایت دادم متاسفانه بهم ریخته(البته تغییرات من ربطی به اون بهم ریختگی نداشت اما با این حال شده !!)

مثلا منو کار نمیکنه دیگه

الان بجز ری استور هاستنیگ راه دیگه ای هست برای بازگردانی صفحه به اون حالت؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

یک راه هست که بتونید بفهمید این بهم ریختگی مربوط به تغییراتتون هست یا از جای دیگه ای هست.

به این صورت که پوشه ی نسخه خام و بدون دستکاری قالب رو تغییر نام بدید و داخل سایت نصب کنید. اگه مشکل رفع شد، مربوط میشه به همون دستکاری هایی که کردید و اگر نشد، باید غیرفعال کردن افزونه ها رو آزمایش کنید. ممکنه بعد از بروز رسانی خودکار یا بروزرسانی توسط خودتون، باعث مشکلات شده باشند.

اگر هم با تغییر قالب مشکل حل شد، یا باید آخرین بک آپ گرفته شده توسط هاستینگ رو ریستور کنید یا تغییرات رو مجددا روی قالب خام اعمال کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام . 

لطف کنید بگید کدوم بخش رو دستکاری کردید . کد های قالب یا کد های اصلی وردپرس یا افزونه ویرایش کردید و ..... تا دقیق راهنمایی کنم 

لینک به دیدگاه

کلافه شدم دیگه از صفحه ساز beaver builder استفاده کرده کلا یه قالب معمولی بوده ظاهرا با صفحه ساز درست شده

توی فوترش لینک شبکه های اجتماعی گذاشتم

1- بکگراند منو حذف شد :| رنگش عوش شد

2-اسلایدر تیم  و لوگو داشت بهم ریخت( که داخل یه تاپیک دیگه با بدبختی حل شد)

الان هم که همه چی اوکی شده

3-توی سایت یه عکس به صورت تایم لپس داشت از طریق صفحه ساز  فرمت mp4 و webm گذاشته شده بود

الان درحالت ادمین که میرم نشان میده اما به صورت یوزر معمولی که میرم نشان نمیده !!!

حالا من چند بار عکس - فیلم و... گذاشتم اما نمیشه که نمیشه کلا نشان نمیده

قالب اولیه هم نداره(البته این مورد را نشان میداد قبلا بعد از تغییرات نشان نمیده) که نمیدونم دلیلش چیه

این وطر که این فامیل ما گفت طرف یه قالب معمولی داره با صفحه ساز ها سایتو طراحی می کنه

قالب به صورت css و sccs هست

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...