رفتن به مطلب

سرور smtp برای mailster

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من بخاطر گرونی پلن های میلرلایت و ... مجبور شدم افزونه میلسترو بخرم برای سایتم

بخوام خود سرور سایتو قرار بدم که اسپم میشم و دردسر بالایی داره ( نتونستم آزمون خطا کنم اگر کسی میدونه مثلا من با ایمیل mail@site.com بفرستم  ... کل ایمیل های این site.com اسپم میشن یا صرفا mail@site.com و بعدا میتونم با تغییر این ایمیل و ایجاد mail2@site.com دوباره ایمیل بفرستم و مشکلی نداره ؟ )

تنها راه استفاده از جیمیل بود که ادد کردم ولی صد در صد که محدودیت داره نتونستم بطور کامل تنظیمات ارسالشو درست کنم که مثلا یکجا چندتا بفرسته تاخیرش چقدر باشه و محدودیتاش چطوره !!! اگه کسی میدونه بگه .. مثلا یه آپدیت فرستادم الان که اون محصول 1400 مشتری داره و دو سه بار ارور داده و ساعتهاست داره ارسال میکنه تازه نصفم نشده

هرچقدر گشتم یه سرویس smtp پیدا نکردم که پولی باشه ولی قوی ( البته پولیشم به صرفه باشه میل گان و سندگرید هزینش از خود سالانه میلر لایت بیشتر میشه )

یه سرویس ایرانی باشه که smtp ارائه بده که اسپم نشه قیمتش به صرفه باشه وارد میلستر کنم و اونم ارسال کنه

ممنون میشم توی پیدا کردن smtp سرور یا تنظیمات گوگل یا هرچیزی که بتونه کمکم کنه بهتر و بی دردسر کمپین ارسال کنم راهنماییم کنید .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یه مورد دیگم که دارم تظنیمان cron هست که ابتدا توی تنظیمات پیشنهادیش بود ولی هیچی ارسال نمیکرد یبار لینکشو باز کردم ارسال کرد بازم نکرد گذاشتمش توی wp_cron الان ارسال میکنه ولی تنظیم پیشنهادی نیست و دقیق آموزشی پیدا نکردم توی اینترنت براش اگه کسی خوب بلده کار با این افزونه رو کمک کنه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود دوست عزیز

فقط همون ادرس اسپم میشه اگر زیاد تکرار بشه کل دامین و ای پی میبندن

چرا از اسکریپت ارسال ایمیل استفاده نمیکنی راحت اجرا میشه

نرم افزار های تحت ویندوز هم هستن با استفاده از پروکسی لیست ای پی عوض میکنن تا سرویس دهنده ها شناساییشون نکنن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammadshahabi گفته است :

درود دوست عزیز

فقط همون ادرس اسپم میشه اگر زیاد تکرار بشه کل دامین و ای پی میبندن

چرا از اسکریپت ارسال ایمیل استفاده نمیکنی راحت اجرا میشه

نرم افزار های تحت ویندوز هم هستن با استفاده از پروکسی لیست ای پی عوض میکنن تا سرویس دهنده ها شناساییشون نکنن

بیا تلگرام راحتتر صحبت کنیم

@rezaforozan

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

گوگل سرویس smtp رو ناامن تشخیص میده و اجازه ارسال نمیده و بهترین راه روش ساخت وب app هست و متصل کردنش

منتهی میلستر اونطور نیست موندم چه کنم این افزونرو خریدم ولی نمیتونم چیزی بفرستم

سرورمم ایران هست که میلگان و سندگرید باش کار نمیکنه بخاطر تحریم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...