رفتن به مطلب

معرفی بهترین وبسایت های وردپرسی در زمینه کودک

هاتف

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما. من میخوام یه سایتی بزنم در مورد کودک. یعنی آموزش هایی مبنی بر کودکان ،بارداری،تغذیه مادران و کوددکان و این چیزا. اما چون طراحی سایت با وردپرس رو فقط بلدم و نمیتونم از زبان های دیگه استفاده کنم مجبورم که از همین وردپرس برای طراحی سایته کودکی که میخواهم استفاده کنم.

فقط مسئله ی من اینجاست که برای ساخت همچین سایت هایی که فقط قراره توش مطالب قرار بدم و بعد ها ازش هزینه ی تبلیغات رو در بیارم میشه از وردپرس استفاده کرد؟

یه تعدادی از سایت هایی که در زمینه کودک طراحی شدن و با وردپرس هستند رو خدمتتون میگم اگر میشه مشاهده کنید و ایراداتی که داره رو بگید تا من اون ها رو تکرار نکنم.

1- سایت کودکان ما یه سایت خوبیه که با وردپرس طراحی شده و در زمینه های مختلف زنان و مادران و این چیزا مطالب خوبی میزاره.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

2- سایت نی نی کده هم که حدوده 4 ساله در این زمینه فعالیت میکنه و با وردپرس طراحی شده که خودم به شخصه از ظاهرش خوشم نمیاد.

3- سایت کودکان آنلاین هم بیشتر فیلم و کارتون میزاره برای کودکان این هم سرعتش یکم پایینه گویا ولی از لحاظ ساختاری خوبه فکر کنم

اگر میشه این سایت هارو چک کنید و در مورد ظهرشون و امکاناتشون نظر بدید تا من اون هارو تکرار نکنم و برای طراحی سایتم ازشون الگو بگیرم. ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...