رفتن به مطلب

اد نشدن بیشتر یک اکانت در nextpost

پست های پیشنهاد شده

دوستان من اسکریپت nextpost ربات اینستاگرام رو نصب کردم و یه اکانت بهش وصل کردم و چند روزیه به خوبی هم لایک و کامنت و ... میزنه چند روزیه هی میخوام یه اکانت دیگه به ربات اضافه کنم نمیشه هی میزنه 

please goto instagram.com and pass checkpoint!

از دوستان از کسی میدونه علت خطا چیه راهنماییم کنه ممنون

ویرایش شده توسط saman_adm
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر فکر می کنید تعداد اضافه کردن اکانت جدید محدود شده، به صفحه ی ویرایش پکیج ها برید، در تنظیمات پکیج ها گزینه ی Number of acconts رو یک عدد بالا مثلا 999 یا عدد -1 (منفی یک قرار بدید تا کاملا نامحدود بشه)

اسکرین شات :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در ضمن زمانی که چک پوینت میزنه، احتمالا کارهای لازم برای عبور از این مرحله رو انجام ندادید! حتما روی اکانتتون یک ایمیل درست و صحیح اضافه کنید. موبایل اضافه نکنید. بعد از انجام این دو کار، از موبایل و کامپیوتر از اینستاتون Log out کنید. بعد با اسکریپت لاگین کنید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، hani2200 گفته است :

سلام

محدوديت اضافه كردن اكانت رو از روي بسته يا پكيج ها برداشتين؟

بله بازم نمیتونم ادش کنم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

اگر فکر می کنید تعداد اضافه کردن اکانت جدید محدود شده، به صفحه ی ویرایش پکیج ها برید، در تنظیمات پکیج ها گزینه ی Number of acconts رو یک عدد بالا مثلا 999 یا عدد -1 (منفی یک قرار بدید تا کاملا نامحدود بشه)

اسکرین شات :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در ضمن زمانی که چک پوینت میزنه، احتمالا کارهای لازم برای عبور از این مرحله رو انجام ندادید! حتما روی اکانتتون یک ایمیل درست و صحیح اضافه کنید. موبایل اضافه نکنید. بعد از انجام این دو کار، از موبایل و کامپیوتر از اینستاتون Log out کنید. بعد با اسکریپت لاگین کنید.

مراحل رو اوکی کردم بازم نشد میزنه 

Please goto  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  and pass checkpoint!

فکر کنم اینستا روی اکانتم حساس شده چند روزی بگذره شاید درست شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...