• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
Masih

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

765 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام ممنون بابت توضیحاتتون ، خیلی مفید بود ، استفاده کردیم .

یک سوالی خدمتتون داشتم اینکه چرا ماژول ها کار نمیکنن ؟ 
چطوری کرون جاب ها رو واسه ماژول ها هم فعال کنیم ؟
و اینکه دستور العمل کرون جابی که نوشتین برای دایرکت ادمین ارور میده ،

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان عزیز 

من Nextpost رو فعال کردم درست هم کار میکنه ولی سرعت کمه مشکل از کجاست؟

آیا فقط اون کرون جابی که گفتید کافیه یا بیشتر میخاد؟

لینک به ارسال
در در 11 شهریور 1397 در 20:48، milads گفته است :

سلام ممنون بابت توضیحاتتون ، خیلی مفید بود ، استفاده کردیم .

یک سوالی خدمتتون داشتم اینکه چرا ماژول ها کار نمیکنن ؟ 
چطوری کرون جاب ها رو واسه ماژول ها هم فعال کنیم ؟
و اینکه دستور العمل کرون جابی که نوشتین برای دایرکت ادمین ارور میده ،

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

درود.

1. اگر کران جاب و دستور اون به درستی اضافه و تنظیم شده باشه و همچنین تنظیمات ماژول ها به درستی انجام شده باشه، دلیلی برای کار نکردنش نیست!

2. ماژول ها کران جاب جداگانه ای ندارند. شما فقط کافیه یکی از دو دستور ارائه شده برای کران جاب رو تنظیم کنید. با تنظیم این یک کران جاب، هم خوده اسکریپت و هم تمامی ماژول ها با اون کارهاشون رو زمانبندی می کنند.

3. لطفا ارورهایی که میده رو به صورت متنی یا تصویری قرار بدید تا بررسی کنیم. البته بهتره از روند کاری که انجام میدین اسکرین شات قرار بدید در پاسخ بعدیتون تا بتونیم ایراد کار رو پیدا کنیم.

در صفحه ی اول همین تاپیک، آموزش و دستورات کران جاب برای این اسکریپت وجود داره. تست کنید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، mahdi.samieyan گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز 

من Nextpost رو فعال کردم درست هم کار میکنه ولی سرعت کمه مشکل از کجاست؟

آیا فقط اون کرون جابی که گفتید کافیه یا بیشتر میخاد؟

درود.

تنها یک کران جاب کافیه.

اگر زمان دوره ی اجرای کران جاب رو روی هر یک دقیقه گذاشته باشید ، و همچنان مشکل سرعت فعالیت دارید، در تنظیمات ماژول و تنظیمات عمومی اسکریپت، سرعت فعالیت در هر ساعت رو تغییر بدید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز 

به نظر شما چه هاستی برای این اسکریپت مناسب است داخل ایران باشه یا اروپا چه هاستی با چه پهنای باندی و چه مقدار حجمی و درکل هاست خوب و قیمت به صرفه رو از کجا تهیه کنم

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

1. اگر کران جاب و دستور اون به درستی اضافه و تنظیم شده باشه و همچنین تنظیمات ماژول ها به درستی انجام شده باشه، دلیلی برای کار نکردنش نیست!

2. ماژول ها کران جاب جداگانه ای ندارند. شما فقط کافیه یکی از دو دستور ارائه شده برای جران جاب رو تنظیم کنید. با تنظیم این یک کران جاب، هم خوده اسکریپت و هم تمامی ماژول ها با اون کارهاشون رو زمانبندی می کنند.

3. لطفا ارورهایی که میده رو به صورت متنی یا تصویری قرار بدید تا بررسی کنیم. البته بهتره از روند کاری که انجام میدین اسکرین شات قرار بدید در پاسخ بعدیتون تا بتونیم ایراد کار رو پیدا کنیم.

در صفحه ی اول همین تاپیک، آموزش و دستورات کران جاب برای این اسکریپت وجود داره. تست کنید.

سلام 
خیلی ممنونم بابت پاسختون دوست عزیز

بنده از هاست اشتراکی نت افراز استفاده میکنم ، و ازشون خواستم تا  c.U.rl رو به آخرین نسخه ارتقا بدین .
و اینکه مقادیر توابع زیر در فایل php.ini رو افزایش بدن.

memory_limit
upload_max_size
post_max_size
upload_max_filesize
max_execution_time
max_input_time

مراحل نصب رو هم طبق پست اول انجام دادم .

و کرون جاب رو هم به صورت شکل زیر ایجاد کردم .

cron.png.459e75c8ac84077c96e0a34b41e9e92f.png

ارسال پست و ارسال پست زمان بندی شده ، به درستی فعالیت میکنه ،

ولی ماژول ها فعالیت نمیکنند .
برای ماژول اتو لایک فقط یک هشتگ تهران انتخاب شده است ، و با سرعت very fast که از تنظیمات very fast روی 60like per hour گذاشتم ، البته روی slow هم گذاشته ام ، ولی فعالیتی مشاهده نکردم .

و دیگر ماژول ها هم همین طور .

با تشکر از توجه شما

ممنون میشم اگر برای نصب پروکسی های متفاوت راهنمایی کنید .

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mahdi.samieyan گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز 

به نظر شما چه هاستی برای این اسکریپت مناسب است داخل ایران باشه یا اروپا چه هاستی با چه پهنای باندی و چه مقدار حجمی و درکل هاست خوب و قیمت به صرفه رو از کجا تهیه کنم

درود.

اگه به طور حرفه ای می خواهید بهتره سرور مجازی تهیه کنید. رم و سی پی یو بالا باشه کافیه. حجم و پهنای باند زیاد مهم نیست برای این اسکریپت.

لینک به ارسال

@milads

اگه از صحت تنظیمات ماژول ها و اسکریپت اطمینان دارید، به صورت دستی، چند بار آدرس کران جاب رو رفرش کنید و ببینید که آیا اقدامی انجام میده یا خیر :

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

@milads

اگه از صحت تنظیمات ماژول ها و اسکریپت اطمینان دارید، به صورت دستی، چند بار آدرس کران جاب رو رفرش کنید و ببینید که آیا اقدامی انجام میده یا خیر :

ممنون عزیز

وقتی آدرس کرون جاب رو فراخوانی میکنم عبارت Cron task processed میاره .

لینک به ارسال

سلام

دوستان منم مشكل پروكسي داشتم يه مقدار سرچ كردم متوجه شدم در سي پنل فقط پورت ٨٠ كار ميكنه الباقي پورت ها جواب نميده براي اضافه كردن پروكسي سرچ كنيد proxy list بعد اونايي كه پورت ٨٠ دارن رو اضافه كنيد.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، milads گفته است :

ممنون عزیز

وقتی آدرس کرون جاب رو فراخوانی میکنم عبارت Cron task processed میاره .

خب این یعنی کران جاب به خوبی اجرا شده و وظایفی که قرار بوده انجام بده رو انجام داده.

اگه بعد از اجرای کران جاب، فعالیتی در سایت انجام نشد، تنظیمات رو باید بررسی کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون از توجهتون

محبت میکنید نحوه ی اتصال پروکسی های مختلف رو هم بفرمایید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، milads گفته است :

ممنون از توجهتون

محبت میکنید نحوه ی اتصال پروکسی های مختلف رو هم بفرمایید

در صفحه ی اول این تاپیک توضیح دادم به همراه تصویر که چطور پروکسی جدید اضافه کنید.

ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید اینه که پورت پروکسی باید توسط سرورتون قابل دسترسی باشه. اکثر هاستینگ ها، اجازه ی استفاده از پورت 80 رو بهتون میدن. که در اینصورت باید پروکسی هایی پیدا و اضافه کنید که پورت اونها 80 باشه. در سرور مجازی این امکان وجود داره که خودمون پورت ها رو کنترل کنیم که در اینصورت پروکسی های زیادی رو میشه استفاده کرد.

وارد لینک زیر بشید و پروکسی هایی که در ستون Port اونها 80 هست استفاده کنید.

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

مثلا :

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 15 شهریور 1397 در 13:27، Masih گفته است :

در صفحه ی اول این تاپیک توضیح دادم به همراه تصویر که چطور پروکسی جدید اضافه کنید.

ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید اینه که پورت پروکسی باید توسط سرورتون قابل دسترسی باشه. اکثر هاستینگ ها، اجازه ی استفاده از پورت 80 رو بهتون میدن. که در اینصورت باید پروکسی هایی پیدا و اضافه کنید که پورت اونها 80 باشه. در سرور مجازی این امکان وجود داره که خودمون پورت ها رو کنترل کنیم که در اینصورت پروکسی های زیادی رو میشه استفاده کرد.

وارد لینک زیر بشید و پروکسی هایی که در ستون Port اونها 80 هست استفاده کنید.

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

مثلا :

ممنون عزیز

پروکسی ها رو تونستم اضافه کنم .

و اینکه چطوری میتونم تنظیم کنم که افرادی که هشتگ خاصی رو لایک کردن فالو کنه ؟ یا اگه تو پیج هدفی کامنت گذاشتن فالو کنه ؟
آیا هم چین تنظیماتی برای ماژول ها هست ؟

لینک به ارسال

سلام و درود بر دوستان . 

وقت بخیر . 

دوست عزیز 

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

ممنون از راهنمایی تان در این تایپیک . 

ما اسکریپت را نصب کردیم به ۳ مشکل زیر برخورد کردیم . لطف میکنید که ما را راهنمایی کنید : 

۱- ما هر پروکسی که وارد میکنیم مدام با ارور پروکسی معتبر نیست یا فعال است مواجه میشویم . از سایت های مختلف استفاده کردیم اما همه شون این ارور را میدن . دلیل بروز این مشکل چی هست ؟ چه طور میتونیم این مشکل را رفع کنیم ؟ 

۲- وقتی میخواهیم حساب اینستگرام جدید اضافه کنیم با ارور ذیل مواجه میشویم : 

لطفا بروید به 

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

و با مجوز عبور کنید.

باید چه کنیم ؟ 

۳- بخش لغو دنبال کردن با اینکه فعال کردیم و تنظیماتش را انجام دادیم کار نمی کند و کسانی که ما را فالو نکردن را انفالو نمی کنه !!! حتی در بخش گزارش های این قسمت هم چیزی درج نکرده است . 

لطفا برای این سه مشکل راهنمایی بفرمایید . 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، milads گفته است :

ممنون عزیز

پروکسی ها رو تونستم اضافه کنم .

و اینکه چطوری میتونم تنظیم کنم که افرادی که هشتگ خاصی رو لایک کردن فالو کنه ؟ یا اگه تو پیج هدفی کامنت گذاشتن فالو کنه ؟
آیا هم چین تنظیماتی برای ماژول ها هست ؟

درود مجدد.

در حال حاضر هیچ یک از ماژول ها چنین قابلیتی رو ندارند.

تنها راه فالو و لایک کردن دیگر کاربران اینستاگرام، از طریق معرفی هشتگ یا موقعیت مکانی پست ها صورت می گیره. و تنها افرادی شامل لایک و فالو میشن که داخل این هشتگ یا موقعیت مکانی ها پست ارسال کنند.

تا اونجایی هم که اطلاع دارم API اینستاگرام اجازه ی دسترسی به لایک کننده ها یا کامنت گذارهای پست ها رو نمی ده.

لینک به ارسال

@shervin_20

درود.

1. یا پروکسی وارد شده فعال و معتبر نیست، یا اینکه پورت وارد شده برای پروکسی توسط هاستینگ یا سرورتون پشتیبانی نمیشه. اگر استفاده از اون پورت توسط سرور محدود شده باشه، امکان استفاده از اون پروکسی با پورت محدود شده نخواهد بود. عموما اکثر سرورها پورت 80 رو پشتیبانی می کنند که می تونید ازشون استفاده کنید.

2. این مشکل بیشتر به دلیل مسایل فنی و سرور رخ میده. اما دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه. بهترین راه حل استفاده از پروکسی فعال و معتبر هست که سرور هم بتونه ازش استفاده کنه و محدودش نکرده باشه . یکی دیگه از راه ها به تجربه ی کاربران این اسکریپت، Deactive کردن اکانت برای مدت زمانی مثلا 3 یا 4 ساعت و بعد ورود به اکانت با اسکریپت هست.

3. بخش آنفالو کردن کسانی که شما رو فالو نکردن، فقط مربوط به اون افرادی هست که خوده اسکریپت اونها رو فالو کرده. زمانی که توسط ماژول فالو کردن خودکار ، افرادی رو فالو کنید، توسط بخش آنفالو کردن می تونید افرادی که فالوبک ندادن رو آنفالو کنید. البته این امکان رو در دو سه نسخه ی اخیر تست کردم و دقیق اطلاع ندارم که شیوه ی کار این بخش رو تغییر دادن یا خیر.

ولی در کل پیشنهاد من به شما اینه که برای استفاده از این اسکریپت به صورت حرفه ای، یک سرور مجازی تهیه کنید و اسکریپت رو داخلش نصب کنید تا علاوه بر امکانات مدیریتی زیاد و نصب نرم افزارهایی مانند FFMPEG ، بتونید روی پورت های قابل استفاده برای پروکسی ها هم کنترل بیشتری داشته باشید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان افزونه درگاه زرین پال-پی.ای ار-نکست پی دارم هرکدام 50ت میفروشم...

کسی هست اینجا شمسی سازی کرده باشه؟

@Masih عزیز روش کار کردید؟

لینک به ارسال

با سلام

من همه موارد را نصب کردم .ربات هم فعال هست ولی نمیدونم چرا بیشتر عملیات لایک و فالو و گاها کامنت را  انجام نمیده و ارور  

Something went wrong
Feedback require
میده
من برای هر عملیات مثل لایک یا فالوو یا کامنت همزمان حدود ده هشتگ و ده مکان و ده پیج  را تعریف میکنم

لینک به ارسال

درخواست نصب صحیح این اسکریپت رو دارم

آیا مسیح جان این اسکریپت رو برای بنده نصب میکنید ؟

متشکرم

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، A B A D A N گفته است :

متشکرم

درود عزیز،

آخرین نسخه ی اسکریپت رو دانلود و داخل فایل منیجر آپلود کنید. بعد اطلاعات cPanel رو پیام خصوصی کنید. تا فردا اگر وقتم آزاد شد یه بررسی می کنم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 17 شهریور 1397 در 15:28، bamapishraft گفته است :

با سلام

من همه موارد را نصب کردم .ربات هم فعال هست ولی نمیدونم چرا بیشتر عملیات لایک و فالو و گاها کامنت را  انجام نمیده و ارور  

Something went wrong
Feedback require
میده
من برای هر عملیات مثل لایک یا فالوو یا کامنت همزمان حدود ده هشتگ و ده مکان و ده پیج  را تعریف میکنم

سلام

٢٤ ساعت فعاليت ربات رو متوقف كنيد بعد از ٢٤ ساعت با پروكسي فعال كنيد مشكل برطرف ميشه

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، A B A D A N گفته است :

متشکرم

سلام

اگر مسيح جان وقت نكردن پيام بدين براتون نصب كنم.موفق باشيد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 17 شهریور 1397 در 00:23، Masih گفته است :

@shervin_20

درود.

1. یا پروکسی وارد شده فعال و معتبر نیست، یا اینکه پورت وارد شده برای پروکسی توسط هاستینگ یا سرورتون پشتیبانی نمیشه. اگر استفاده از اون پورت توسط سرور محدود شده باشه، امکان استفاده از اون پروکسی با پورت محدود شده نخواهد بود. عموما اکثر سرورها پورت 80 رو پشتیبانی می کنند که می تونید ازشون استفاده کنید.

2. این مشکل بیشتر به دلیل مسایل فنی و سرور رخ میده. اما دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه. بهترین راه حل استفاده از پروکسی فعال و معتبر هست که سرور هم بتونه ازش استفاده کنه و محدودش نکرده باشه . یکی دیگه از راه ها به تجربه ی کاربران این اسکریپت، Deactive کردن اکانت برای مدت زمانی مثلا 3 یا 4 ساعت و بعد ورود به اکانت با اسکریپت هست.

3. بخش آنفالو کردن کسانی که شما رو فالو نکردن، فقط مربوط به اون افرادی هست که خوده اسکریپت اونها رو فالو کرده. زمانی که توسط ماژول فالو کردن خودکار ، افرادی رو فالو کنید، توسط بخش آنفالو کردن می تونید افرادی که فالوبک ندادن رو آنفالو کنید. البته این امکان رو در دو سه نسخه ی اخیر تست کردم و دقیق اطلاع ندارم که شیوه ی کار این بخش رو تغییر دادن یا خیر.

ولی در کل پیشنهاد من به شما اینه که برای استفاده از این اسکریپت به صورت حرفه ای، یک سرور مجازی تهیه کنید و اسکریپت رو داخلش نصب کنید تا علاوه بر امکانات مدیریتی زیاد و نصب نرم افزارهایی مانند FFMPEG ، بتونید روی پورت های قابل استفاده برای پروکسی ها هم کنترل بیشتری داشته باشید.

موفق باشید.

سلام و درود . 

ممنون دوست عزیز که پاسخ دادید . 

۱- ما چندین پروکسی مختلف را استفاده کردیم با پورت های مختلف اما هیچ کدام کار نداد !!! حتی با پورت ۸۰ هم چند تا پروکسی مختلف چک کردیم اما جواب نداد . چه کنیم ؟ پروکسی از کجا تهیه کنیم که جواب بدهد ؟ 

۳- بخش انفالو همین طور هست که شما می فرمایید باید کسانی که اسکریپت فالو کرده و اونها ما را فالو نکردن را آنفالو کند اما چنین اتفاقی نمی افتد و عملا کار نمی کند . برای حل این موضوع باید چه کنیم ؟ 

لطف میکنید راهنمایی کنید ؟

این اسکریپت را میشه روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازی کرد ؟ به چه صورت ؟ 

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، shervin_20 گفته است :

سلام و درود . 

ممنون دوست عزیز که پاسخ دادید . 

۱- ما چندین پروکسی مختلف را استفاده کردیم با پورت های مختلف اما هیچ کدام کار نداد !!! حتی با پورت ۸۰ هم چند تا پروکسی مختلف چک کردیم اما جواب نداد . چه کنیم ؟ پروکسی از کجا تهیه کنیم که جواب بدهد ؟ 

۳- بخش انفالو همین طور هست که شما می فرمایید باید کسانی که اسکریپت فالو کرده و اونها ما را فالو نکردن را آنفالو کند اما چنین اتفاقی نمی افتد و عملا کار نمی کند . برای حل این موضوع باید چه کنیم ؟ 

لطف میکنید راهنمایی کنید ؟

این اسکریپت را میشه روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازی کرد ؟ به چه صورت ؟ 

درود مجدد.

1. اول باید مطمئن باشید که پروکسی که وارد کردید فعال باشه.پروکسی های رایگان بعضا ممکنه محدودیت استفاده داشته باشند و چون لیست ها به صورت رایگان در نت پخش میشه، مصرف کنندگان زیادی دارند. دلیل بعدی برای کار نکردن پروکسی HTTP ممکنه از طرف خوده سرور باشه که محدودیت برای پورت ها در نظر گرفته باشه. اما چون پورت 80 از پورت های پیش فرض هر وب سایتی هست، بعید میدونم مسدود باشه در هاستینگ.

برای این مورد، اول بهتره که روی سرور مجازی سایت رو راه اندازی کنید. شاید با نصب روی سرور مجازی کلا مشکلات لاگین حل بشه و نیازی به پروکسی هم نباشه حتی.

ولی برای خرید پروکسی HTTP بهتره کمی در بین سایت های فروش پروکسی بگردید. بعضی از این گونه وب سایت ها می فروشند که اگر خواستید می تونید بخرید.

2. برای آنفالو کردن باید مدت بیشتری صبر کنید. بخش آنفالوی خودکار این اسکریپت، بعد از چند روز افرادی که فالو کرده رو بررسی می کنه و اونهایی که فالوبک ندادن رو آنفالو می کنه. قاعدتا هم باید چند روزی صبر کنه تا افرادی که فالو کرده ، فالوبک بدن. وگرنه فالو کردن و آنفالو کردن سریع فایده ای نداره و افرادی که فالو شدن فرصت ندارن فالو بک بدن.

در نهایت هم بله می تونید روی سرور مجازی ویندوز هم راه اندازیش کنید. فقط قبل از نصب و استفاده اسکریپت روی یک سرور مجازی، باید قابلیت وب سرور رو فعال و راه اندازی کرده باشید. در هنگام خرید سرورهای مجازی، می تونید سفارش بدید خوده هاستینگ کانفیگ رو انجام بده یا اینکه داخل گوگل در سایت های فارسی و انگلیسی هم سرچ کنید تا آموزش نصب تصویر و ویدیویی رو مشاهده کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.