رفتن به مطلب

نمایش آخرین ارسالهای انجمن در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. برای نمایش آخرین ارسالهای انجمن در وردپرس سرچ کردم. در بیست اسکریپت افزونه ipb last post معرفی شده. منتها این آخرین آپدیت این افزونه در شش سال پیش هست. به نظر شما این گزینه مناسبه یا راه بهتری هست؟

موضوع دوم اینکه این افزونه دو نسخه داره  یکی در مخزن وردپرس و دومی در این انجمن که مشکلش با ووکامرس برطرف شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

ابتدا می تونید از افزونه زیر استفاده کنید. امتحان کنید که آیا به خوبی کار می کنه یا خیر :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر چیزی نبود که می خواستید، می تونید از همون افزونه ای که لینک دادید خودتون، استفاده کنید. باید تست کنید تا بفهمید کار می کنه یا خیر. اگر بتونه لیست تاپیک ها رو دریافت و نمایش بده ، پس مشکلی نیست و می تونید ازش استفاده کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

وقت بخیر. ممنون.  این سایت رو ببینید. چقدر زیبا و عالی آخرین ارسالها رو در انجمن قرار دادن.

این افزونه رو که فرستادید تست کردم  عنوانش در ابزارک وردپرس نمایش داده میشه ولی زمانی که تاپیک جدید ایجاد میکنم و تا چند دقیقه مادام سایت وردپرسی رو باز میکنم  هیچ تاپیکی در ابزارک نمایش داده نمیشه. فکر کنم شاید بخاطر اینه که افزونه رایگانه و نسخه پولیش رو باید بگیریم و محدودیت ایجاد میکنن که بالاخره نسخه پولی رو تهیه کنیم. وگرنه اطلاعات مورد نیاز این افزونه رو درست وارد میکنم. البته در تصاویر این افزونه در مخزن وردپرس  تصویری که برای نمونه جهت نمایش تنظیمات افزونه قرار داره  در قسمت آدرس سایت   انجمن در یک فولدر نصب شده  درحالیکه انجمن سایت من روی ساب دامینه و شاید مشکل کارنکردن افزونه بخاطر این مسله باشه.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

سایتی که گفتید با CSS شخصی سازی کردن و کمی هم در کدها تغییرات ایجاد کردن

شما می تونید از افزونه ی دیگه که قبلا ذکر کردید استفاده کنید، اگر کار کرد، می تونید کدهاش رو تغییر بدید و توسط CSS اون رو زیباتر کنید. کمی کار با CSS و PHP بلد باشید راحت می تونید هر نوع حالتی که می خواهید تبدیل کنید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما در خصوص تاخیر در نمایش هم ممکنه مشکل از کش سایت باشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

این افزونه رو هم تست کردم. آخرین آپدیتش شش سال پیشه. اصلا هیچ تاثیری در وردپرس ایجاد نمیکنه. بروزنشده. فکر کنم فقط یک راه باقی مونده. اون هم بوسیله rss هست که متاسفانه آموزشش رو نتونستم پیدا کنم. یک آموزش از قدیم هست که وقتی کد مربوطه رو در fanction.php قرار میدم سایت دیگه بالا نمیاد و خطای 500 میده. لینک این آموزش :

یک راه دیگه هم در لینک زیر مطرح شده که متاسفانه برنامه pages پیدا نمیشه. 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...