رفتن به مطلب

فروشگاه ساز فایر شاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 
فروشگاه ساز فایر شاب_ مدتی تجربه کار داشتم و مند جند فروشگاه ساز دیگر هم در این مدت نصب کردم ولی به نظر من بهترین فروشگاه ساز از نظر خودم و حتی مشتریو راحتی و سرعت کار فایر شاب است که متاسفانه به جه دلیلی پشتیبانی ایت اسکرسپ و انجمن پشتیبانی بسته شد و دلیل اشم هنوز هم نتونستم پیدا کنم
جا دارد از برنامه نویسهای گرامی در مورد بر طرف کردن مشکلات این اسکریپ که جزیی است ظاهرا قدیمی بر داشته شود و فکر کنم این انجمن بهترین  مکان می باشد 
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این اسکریپت اونطوری که من توی گوگل دیدم، در ایران طراحی شده. شخصا  تلاش می کنم کپی رایت طراحان ایرانی رو حفظ کنم. این مورد هم از هموناست! اگه اصلاحاتی هم روی اسکریپت انجام بشه و منتشر بشه، طراح اسکریپت در آینده شاکی خواهد شد.

مثل اینه که سایپا دیگه پراید تولید نکنه ولی ایران خودرو بیاد براش قطعات تولید کنه و تعمیراتش رو قبول کنه!

باز پرس و جو می کنم اگه خود طراحش اجازه رو بده میشه روش کار کرد در غیراینصورت خود طراح باید آپدیت ها رو ارائه کنه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

در در 19 خرداد 1397 در 00:42، Masih گفته است :

درود.

این اسکریپت اونطوری که من توی گوگل دیدم، در ایران طراحی شده. شخصا  تلاش می کنم کپی رایت طراحان ایرانی رو حفظ کنم. این مورد هم از هموناست! اگه اصلاحاتی هم روی اسکریپت انجام بشه و منتشر بشه، طراح اسکریپت در آینده شاکی خواهد شد.

مثل اینه که سایپا دیگه پراید تولید نکنه ولی ایران خودرو بیاد براش قطعات تولید کنه و تعمیراتش رو قبول کنه!

باز پرس و جو می کنم اگه خود طراحش اجازه رو بده میشه روش کار کرد در غیراینصورت خود طراح باید آپدیت ها رو ارائه کنه.

خیر فکر نکنم _ من با دو نفر  دیکه خیلی گشتیم و اخرش روی دامنه پشتیبانی انجمن رسیدیم و تلفنی خودم من هم با یک اقایی بود صحبت کردم و گفتند موردی نداره و در کل ایشان بی اطلاع بودنند-  وقتی دامن اصل پشتیبانی اطلایی ندارد و .. بقیه مشکلی فکر نکنم درست کنه- 
البته ثالب این اسکریپ را خیلی دیدم عوض می کنندو به نام سایت و سازنده معرفی می کنند- حتی نسخه های از فروشگاه ساز های رایگان بود که از هیمن استفاده کردهاند 
در کل این اسکریپ هیج مدعی ندارد  و شخصا خیلی گشتم . 
این مورد هم دو سه جا مشکل خیلی کوچک دارد _ حتی قالب دومی هم در اوخر برای این در انجمنش بیرون امده بود 
من یادمه راهنمایی مشکل هم شده بود که انجمن اعلام زد 2 ماه دیکه بر می گردیم و. شد 6 ماه و... دو - سه سال گذش و اخرش دامنه واگزار شد شخص معمولی .
اگر بشه این موانع کوچک را بر طرف کرد بهترین و سریع ترین فروشگاه ساز میشه حتی از سبد خریدم  سریع تر میشه  هم در نصبو هم در مراجل خرید مشتری 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...