رفتن به مطلب

نحوه انتقال دامین جهانی به دیتا ۹۸


hostdownload

پست های پیشنهاد شده

قبل از اقدام انتفال شما می بایست موارد زیر را رعایت فرمایید : مطابق با قوانین ICANN باید حداقل 60 روز از ثبت و یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به شرکت ثبت کننده فعلی گذشته باشد. مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل یک روز تا تاریخ انقضا دامین فرصت باقی مانده باشد. با شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود تماس حاصل فرمایید تا دامین شما را از حالت قفل خارج کنند و همچنین کد authorization را دریافت نمایید. کنترل نمایید که به ایمیل Administrator دامین خود دسترسی داشته باشید و ایمیل فعال باشد سپس با تماس با بخش پشتیبانی دیتا ۹۸ و یا از طریق کنترل پنل نسبت به درخواست برای انتقال دامین به دیتا ۹۸ اقدام نمایید.

 

ادامه مراحل به شرح زیر می باشد :

دیتا ۹۸ در خواست انتقال دامنه را برای ریجستر شما می فرستد . ریجستر شما نامه ای را به ایمیل مدیریت دامین شما برای تایید این انتقال ارسال می کند که شما می بایست مطابق با دستور العمل ذکر شده در آن ایمیل اقدام نمایید. کل مراحل فوق ۳ تا ۷ روز کاری به طول می انجامد. پس از انتقال کامل دامین ، شما از طریق لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دیتا ۹۸ می توانید دامین را مدیریت نمایید.

 

 

تغییر DNS ها :

علاوه بر انتقال دامین به دیتا ۹۸ جهت استفاده از سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دیتا ۹۸ شما می توانید تنها DNS های دامین خود را به دیتا ۹۸ تغییر دهید . در این صورت کنترل دامین شما بدست شرکت ثبت کننده دامین شماست و شما باید برای تمدید از طریق شرکت ثبت کننده دامین اقدام نمایید. برای این منظور DNS های دامین خود را به صورت زیر تنظیم نمایید:

NS5.DATA98.COM

NS6.DATA98.COM

نکته : در این حالت امکان مدیریت از طریق کنترل پنل دیتا ۹۸ و بهرمندی از مزایای ثبت دامین دیتا ۹۸ برای دامین شما امکان پذیر نخواهد بود

 

 

 

Domain-Transfer-Training.jpg

 

 

منبع : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ۹۸

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...