رفتن به مطلب

اسکریپت آپلود و اشتراک گذاری فایل Yetishare نسخه ۴٫۲

پست های پیشنهاد شده

File-Hosting-Script-v4.0.png

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران

Yetishare یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ilehosting یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای راه اندازی سیستم های اشتراک گذاری و ذخیره سازی فایل ها به صورت آنلاین می باشد. شما با نصب این اسکریپت می توانید یک سرویس اشتراک گذاری فایل با امکانات خارق العاده راه اندازی کنید و با فروش حساب های کاربری ویژه ، اقدام به کسب درآمد کنید. Yetishare نسخه ۴.۲ امکانات مختلفی در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آن می توان به قابلیت آپلود همزمان چندین فایل به صورت کشیدن و رها کردن و یا انتخاب فایل ها ، قابلیت آپلود فایل ها به وسیله انتقال از لینک (URL) ، قابلیت خرید حساب کاربری ویژه ماهانه ، سالانه و یا چند ماهه ، سیستم مدیریت فایل بسیار پیشرفته ، قابلیت ایجاد پوشه ، امکان دانلود یک پوشه به صورت یکجا (فشرده) اشاره نمود. برای آشنایی بیشتر با سیستم ، تمامی امکانات را نام می بریم

ویژگی های کلیدی:

• قابلیت آپلود فایل به صورت (Drag & Drop) کشیدن و رها کردن و یا انتخاب فایل ها
  • قابلیت تعریف بی نهایت سرور خارجی جهت آپلود و ذخیره سازی فایل ها از طریق مدیریت
  • امکان آپلود همزمان چندین فایل
  • نمایش میزان درصد آپلود فایل به صورت Ajax
  • قابلیت آپلود فایل از طریق لینک(URL)
  • قابلیت عضویت کاربران
  • قابلیت ارتقاء حساب کاربری به ویژه (زماندار) و پرداخت وجه به صورت آنلاین
  • قابلیت تعریف چهار نوع حساب کاربری (مهمان ، عضو ، مسئول ، مدیر کل)
  • قابلیت انتقال فایل ها از طریق FTP (به صورت افزونه)
  • قابلیت ورود کاربران از طریق شبکه های اجتماعی (به صورت افزونه)
  • قابلیت تنظیم زمان انتظار برای کاربران رایگان
  • قابلیت تنظیم حداکثر سرعت دانلود برای کاربران رایگان
  • قابلیت تنظیم حداکثر تعداد دانلود برای کاربران رایگان
  • قابلیت اشتراک گذاری پوشه توسط کاربر
  • قابلیت رمز گذاری روی فایل ها توسط کاربر
  • قابلیت انتقال ، ویرایش و حذف فایل ها و پوشه ها
  • قابلیت مدیریت حساب کاربری
  • قابلیت بازیابی حساب کاربری (فراموشی رمز عبور)
  • قابلیت جستجو در میان فایل های شخصی
  • قابلیت اشتراک گذاری و یا خصوصی سازی فایل های شخصی
  • قابلیت دانلود کلی فایل ها به صورت فایل فشرده ZIP
  • قابلیت مشاهده زمان اتمام حساب کاربری ویژه
  • قابلیت اشتراک گذاری فایل ها در شبکه اجتماعی
  • قابلیت مشاهده آمار به صورت کلی (بازدید از کشور ها ، سیستم عامل ها ، بازدید روزانه و…)
  • سیستم مدیریت پرداخت ها
  • سیستم مدیریت کاربران
  • سیستم مدیریت افزونه ها
  • سیستم تنظیمات قدرتمند کلی
  • وجود دو قالب مختلف
  • قابلیت انتخاب زبان توسط کاربر
  • سیستم جستجوی فایل ها در مدیریت
  • امکان تنظیم ترتیب نمایش فایل ها بر اساس نوع فایل ، زمان ، تاریخ اپلود ، تعداد دانلود و…
  • سیستم نصب کننده خودکار
  • سیستم خبرنامه کاربران (به صورت افزونه)
  • وجود زباله دان جهت انتقال فایل ها به زباله دان

نحوه نصب :

ابتدا اسکریپت را در هاست خود آپلود کنید , سپس مسیر site.com/install را اجرا و تمامی مراحل نصب را طی کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حجم فایل : 39.561 کیلوبایت

منبع : داده باران دات آی آر

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه پیش ...

من این آپلودسنتر رو نصب کردم ممنون میشم بگید چطوری فارسی کنم خه قسمت تنظیمات و زبان رفتم ولی فارسی نیست فقط انگلیسی داره و فارسی رو انگار وارد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ببخشید بعد از جستجو پیدا کردم آموزش رو

اینم لینک آموزش

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 8 ماه پیش ...

سلام و وقت بخیر

پروتکل https رو باید شما خریداری کرده و روی دامنتون قرار بدید تا بتونید استفاده کنید

این s آخر مخفف ssl هستش که اونم از Secure Sockets Layer گرفته شده و امنیت رو بالا میبره

به صورت عادی نمیشه روی دامنه فعالش کرد

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام من میخوام در قالب اسکریپت http رو به https تغییر بدم کجا باید برم تغییر

• و البته در اکثر کنترل پنل ها بایست ای پی اختصاصی ام تهییه نمایید

• پروتکل امن ssl خواستید در خدمتم

لینک به دیدگاه

همه این کار رو که گفتی انجام دادم ssl نصب و فعاله فقط چجوری روی قالب انجام بدم

خب لینکای داخلی رو https انتخاب کنین. مهم اون ارتباط امن هستش

لینک به دیدگاه

همه این کار رو که گفتی انجام دادم ssl نصب و فعاله فقط چجوری روی قالب انجام بدم

• لطف کنید ادرس سایت رو بزارید و از بخش php,yadmin هم کلا تغییر بدید ادرس رو یا کلا ریدایرکت کنید

لینک به دیدگاه

• 8 ماه پیش ...

سلام

من مشکل دسترسی فایل ها هنگام نصب دارم،  permission  ها هم تغییر میدم ولی باز اسکریپت میگه دسترسی فایل ها رو درست کن، 

سیستم عامل centos 7

وب سرور انجین ایکس

نسخه 7 پی اچ پی

php-fpm هم کانفینگ شده...

دیتابیس هم mariadb هست...

مشکل از کجاست؟؟؟  لطفا راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

@imajid7

درود.

قطعا مشکلی در دسترسی فایل ها و فولدرهای داخل خطا وجود داره! همه رو روی 0777 قرار بدید نباید مشکلی باشه.

همچنین لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید اون رو نصب کنید شاید به چنین مشکلی برنخورید!

اگر همچنان مشکل نصب در روش ویزارد وجود داشت ، از Manual Installation استفاده کنید ممکنه از اون طریق موفق به نصب بشید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

@imajid7

درود.

قطعا مشکلی در دسترسی فایل ها و فولدرهای داخل خطا وجود داره! همه رو روی 0777 قرار بدید نباید مشکلی باشه.

همچنین لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید اون رو نصب کنید شاید به چنین مشکلی برنخورید!

اگر همچنان مشکل نصب در روش ویزارد وجود داشت ، از Manual Installation استفاده کنید ممکنه از اون طریق موفق به نصب بشید.

از صبح تا الان من دارم با اسکریپت کار میکنم اخرشم هیچ به هیچ عصبیم کرده

من فقط فولدرهایی که گفته بود تغییر دادم همه رو تغییر ندادم...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، imajid7 گفته است :

از صبح تا الان من دارم با اسکریپت کار میکنم اخرشم هیچ به هیچ عصبیم کرده

من فقط فولدرهایی که گفته بود تغییر دادم همه رو تغییر ندادم...

تمامی فایل و فولدرهایی که درخواست کرده رو روی 0777 قرار بدید . با این اسکریپت کار نکردم اما قطعا یک مشکلی در پرمیژن ها وجود داره که چنین خطایی میده . اگر هم نشد شاید بتونید یک اسکریپت دیگه رو جایگزین کنید! چیزی که زیاد اسکریپت مشابه برای اینکار!

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

تمامی فایل و فولدرهایی که درخواست کرده رو روی 0777 قرار بدید . با این اسکریپت کار نکردم اما قطعا یک مشکلی در پرمیژن ها وجود داره که چنین خطایی میده . اگر هم نشد شاید بتونید یک اسکریپت دیگه رو جایگزین کنید! چیزی که زیاد اسکریپت مشابه برای اینکار!

اخه جالبیش اینجاست که تغییر میدم به ۷۷۷ ولی تو صفحه نصب میگه دسترسی فولدر خارو درست کن در صورتی که موردهایی گفته ۷۷۷ کردم

ویرایش شده توسط imajid7
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، imajid7 گفته است :

اخه جالبیش اینجاست که تغییر میدم به ۷۷۷ تغییر میدم ولی تو صفحه نصب میگه دسترسی فولدر خارو درست کن در صورتی که موردهایی گفته ۷۷۷ کردم

شاید این قسمت از مرحله نصب ، هر کدوم از پرمیژن ها رو به صورت جداگانه بررسی نکنه ! و زمانی که یکی از پرمیژن ها مشکل داشته باشه ، خطا رو برای همه نمایش بده!!

به هر حال یکبار تمامی فایل ها و فولدرهایی که گفته باید دسترسی نوشتن داشته باشند رو روی 0777 قرار بدید و سایت رو با Ctrl + F5 رفرش کنید تا مطمئن بشید مشکل از کش و کوکی مرورگر نیست.

اگر هم نشد به فکر جایگزین باشید. هرچند فکر نکنم در صورت صحیح بودن پرمیژن ها ، خطایی گرفته بشه!

• Like 4
لینک به دیدگاه

• 5 هفته پیش...

سلام.

من با این اسکریپت مشکل دارم بصورتی که اسکریپت رو نصب کردم و تنظیمانت php.ini و تنظیمات حساب کاربری خود اسکریپت رو برای آپلود فایل های بالای 2 گیگ انجام دادم و حالا که فایلی با حجم مثلا 2.5 گیگ میزارم برای آپلود مراحل آپلود انجام میشه ولی در نهایت فایل ذخیره نمیشه و لینک دانلود نمیده.

دوستان جهت رفع مشکل همکاری کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...