رفتن به مطلب

نظرخواهی برای فارسی سازی اسکریپت crea8social نسخه 4.2.2

Masih

پست های پیشنهاد شده

سلام .

دوستان آیا کسی اطلاعی داره که نسخه ی crea8social فارسی شده باشه ؟ اگه نشده به نظرتون فارسی سازیش نتیجه خواهد داشت ؟ یعنی کسی می تونه ازش استفاده کنه یا ترجمه کردنش کاره بیهوده ایه ؟

من آماده ی ترجمش هستم اگه دوستان یه نظری بدن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

ترجمه شده اون که فارسیش فک نکنم باشه داخل نت ولی با پول همه برات بجوری از نت درش میارن... ترجمه کردنش الان و بدون نیاز کار بیهوده ای... باید یکی پیدا بشه که بخاد شبکه اجتماعی راه بندازه بعدش اون بدرد ترجمه میخوره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

ترجمه شده اون که فارسیش فک نکنم باشه داخل نت ولی با پول همه برات بجوری از نت درش میارن... ترجمه کردنش الان و بدون نیاز کار بیهوده ای... باید یکی پیدا بشه که بخاد شبکه اجتماعی راه بندازه بعدش اون بدرد ترجمه میخوره

اما اگه تعداد استفاده کنندگان احتمالی به اندازه باشه ترجمه میشه و نیازی به پول نیست .

وقتی رایگان هست چرا پولی ؟ :106:

لینک به دیدگاه

سلام .

دوستان آیا کسی اطلاعی داره که نسخه ی crea8social فارسی شده باشه ؟ اگه نشده به نظرتون فارسی سازیش نتیجه خواهد داشت ؟ یعنی کسی می تونه ازش استفاده کنه یا ترجمه کردنش کاره بیهوده ایه ؟

من آماده ی ترجمش هستم اگه دوستان یه نظری بدن ممنون میشم.

ارزش نداره. فک کنم اولین کاربری بودم که اینو فارسی و راستچین و نال کردم. حتی یه ماه هم رو سرور 200 گیگابایتی بود. اما مشکلات داره فراوون . همه زحماتم به فنا رف

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه یه سرور اختصاصی با نسخه لایسنس دار بهم بدن استفاده نمیکنم

چون هیچ جذابیتی نداره اگه به چشم یه کاربر بهش نگاه بکنی

حتی امکانات اضافی هم نداره

یه چیز صفر کیلومتر هست بیخود خودتو اذیت نکن پاش

لینک به دیدگاه

یعنی میخاید ترجمه کنید و بعدش رایگان بگذارید؟

بله . مشکلی می بینید با این کار ؟

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه یه سرور اختصاصی با نسخه لایسنس دار بهم بدن استفاده نمیکنم

چون هیچ جذابیتی نداره اگه به چشم یه کاربر بهش نگاه بکنی

حتی امکانات اضافی هم نداره

یه چیز صفر کیلومتر هست بیخود خودتو اذیت نکن پاش

چشم داداش

لینک به دیدگاه

بله . مشکلی می بینید با این کار ؟

اگ باشه ک خیلی خوبه ولی به نظر من زحمت می کشید بعد رایگان؟

لینک به دیدگاه

ارزش نداره. فک کنم اولین کاربری بودم که اینو فارسی و راستچین و نال کردم. حتی یه ماه هم رو سرور 200 گیگابایتی بود. اما مشکلات داره فراوون . همه زحماتم به فنا رف

والا داداش نال کردنش فکر نکنم اولیش شما باشیا . چون اولین ورژن نال شده ی این اسکریپت از سایت خارجی میاد

لینک به دیدگاه

اگ باشه ک خیلی خوبه ولی به نظر من زحمت می کشید بعد رایگان؟

من کاری که خودم سرخود بکنم رو پولی نمیکنم.حتی یک ریال.

هدف من کمک هست. که اگه کسی باشه از این اسکریپت بخواد استفاده کنه زبلن فارسیش براش محیا باشه

زیاد هم ترجمش مشکل نیست فقط نیاز به کمی زمان داره با راست چین سازیش

لینک به دیدگاه

من کاری که خودم سرخود بکنم رو پولی نمیکنم.حتی یک ریال.

هدف من کمک هست. که اگه کسی باشه از این اسکریپت بخواد استفاده کنه زبلن فارسیش براش محیا باشه

زیاد هم ترجمش مشکل نیست فقط نیاز به کمی زمان داره با راست چین سازیش

منم میتونم کمکتون بکنم... پ.خ شد براتون

لینک به دیدگاه

والا داداش نال کردنش فکر نکنم اولیش شما باشیا . چون اولین ورژن نال شده ی این اسکریپت از سایت خارجی میاد

اتفاقا اشتباه می کنی. حتی توی این انجمن هم گفته بودم. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . اون موقع بازار گرم بود و من 200 تومن می فروختم. فک کنم aliresalat کاربرای اینجا هم لایسنسش رو می فروخت.

می تونی سرچ کنی. توی بیشتر فروم ها با همین اسم فعالیت کردم و اعلام کردم اولین بار این اسکریپت رو نال کردم. اتفاقا نال کردن نزد ایرانیان است و بســـ

لینک به دیدگاه

لینک تاپیک[/url]. اون موقع بازار گرم بود و من 200 تومن می فروختم. فک کنم aliresalat کاربرای اینجا هم لایسنسش رو می فروخت.

می تونی سرچ کنی. توی بیشتر فروم ها با همین اسم فعالیت کردم و اعلام کردم اولین بار این اسکریپت رو نال کردم. اتفاقا نال کردن نزد ایرانیان است و بســـ

همه ی حرفات رو قبول دارم + یه نکته که میخوام بگم که با نال کردن موافقم با شرایط و فرهنگ ایران ولی با این حال واسه اونایی که میخوان حرفه ای هم کار کنن توصیه میکنم نسخه قانونیش رو بخرن

از هر صد نفر تو ایران فک کنم ۱ نفر می خره با این حال خوب شد یادم انداختین خلاصه در کل باهات موافقم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...