رفتن به مطلب

تایید نظرات به صورت یکجا در وردپرس

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود,دوستان من وردپرس دارم , حدود 2سال بود هیچ نظری تایید نکرده بودم ,حدود 4000 تا نظر هست الان,از تنظیمات تغییر دادم که نیاز به تایید نباشه اما متاسفانه نشد (ظاهرا برای جدیدا درست کرد می کنه فقط) راهی هست همه یکجا تایید بشن؟دونه دونه خیلی زمان میبره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام

از طریق دیتابیس میشه

به phpmyadmin وارد بشید

به دنبال تیبل : wp_comments بگردید و بروی آن کلیک کنید سپس تیک Show all را بزنید

و بعد تمامی نظرات را با تیک Check all به صورت یکجا انتخاب کنید و بعد گزینه edit را بزنیددر بخش comment_approved مقدار را از 0 به 1 قرار بدید و در نهایت گزینه Go را بزنید

تا تمامی نظرات تایید شوند

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، M.J Saberyan گفته است :

سلام

از طریق دیتابیس میشه

به phpmyadmin وارد بشید

به دنبال تیبل : wp_comments بگردید و بروی آن کلیک کنید سپس تیک Show all را بزنید

و بعد تمامی نظرات را با تیک Check all به صورت یکجا انتخاب کنید و بعد گزینه edit را بزنید در بخش comment_approved مقدار را از 0 به 1 قرار بدید و در نهایت گزینه Go را بزنید

تا تمامی نظرات تایید شوند

ممنون برای دایرکت ادمین به همین صورت هست؟

چون برای من تیک show all نداره وهمین طور comment_approved ,برای هر نظر جداست....

لینک به دیدگاه

PHPMyAdmin برای سی پنل و دایرکت ادمین مشابه هست.

اگه با دیتابیس نتونستید اینکارو انجام بدید، می تونید از طریق پیشخوان وردپرس هم اینکارو انجام بدید.

کافیه در صفحه دیدگاه ها، وارد لینک "در انتظار تایید" بشید. از بالای صفحه کلید "تنظیمات صفحه" رو انتخاب کنید و داخل اون "تعداد موردها در هر برگه" رو به مقادیر بالا تغییر بدید. مثلا در هر صفحه 500 عدد دیدگاه. (که البته کمی باعث سنگین شدن مرورگر میشه ولی میتونید با توجه به ظرفیت پردازش کامپیوتر شخصیتون، این رقم رو کم و زیاد کنید.

بعد از رفرش شدن صفحه، اولین مربع سطر اول (کنار نویسنده) رو انتخاب کنید تا تمامی دیدگاه ها انتخاب بشن. از منوی کشویی "کارهای دسته جمعی" گزینه "پذیرفتن" رو انتخاب کنید و اعمال کنید. با این روش بطور دسته جمعی و اندک اندک میتونید دیدگاه ها رو تغییر بدید.

ولی خب روش دیتابیس سریع تر هست. اما اگر تاحالا با دیتابیس کار نکردید، بهتره از روش پیشخوان استفاده کنید. یا حداقل قبل از تغییرات در phpmyadmin بک آپ بگیرید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...