رفتن به مطلب

چگونه گگی رفع ارور در اندروید استدیو موقع بازکردن SDK

ajkba

پست های پیشنهاد شده

سلام  من میخوام ی سورس رو در اندروید استدیو اوپن کنم ارور میده SDK نداری هالا من رفتم SDK دانلود کردم آدرسش رو زدم در اندروید استدیو ارور زیر رو میده.
b3e6-Ashampoo-Snap-2017-09-01-17h22m27s- 

الان من دقیقا چه کار کنم لطفا کمک کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، hesam گفته است :

مطمئنی ادرس درست sdk و داری میدی؟!!

بله sdk را چند بار ددانلود کردم بعد استخراجش کردم ی پوشه میدده به سم tool که تتو اااین پوشه sdkقرارا داره بعد این پوشه رو هرجا میریزم  و آدرس رو  میدم این اروور رو میده بهم

لینک به دیدگاه

درود.

اگر SDK رو با SDK Manager خود برنامه دانلود کرده باشید که مشکلی نخواهید داشت و SDK به برنامه وارد میشه.

ss7.png.000513aad0e66a75e34b27a108530b8a.png

اما اگه از منابع خارجی دانلود کرده باشید ، نیاز هست تا پوشه اصلی که فایل های SDK داخل اون هستند رو به برنامه معرفی کنید. طبق تصویر شما ، متن خطا میگه که شما پوشه اصلی SDK رو انتخاب نکردی.

سعی کنید دقیقا همون پوشه ای رو به برنامه معرفی کنید که حاوی فایل ها و پوشه های SDK هست ، نه پوشه های داخل اون رو.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

اگر SDK رو با SDK Manager خود برنامه دانلود کرده باشید که مشکلی نخواهید داشت و SDK به برنامه وارد میشه.

اما اگه از منابع خارجی دانلود کرده باشید ، نیاز هست تا پوشه اصلی که فایل های SDK داخل اون هستند رو به برنامه معرفی کنید. طبق تصویر شما ، متن خطا میگه که شما پوشه اصلی SDK رو انتخاب نکردی.

سعی کنید دقیقا همون پوشه ای رو به برنامه معرفی کنید که حاوی فایل ها و پوشه های SDK هست ، نه پوشه های داخل اون رو.

وقتی گفت sdk موجود نیست خودش ی لینک داد از اون دانلود کردم 

تازه این sdk که من دانلود کردم کلی پوشه و فایل داره دقیقا من باید کدوم پوشه یا فایل رو به عنوان sdk به اندروید استدیو معرفی کنم؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ajkba گفته است :

وقتی گفت sdk موجود نیست خودش ی لینک داد از اون دانلود کردم 

تازه این sdk که من دانلود کردم کلی پوشه و فایل داره دقیقا من باید کدوم پوشه یا فایل رو به عنوان sdk به اندروید استدیو معرفی کنم؟

شما دقیقا باید همون پوشه ی اصلی که فایل ها و پوشه های SDK داخلش هستند رو انتخاب کنید.

اگه پوشه اصلی SDK ، خودش داخل یه پوشه دیگه ای قرار گرفته باشه و بخواهید اون رو انتخاب کنید مجددا خطا دریافت می کنید.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

شما دقیقا باید همون پوشه ی اصلی که فایل ها و پوشه های SDK داخلش هستند رو انتخاب کنید.

اگه پوشه اصلی SDK ، خودش داخل یه پوشه دیگه ای قرار گرفته باشه و بخواهید اون رو انتخاب کنید مجددا خطا دریافت می کنید.

بازهم با همین مشگل مواجه مییشوم

لینک به دیدگاه

در در 11 شهریور 1396 در 15:08، masih1994 گفته است :

شما sdk رو از کجا  دانلود کردید؟

لینک به دیدگاه

از سایت اصلیش دانلود کردم. فقط یک برنامه گذر از تحریم (دیگه خودتون میدونید چیه دیگه!) نیاز دارید .

البته اگه برنامه گذر از تحریم داشته باشید ، داخل خود Android Studio به راحتی می تونید دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

از سایت اصلیش دانلود کردم. فقط یک برنامه گذر از تحریم (دیگه خودتون میدونید چیه دیگه!) نیاز دارید .

البته اگه برنامه گذر از تحریم داشته باشید ، داخل خود Android Studio به راحتی می تونید دانلود کنید.

منم دقیقا از همین سایت دانلود کردم (از tor استفاده کردم)ولی بازهم قبول نمیکنه

لینک به دیدگاه

شما آدرس sdk را اشتباه می دهید. یک پوشه به عقب برگردید و پوشه ای که شامل tool می باشد را انتخاب کنید.

محتویات پوشه sdk

پوشه ای که شامل محتویات بالا است را بدهید.

نمونه آدرس :

C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، lrrtm12 گفته است :

شما آدرس sdk را اشتباه می دهید. یک پوشه به عقب برگردید و پوشه ای که شامل tool می باشد را انتخاب کنید.

محتویات پوشه sdk

پوشه ای که شامل محتویات بالا است را بدهید.

نمونه آدرس :

C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk

آدرس رو  درست میدم قبول نمیکنه 
ی ویدیو گرفتم تماشا کنید متوجه میشید

اگه کاری رو اشتباه انجام میدم بهم بگید

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

در هر دو مرحله آدرس رو اشتباه دادید. پوشه هایی که قصد داشتید انتخاب کنید اصلا مربوط به SDK نبودند.

تصویری و آدرس مثالی که دوستمون @lrrtm12 گذاشتند رو مشاهده کنید. در تصویری که این دوستمون قرار دادن براتون ، محتویات پوشه اصلی SDK هست. طبق تصویر شما باید پوشه android-sdk رو انتخاب کنید. حالا ببینید SDK که دانلود کردید رو در کدوم بخش از کامپیوترتون Extract کردید بعد طبق تصویر بالا ، محتویات اون پوشه رو بررسی کنید و اون پوشه ای رو انتخاب کنید که حاوی اون پوشه ها و فایل هاست.

نکته : SDK که دانلود کنید ، خودش یک پوشه اصلی داره که مابقی اطلاعات داخلش هستند. فقط کافیه اون پوشه اصلی رو در مکانی از کامپیوتر استخراج کنید و همونو داخل اندروید استدیو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

فایل sdk شما اشتباه است. در فیلم شما در پوشه sdk فایل emulator.exe موجود است که این فایل زیر مجموعه پوشه tool در sdk می باشد.

شما فایل sdk که جداگانه دانلود کرده اید از کدام سایت می باشد؟

در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. من نسخه : نسخه Windows به صورت نصبی ( به همراه SDK ) ( 64 بیتی ) را دانلود کردم و محتویات sdk را نیز به درستی شناخت.

یا اگر از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کنید محتویات آن شامل پوشه های زیر است که کافی است آن ها را در یک فولدر بریزید و آدرس آن را بدهید.

همچنین پوشه sdk در داخل android studio نمی باشد و آدرس پیش فرض آن C:\Program Files (x86)/Android است

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، lrrtm12 گفته است :

فایل sdk شما اشتباه است. در فیلم شما در پوشه sdk فایل emulator.exe موجود است که این فایل زیر مجموعه پوشه tool در sdk می باشد.

شما فایل sdk که جداگانه دانلود کرده اید از کدام سایت می باشد؟

در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. من نسخه : نسخه Windows به صورت نصبی ( به همراه SDK ) ( 64 بیتی ) را دانلود کردم و محتویات sdk را نیز به درستی شناخت.

یا اگر از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کنید محتویات آن شامل پوشه های زیر است که کافی است آن ها را در یک فولدر بریزید و آدرس آن را بدهید.

همچنین پوشه sdk در داخل android studio نمی باشد و آدرس پیش فرض آن C:\Program Files (x86)/Android است

با تشکر از راهنمایی شما مشگل رفع شد لایک

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...