رفتن به مطلب

مشگل UNZIP در cpanel ورزن 58.0.31

ajkba

پست های پیشنهاد شده

سلام من ی هاست cpanel دارم و ورژن cpanel هم 58.0.31 هست.
وقتی میخواهم در این هاست فایل zip رو اکسترک کنم با این صفحه مواجه میشم

9eda-Ashampoo-Snap-2017-08-31-12h28m42s- 

بعد وقتی روی e62c-Ashampoo-Snap-2017-08-31-12h31m18s- کلیک میکنم با صفحه زیر مواجه میشم.

02de-Ashampoo-Snap-2017-08-31-12h32m25s- 

بعد وقتی روی d075-Ashampoo-Snap-2017-08-31-12h33m10s- کلیک میکنم برمیگرده به صفحه اصلی فایل منیجر و فایل هنوز اکسترکت نشده

الان من باید چکار کنم؟لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

هاستی که شما استفاده می کنید در ظاهر اسمش cPanel هست! به شخصه پیشنهاد می کنم از هاست رایگان برای ایجاد سایتتون استفاده نکنید! اما چون درخواست دادید ، مجبور شدم در یکی از هاست های رایگان ثبت نام کنم تا بتونم تصویر تهیه کنم براتون. اگر بتونید هاست لینوکس cPanel خریداری کنید که بهتر هست. اما پاسخ شما :

برای Extract کردن (استخراج) فایل فشرده موجود در فایل منیجر ، اول باید اون فایل رو انتخاب کنید بعد کلید Unzip رو بزنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پس از اون مسیری که قصد دارید فایل های داخل ZIP در اونجا قرار بگیرند رو انتخاب کنید: (در این صفحه فایل فشردتون هرجا که باشه ، آدرس همونجا نوشته میشه)

ss2.png.2c375d4dcc26ad8b8f8d5e6b61326da6.png

بعد از انتخاب آدرس زمانی که روی تیک سبز رنگ کلیک کنید ، باید منتظر باشید تا فایل Extract بشه.

ss3.png.b0d02c62e4e1f52859d4b541a1243008.png

در نهایت روی کلید فلش آبی رنگ که کلیک کنید ، وارد خود فایل منیجر میشید و می تونید فایل های Unzip شده رو ببینید :

ss4.png.4912711c89e968bcc8c5d5b284662083.png

اگر فایل فشرده رو اول کار انتخاب کنید و باقی مراحل رو ادامه بدید مشکلی نخواهد بود!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

هاستی که شما استفاده می کنید در ظاهر اسمش cPanel هست! به شخصه پیشنهاد می کنم از هاست رایگان برای ایجاد سایتتون استفاده نکنید! اما چون درخواست دادید ، مجبور شدم در یکی از هاست های رایگان ثبت نام کنم تا بتونم تصویر تهیه کنم براتون. اگر بتونید هاست لینوکس cPanel خریداری کنید که بهتر هست. اما پاسخ شما :

برای Extract کردن (استخراج) فایل فشرده موجود در فایل منیجر ، اول باید اون فایل رو انتخاب کنید بعد کلید Unzip رو بزنید:

پس از اون مسیری که قصد دارید فایل های داخل ZIP در اونجا قرار بگیرند رو انتخاب کنید: (در این صفحه فایل فشردتون هرجا که باشه ، آدرس همونجا نوشته میشه)

بعد از انتخاب آدرس زمانی که روی تیک سبز رنگ کلیک کنید ، باید منتظر باشید تا فایل Extract بشه.

در نهایت روی کلید فلش آبی رنگ که کلیک کنید ، وارد خود فایل منیجر میشید و می تونید فایل های Unzip شده رو ببینید :

اگر فایل فشرده رو اول کار انتخاب کنید و باقی مراحل رو ادامه بدید مشکلی نخواهد بود!

خیر من مشگل دارم نتونستم اکسترکت کنم همه مراحل هم دقیق رفتم 

در اولین فرصت یک ویدیو میگیرم و میفرستم تا  بهتر متوجه بشید الان باید برم

لینک به دیدگاه

چند بار تست کردم نشد
شما از چه مرورگری و چه سرویس هاست دهی ای استفده کردید 
هاست رو از چه سایتی گرفتید؟

از صفحه فیلم گرفتم:
لینک دانلود:

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

طبق فیلمی که ارائه کردید ، اون چیزی که می خواهید Extract یا Unzip کنید ، یک پوشه هست! در قسمت Type اگه دقت کنید ، نوشته Directory . پوشه ها که نیاز به استخراج ندارند!

تنها فایل هایی که در قسمت Type اونها مثل تصویری که دادم ، ZIP Archive یا در کل Archive ها رو می تونید Unzip کنید.

شما این پوشه ای که در فیلم قصد داشتید Unzip کنید رو تنها می تونید Zip کنید . یعنی فقط توانایی فشرده کردن پوشه ها رو دارید. فایل شما قبلا استخراج شده! در اکثر هاست های رایگان ، زمانی که یک فایل ZIP آپلود کنید داخل فایل منیجر ، در اواخر مراحل آپلود کردن ، مرحله ی استخراج کردن اون فایل هم وجود داره.

در ضمن من برای تهیه تصویر از هاست گیگفا استفاده کردم. اما هاستینگ در این مشکل دخیل نیست ، فایل اشتباهی رو قصد دارید استخراج کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود مجدد.

طبق فیلمی که ارائه کردید ، اون چیزی که می خواهید Extract یا Unzip کنید ، یک پوشه هست! در قسمت Type اگه دقت کنید ، نوشته Directory . پوشه ها که نیاز به استخراج ندارند!

تنها فایل هایی که در قسمت Type اونها مثل تصویری که دادم ، ZIP Archive یا در کل Archive ها رو می تونید Unzip کنید.

شما این پوشه ای که در فیلم قصد داشتید Unzip کنید رو تنها می تونید Zip کنید . یعنی فقط توانایی فشرده کردن پوشه ها رو دارید. فایل شما قبلا استخراج شده! در اکثر هاست های رایگان ، زمانی که یک فایل ZIP آپلود کنید داخل فایل منیجر ، در اواخر مراحل آپلود کردن ، مرحله ی استخراج کردن اون فایل هم وجود داره.

در ضمن من برای تهیه تصویر از هاست گیگفا استفاده کردم. اما هاستینگ در این مشکل دخیل نیست ، فایل اشتباهی رو قصد دارید استخراج کنید.

موفق باشید.

بسیار ممنون الان دیگه فهمیدم مشگل چی هست 
حالا اگه من این پوشه رو zip کنم بعد unzip فکر کنم مشگل کاملا رفع بشه ممنون از پاسخ دهیتون

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...