رفتن به مطلب

افزونه درخواست افزونه Premium SEO Pack

پست های پیشنهاد شده

درود .

نسخه نال شده رو دریافت کنید ، با نرم افزار PoEdit خودتون فارسی کنید. نسخه های فارسی در حال فروش هستند، به صورت رایگان پیدا نمی کنید.

نسخه 2.0.5 (آخرین نسخه نال در دسترس):

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9_9 سلام و خسته نباشید

:$ من یادم نیست این افزونه فارسی باشه که قرار میدم فقط این که نسخه اصلی بود که برای مشتریم از codecanyon گرفتم فایل پیوست شد .

premium-seo-pack-features

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود .

نسخه نال شده رو دریافت کنید ، با نرم افزار PoEdit خودتون فارسی کنید. نسخه های فارسی در حال فروش هستند، به صورت رایگان پیدا نمی کنید.

نسخه 2.0.5 (آخرین نسخه نال در دسترس):

سپاس

من این افزونه نصب کردم اما هیچکدوم از گزینه های ای افزونه کار نمیکنه.اموزشی برای فعال سازی این افزونه هستش؟؟یا شما میتونید فعال کنید که بهتون دسترسی بدم؟؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، decoweb گفته است :

9_9 سلام و خسته نباشید

:$ من یادم نیست این افزونه فارسی باشه که قرار میدم فقط این که نسخه اصلی بود که برای مشتریم از codecanyon گرفتم فایل پیوست شد .

بله نسخه اصلی ولی قدیمی فارسی نیستش.این نسخه ها قدیمی کار میکنن اما نسخه های جدید نال شده به همراه لایسنس که فعال سازیش بلد نیستم.دوستان اگه کسی بلد دسترسی میدم بهش تا فعال کنه.بازم ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirneicolie1 گفته است :

بله نسخه اصلی ولی قدیمی فارسی نیستش.این نسخه ها قدیمی کار میکنن اما نسخه های جدید نال شده به همراه لایسنس که فعال سازیش بلد نیستم.دوستان اگه کسی بلد دسترسی میدم بهش تا فعال کنه.بازم ممنون

:$ دوست عزیز لابسنس داشته باشه میشه نال کرد ولی یکی میخواد که زمان داشته باشه برای انجام این کار چون افزونه ها تنها از طریق یک دستور کد php برای لایسنس استفاده میکنند تنها لازمه بایپس شود . حالا اگر نسخه جدید دستم اومد قرار میدم برای شما .

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، decoweb گفته است :

:$ دوست عزیز لابسنس داشته باشه میشه نال کرد ولی یکی میخواد که زمان داشته باشه برای انجام این کار چون افزونه ها تنها از طریق یک دستور کد php برای لایسنس استفاده میکنند تنها لازمه بایپس شود . حالا اگر نسخه جدید دستم اومد قرار میدم برای شما .

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...