رفتن به مطلب

درخواست افزونه بخش ویژه

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید دوستان

میخواستم یه بخش ویژه مثل سایت زیر فراهم کنم ممنون میشم کسی اگه افزونه ای میشناسه کمک کنه با افزونه edd هم مچ باشه
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و اینکه یه افزونه فرم ساز حرفه ای هم نیاز دارم

و اینکه میشه با وردپرس پرتال کاربری ویژه که بشه فاکتور و ........ توش ایجاد کرد راه انداخت ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

همچین بخشی رو می تونید با اضافه کردن یک Post Type جدید به قالب و استفاده از افزونه های فروش حساب کاربری ویژه وردپرس ایجاد کنید.

افزونه های زیادی برای VIP وردپرس وجود داره ، یکی از اونها Pro-VIP هست.

باز هم بگردید موارد بیشتری پیدا میشه.

افزونه ای که معرفی کردم ، بیشتر برای مصرف خوده وردپرس هست. یعنی نمی تونید با افزونه دیگه ای مچ کنید و کارایی چیزی که ازش انتظار دارید رو مشاهده کنید! اما برای افزونه EDD یک افزونه وجود داره که همین کاری که می خواهید رو انجام میده ولی پرمیوم هست.

نام افزونه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست.

اما پیشنهاد می کنم برای نداشتن هیچگونه مشکل و تداخل با سایر توابع افزونه EDD می تونید یک Post Type به نام "VIP" ایجاد کنید و مطالبی که می خواهید کاربران ویژه دریافت کنند رو در اونجا قرار بدید و توسط افزونه های VIP موجود برای وردپرس دسترسی به اون محصولات رو محدود کنید.

همچنین آموزشی برای محدود کردن محصولات EDD وجود داره که می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

برای ساخت فرم هم افزونه های زیادی هست. اما بهترین هاش میتونیم Gravity Forms و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو نام ببریم. که نینجا فرم نسخه رایگان و پرمیوم داره ولی گراویتی فرم رو نال شدش رو باید استفاده کنید. البته می تونید خریداری هم کنید!

افزونه های EDD و ووکامرس و چند افزونه مخصوص اینکار امکان ساخت فاکتور پس از خرید رو بهتون میدن. دقیقا می خواهید چه سیستمی داشته باشید؟

لینک به دیدگاه

تشکر از شما و پاسختون

یه سیستم که فرد بیاد توش ثبت نام کنه و بتونه سفارش کارهای مورد نظرشو بده،براش فاکتور ایجا بشه و بشه پشتیبانی یا تیکت بده تا پشتیبانی بشه
یه چیزی مثل پرتال مشتریان این سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

اسکریپت هایی مخصوص صدور فاکتور و دریافت سفارش هست که می تونید یک لیست کاملی از اونها رو مشاهده کنید :

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m1410 گفته است :

اینا زباناش انگلیسی هستش
زبان فارسی چیزی داریم ؟

اکثرا اونهایی که زبان فارسی هستند توسط سایت ها به فروش می رسند. اما شما خودتون می تونید اسکریپت رو از لینکی که از 20 اسکریپت دادم دانلود کنید ، بعد داخل پکیج دانلودی بگردید و فایل زبان اسکریپت رو که عموما با فرمت po و mo هست رو با نرم افزار PoEdit باز کنید و اسکریپت رو ترجمه کنید.

اگر هم نحوه استفاده از نرم افزار poEdit رو بلد نیستید ، داخل اینترنت جستجو کنید.

همچنین اگر اسکریپت به صورت پیش فرض ، فایل استایل RTL رو نداشته باشه ، برای نمایش بهتر بخش های سایت در زبان فارسی ، باید استایل رو هم راستچین کنید که زیاد سخت نیست و آموزش راست چین کردن اسکریپت هم داخل اینترنت پیدا میشه .

اگر هم آموزشی برای راست چین پیدا نکردید، کافیه فقط اسکریپت رو نصب کنید ، اونو به فارسی ترجمه کنید ، بعد اسکریپتی که استفاده می کنید رو در پاسخ به همین تاپیک قرار بدید تا اسکریپت رو دانلود کنم و براتون راستچین کنم . (رایگان :) )

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...