رفتن به مطلب

راه اندازی و تغییر قسمتی از اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

بنده یه اسکریپت دارم و میخوام در مرحله اول را اندازیش کنم 

و در مرحله دوم قسمت job رو به زبان انگلیسی برگردون کنم 

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

متاسفانه بنده نتونستم فایل پیوست شمارو دانلود کنم! یا مشکل از مرورگر من هست یا فایل شما که به هر حال موفق به دانلودش نشدم .

علاوه بر اون نام اسکریپت رو ذکر نکردید! که بشه از گوگل پیداش کرد . نام Jobby و Jobby Master نتیجه ای مرتبط با یک اسکریپت نشون نمیده .

پس لطفا یک لینک از جایی که اسکریپت رو دانلود کردید بدید. همچنین اکثر اسکریپت ها یک فایل راهنما داخل پکیجشون دارند، بگردید شاید پیداش کنید و آموزش نصب رو از اونجا دنبال کنید.

نقل قول

و در مرحله دوم قسمت job رو به زبان انگلیسی برگردون کنم

متوجه این قسمت هم نشدم! یعنی می خواهید زبان رو ترجمه کنید؟ کمی هم این درخواستتون رو توضیح بدید!

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

متاسفانه بنده نتونستم فایل پیوست شمارو دانلود کنم! یا مشکل از مرورگر من هست یا فایل شما که به هر حال موفق به دانلودش نشدم .

علاوه بر اون نام اسکریپت رو ذکر نکردید! که بشه از گوگل پیداش کرد . نام Jobby و Jobby Master نتیجه ای مرتبط با یک اسکریپت نشون نمیده .

پس لطفا یک لینک از جایی که اسکریپت رو دانلود کردید بدید. همچنین اکثر اسکریپت ها یک فایل راهنما داخل پکیجشون دارند، بگردید شاید پیداش کنید و آموزش نصب رو از اونجا دنبال کنید.

متوجه این قسمت هم نشدم! یعنی می خواهید زبان رو ترجمه کنید؟ کمی هم این درخواستتون رو توضیح بدید!

با تشکر از پاسختون 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اطلاح میکنم این سورس برای سیستم مدیریت محتوای TYPO3 هست که اگه نصب بشه یه وبسایت آماده بالا میاد 

که در این وبسایت قسمتی برای جستجوی شغل وجود داره که به زبان آلمانی هست فقط میخواستم این قسمت رو انگلیسی کنم .

لینک به دیدگاه

در پوشه Pages یک فایل هست به نام Job.page که در این فایل برخی از جملات به زبان آلمانی هست. می تونید با یک نوت پد فایل رو ویرایش کنید.

اما چیزی که واضحه ، اگر این فایلی که دادید همراه با TYPO3 باید استفاده بشه . خوده TYPO3 نیازمند نصب روی وب سرور هست. پیش نیازهای TYPO3 به شرح :

• Webserver capable of running PHP applications (Apache, Nginx, IIS or other)
  • PHP 7
  • MySQL 5.5 up to 5.7 or compatible
  • more than 200 MB of disk space

اطلاعات بیشترش رو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین این سورس که دادید علاوه بر TYPO3  نیازمند Composer هست که به راحتی بتونید روی سرورتون نصبش کنید. اگر Composer دارید که می تونید فایل Install.cmd رو اجرا کنید (در وب سرور).

• Like 5
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

در پوشه Pages یک فایل هست به نام Job.page که در این فایل برخی از جملات به زبان آلمانی هست. می تونید با یک نوت پد فایل رو ویرایش کنید.

اما چیزی که واضحه ، اگر این فایلی که دادید همراه با TYPO3 باید استفاده بشه . خوده TYPO3 نیازمند نصب روی وب سرور هست. پیش نیازهای TYPO3 به شرح :

• Webserver capable of running PHP applications (Apache, Nginx, IIS or other)
  • PHP 7
  • MySQL 5.5 up to 5.7 or compatible
  • more than 200 MB of disk space

اطلاعات بیشترش رو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین این سورس که دادید علاوه بر TYPO3  نیازمند Composer هست که به راحتی بتونید روی سرورتون نصبش کنید. اگر Composer دارید که می تونید فایل Install.cmd رو اجرا کنید (در وب سرور).

با تشکر از راهنمایتون 

تمام چیزی که بنده دارم از این سورس همینی بود که براتون آپلود کردم 

اگه بخوام به صورت لوکال این سورس رو فقط رو شبیه ساز بالا بیارم  راهی هست . ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...