رفتن به مطلب

دانلود بهترین پیام رسان های اندروید از وبسایت اپلیکیشن98

it-sitedesign

پست های پیشنهاد شده

در این پست از وبسایت اپلیکیشن98 قصد معرفی 3 مورد از بهترین مسنجر ها و برنامه های اندروید را داریم که میتوانید با لینک مستقیم و رایگان دریافت کنید :

1 _ اپلیکیشن تلگرام : پیام‌رسان تلگرام یک سرویس پیام‌رسان متن‌باز چندسکویی مبتنی بر رایانش ابری است. کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌ها، تصاویر، ویدئوها و اسناد (همهٔ انواع پرونده‌ها پشتیبانی می‌شود) خودویرانگر و رمزنگاری‌شده تبادل کنند. تلگرام رسماً برای اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس (ازجمله تبلت‌ها و دستگاه‌های بدون وای-فای) در دسترس است. نرم‌افزارهای کلاینت غیررسمی برای نسخهٔ وب، نسخهٔ اواس ده، نسخهٔ لینوکس و یک کلاینت دسکتاپ ویندوز از توسعه‌دهنده‌های مستقل که از رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار تلگرام استفاده می‌کنند در دسترس هستند. کاربران نرم‌افزار امکان تبادل پیام، عکس، ویدیو و فایل تا حجم ۱٫۵ گیگابایت را دارند.

جهت دانلود آخرین نسخه تلگرام کلیک کنید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

2 _ اپلیکیشن واتس آپ : واتس‌اَپ (به انگلیسی: WhatsApp) یک برنامه پیام‌رسانی فوری برای تلفن‌های هوشمند است. این برنامه توسط شرکت سهامی واتس‌اپ ساخته شده است. مؤسس شرکت و سازنده این برنامه یان کوم است. پیام‌رسان WhatsApp سامانه‌ای نرم‌افزاری برای گوشی‌های هوشمند آندروید، آیفون، نوکیا، و بلک‌بری و سیمبیان است. این پیام‌رسان از ارتباط دیتا و یا WLAN (وای-فای) برای فرستادن پیام استفاده می‌کند.

جهت دانلود آخرین نسخه واتس آپ کلیک کنید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

3 _ اپلیکیشن اینستاگرام : اینستاگرم یا اینستاگرام (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای عکس‌هایشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.

جهت دانلود آخرین نسخه اینستاگرام کلیک کنید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دوستان عزیز جهت دانلود سایر مسنجر ها و برنامه های کاربردی اندروید از طریق لینک زیر وارد وبسایت application98.ir شوید !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته پیش...

با احترام

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خیلی مشکلات و عدم امنیت های مختلفی دارند.

برای همین شخصا ترجیح می دم از خود گوگل پلی این برنامه ها رو دانلود کنم. در صورتی که دریافت برنامه با مشکلاتی روبرو باشد باز هم ترجیح می دم از اندروید مارکت های ایرانی دانلود کنم.

دانلود برنامه اندروید یکی از مسائلی هست که فکر می کنم باید همه بهش دقت کنیم.

البته سایت شما برای بعضی از اپلیکیشن هایی که امکان انتشار در اندروید مارکت ها را ندارند خیلی هم خوب است. ولی این تنها نظر شخصی من بود.

حتی از بین اندروید مارکت های ایرانی باز هم ترجیح می دم از ایران اپس دانلود کنم که کیفیت اپلیکیشن های تایید شده اونا رو میشه دید. هرچند که بازار قدیمی تره ولی از وقتی یکی از برنامه هایی که گرفتم malware بود دیگه سراغش نرفتم...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...