رفتن به مطلب

** اسکریپت فارسی آسلوگ - مدیریت کاربران نسخه 2.1.0

نظر شما درباره آسلوگ چیست؟  

6 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما درباره آسلوگ چیست؟

• خوب است
    • جالب نیست

پست های پیشنهاد شده

سلام . اول یه معذرت خواهی بدهکارم به شما دوستان گل بخاطر دو سه روز غیبتم . درگیر کار های دانشگاه بودم وقت نکردم بیام براتون پست بذارم. جبران می کنم.:116:

-------------------------------------------------------------------------------------------

اختصاصی 20 اسکریپت

aslog.png

بازم با یه پست مفید اومدم . خیلی از شما ها دنبال این هستید که یک سیستم برای ثبت نام و ورود کاربران خود داشته باشید. تا کاربران شما در آن عضو بشن . و وارد سایت بشن و از خدمات استفاده کنن.

خب زیاد حرف نمیزنم. نسخه اول این اسکریپت رو خودم در سایت قبلا گذاشتم اما حالا قرار است شما نسخه جدید این اسکریپت رو دانلود کنید. ( با نصب آسان )

---------

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حجم : 48 کیلوبایت

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سوالات متداول :

1. آیا اسکریپت آسلوگ یک اسکریپت خارجی است که فارسی شده است ؟

- خیر - آسلوگ یک اسکریپت کاملا فارسی است که به صورت رایگان در اینترنت منتشر شده است. و هیچ گونه نسخه خارجی از این اسکریپت وجود ندارد.

2. آیا آسلوگ در نسخه های بعد پیشرفتی خواهد کرد ؟

- بله ، آسلوگ سعی می کند در هر نسخه خود تغییراتی ایجاد کند که به مدیریت کاربران شما کمک کند.

3. چرا آسلوگ مانند اسکریپت های دیگر پولی نمی باشد؟

- در جواب این سوال باید بگویم هدف ما کسب درآمد از آسلوگ نیست. بلکه هدف اصلی ما انتشار آسلوگ و پخش یک اسکریپت خوب به زبان فارسی است.

سوالات خود را از همین قسمت بپرسید...

تشکر یادتون نره دوستان ....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش میشه این اسکریپت رو بگی کارش چی هست دقیق

آخه دمو رو دیدم و تو سایت هم رفتم و متن ها رو خوندم ولی نفهمیدم مال چی هست این اسکریپت و به چه درد میخوره

لینک به دیدگاه

این اسکریپت فعلا برای عضویت کاربر و ورود به سایت است . که شما اگه با html آشنایی داشته باشی می تونی برای کاربران عضو نوشته هایی یا امکاناتی رو قرار بدی.

اما باید بگم که بزودی این اسکریپت یک اسکریپت کامل می شود.

یعنی امکانات زیادی بهش اضافه میشه. :

بخش تماس با ما

آپلود فایل ( برای ارسال مدارک )

بخش مدیریت

ارسال تیکت

ارسال پیام های مدیر در صفحه اول

سفارش آنلاین ( یعنی یک کالا مدیر در سایت قرار می دهد و کاربر به صورت آنلاین سفارش می دهد)

و امکانات دیگر ...

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...