رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید من یه مشکلی دارم در مورد درج رسانه

مشکل من این هست که وقتی میخوام رسانه ای را در متن درج کنم مثل تصویر ، گزینه درج رسانه را که میزنم بدون مشکل باز میشه و تصاویر را هم نشون میده و حتی میتونم ایمپورت کنم

ولی وقتی میخوام به متن اضافه کنم، دکمه اضافه کردن به متن را نداره

این مشکل فقط در بخش کاربری فروشگاهم هست،ولی وقتی میخوام از قسمت مدیریت اضافه کنم مشکلی نداره

تصویر مشکل را پیوست کردم

فقط توروخدا کمکم کنید

ممنون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان قالب را که تغییر میدم مشکل حل میشه

ممنون میشم دوستان لااقل الان یه کمکی کنند و بگن ممکنه مشکل از کدوم قسمت قالب باشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sms118 گفته است :

دوستان قالب را که تغییر میدم مشکل حل میشه

ممنون میشم دوستان لااقل الان یه کمکی کنند و بگن ممکنه مشکل از کدوم قسمت قالب باشه؟

درود

با توجه به اینکه قالب رو تغییر داده اید احتمال دارد تداخل افزونه باشد تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید اگر حل شد تک تک افزونه های غیر فعال را فعال کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mansour_bi2 گفته است :

درود

با توجه به اینکه قالب رو تغییر داده اید احتمال دارد تداخل افزونه باشد تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید اگر حل شد تک تک افزونه های غیر فعال را فعال کنید.

سلام ممنون از شما

انجام دادم و باز هم درست نشد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sms118 گفته است :

سلام ممنون از شما

انجام دادم و باز هم درست نشد

نام قالب را اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mansour_bi2 گفته است :

نام قالب را اعلام کنید.

لینک دانلود قالب را خدمتتان خصوصی فرستادم

لینک به دیدگاه

در در 17 خرداد 1396 در 14:59، mansour_bi2 گفته است :

نام قالب را اعلام کنید.

سلام دوست عزیز بررسی فرمودید؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، sohil79 گفته است :

اگر بشه قالب اینجا قرار بدید راحت تر می تونیم کمکتون کنیم 

سلام لینک قالب برای شما خصوصی ارسال شد

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

درود بر شما.

این چنین مشکلات اکثرا به دلیل استایل هست که داخل قالب وجود داره.

طبق این تصویری که دادید، کلید ها وجود داره اما در پایین پنجره باز شده مخفی شده .

اگه مشکل از اندازه پنجره یا اضافه شدن یک عنصر به این پنجره باشه، باید صفحه ای که پنجره رسانه باز هست در اون رو زوم آوت کنید. (Zoom Out) و اگه عناصر در حالت کوچک تر شدن صفحه نمایش داده بشن، صد درصد مشکل از اندازه یکی از عناصر هست.

اگه با زوم آوت کردن هم مشکل حل نشد، باید استایل های عناصر داخل این جعبه توسط Inspector Browser تغییر داده بشن و بررسی بشه که آیا در رفع مشکل موثر هست یا خیر.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود بر شما.

این چنین مشکلات اکثرا به دلیل استایل هست که داخل قالب وجود داره.

طبق این تصویری که دادید، کلید ها وجود داره اما در پایین پنجره باز شده مخفی شده .

اگه مشکل از اندازه پنجره یا اضافه شدن یک عنصر به این پنجره باشه، باید صفحه ای که پنجره رسانه باز هست در اون رو زوم آوت کنید. (Zoom Out) و اگه عناصر در حالت کوچک تر شدن صفحه نمایش داده بشن، صد درصد مشکل از اندازه یکی از عناصر هست.

اگه با زوم آوت کردن هم مشکل حل نشد، باید استایل های عناصر داخل این جعبه توسط Inspector Browser تغییر داده بشن و بررسی بشه که آیا در رفع مشکل موثر هست یا خیر.

با سلام خیلی سپاسگذارم از پاسختون

با زومی که توسط مرورگر انجام میدم دکمه در پایین نشان داده میشه البته خیلی کم

باید style.css قالب رو چک کنم؟

ممنون میشم بفرمایید دنبال چه آی دی و کلاسی بگردم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، sms118 گفته است :

با سلام خیلی سپاسگذارم از پاسختون

با زومی که توسط مرورگر انجام میدم دکمه در پایین نشان داده میشه البته خیلی کم

باید style.css قالب رو چک کنم؟

ممنون میشم بفرمایید دنبال چه آی دی و کلاسی بگردم

نمیشه به طور قطع گفت که مشکل از کدوم عنصر در این پنجره هست. همونطور که گفتم با قابلیت Inspector Element در مرورگر ، اندازه عناصر موجود در پنجره رسانه ها رو بررسی کنید.

در واقع مشخص نیست که کدوم یک از عناصر توسط قالب به داخل این پنجره اضافه شده یا اینکه استایل کدوم یک از عناصر رو تغییر داده که باعث بروز این مشکل شده.

استایل های مخصوص پنل مدیریت هم عموما توسط دستورات PHP در قالب نوشته میشن که بتونند اونو اجرا کنند. البته ممکنه یه فایل CSS جدا مخصوص استایل های پیشخوان وجود داشته باشه. 

این مشکل نیاز به بررسی داره، نمیشه دقیق مشخص کرد از چه راهی باید حل کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

نمیشه به طور قطع گفت که مشکل از کدوم عنصر در این پنجره هست. همونطور که گفتم با قابلیت Inspector Element در مرورگر ، اندازه عناصر موجود در پنجره رسانه ها رو بررسی کنید.

در واقع مشخص نیست که کدوم یک از عناصر توسط قالب به داخل این پنجره اضافه شده یا اینکه استایل کدوم یک از عناصر رو تغییر داده که باعث بروز این مشکل شده.

استایل های مخصوص پنل مدیریت هم عموما توسط دستورات PHP در قالب نوشته میشن که بتونند اونو اجرا کنند. البته ممکنه یه فایل CSS جدا مخصوص استایل های پیشخوان وجود داشته باشه. 

این مشکل نیاز به بررسی داره، نمیشه دقیق مشخص کرد از چه راهی باید حل کنید.

لینک دانلود قالب را براتون پیام خصوصی فرستادم

لینک به دیدگاه

طبق اطلاعات ورود به پیشخوان که برای بنده فرستادید، تمامی پنجره های رسانه در سایتتون رو بررسی کردم فقط در داشبورد فروشندگان، در صفحه « افزودن محصول جدید » مشکل داشت که حل شد مشکلتون.

موفق باشید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، masih1994 گفته است :

طبق اطلاعات ورود به پیشخوان که برای بنده فرستادید، تمامی پنجره های رسانه در سایتتون رو بررسی کردم فقط در داشبورد فروشندگان، در صفحه « افزودن محصول جدید » مشکل داشت که حل شد مشکلتون.

موفق باشید.

سپاسگذارم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...