رفتن به مطلب

افزونه پشتیبانی تیکتی ؟

sir-mahan

پست های پیشنهاد شده

سلام ، دوستان ی افزونه پشتیبانی تیکتی خوب معرفی کنین لطفا ، مثلا سایت ژاکِت ی افزونه پشتیبانی داره که هر فروشنده درش میتونه تیکت های مرتبط با فقط محصول خودش رو کنترل کنه ! و هم فروشندگی کنه و هم پشتیبانی ، معرفی میکنین؟:D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 دقیقه قبل، sir-mahan گفته است :

سلام ، دوستان ی افزونه پشتیبانی تیکتی خوب معرفی کنین لطفا ، مثلا سایت ژاکِت ی افزونه پشتیبانی داره که هر فروشنده درش میتونه تیکت های مرتبط با فقط محصول خودش رو کنترل کنه ! و هم فروشندگی کنه و هم پشتیبانی ، معرفی میکنین؟:D

سلام دوست عزیز اگه منظورتون از افزونه برای وردپرس میباشه ، یک افزونه بنده در آرشیو ام داشتم ، که البته شاید قدیمی باشه ، ولی خب به دردتون میخوره از نظر من و اگه خوشتون اومد میتونید نسخه ی جدیدش رو دریافت کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با احترام.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، gholamreza-alipoor گفته است :

سلام دوست عزیز اگه منظورتون از افزونه برای وردپرس میباشه ، یک افزونه بنده در آرشیو ام داشتم ، که البته شاید قدیمی باشه ، ولی خب به دردتون میخوره از نظر من و اگه خوشتون اومد میتونید نسخه ی جدیدش رو دریافت کنید.

با احترام.

برله برای وردپرس هست ، افزونه ای که معرفی کردین به درد اون گزینه ای گفتم میخوره؟ اینکه هر کاربر بتونه محصول خودش رو پشتیبانی کنه؟تیکت های مربوط به اون رو؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sir-mahan گفته است :

برله برای وردپرس هست ، افزونه ای که معرفی کردین به درد اون گزینه ای گفتم میخوره؟ اینکه هر کاربر بتونه محصول خودش رو پشتیبانی کنه؟تیکت های مربوط به اون رو؟

درود.

افزونه ای که خدمتتون معرفی کردم فک کنم شبیه به این جا میمونه ، چک کنید:

چون عرض کردم افزونه در آرشیو ام موجود بوده و مدتی بوده اصن استفاده نکردم.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، gholamreza-alipoor گفته است :

درود.

افزونه ای که خدمتتون معرفی کردم فک کنم شبیه به این جا میمونه ، چک کنید:

چون عرض کردم افزونه در آرشیو ام موجود بوده و مدتی بوده اصن استفاده نکردم.

بله ، ولی برای این کاربر باید روی نقش مدیر تماس ها باشه ، اینجوری من اگه طرفو فروشنده کرده باشم از اون در میاد + مدیر پشتیبانی همه محصولاتو میبینه توی این افزونه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...