رفتن به مطلب

بررسی سئو

mehdikh423

پست های پیشنهاد شده

سلام 1 سال هست وبسایتم را راه اندازی کردم ولی هنوز ایندکس نشده و سئو سایتم هم میخواستم بررسی کنین ببینین مشکلش چیه.این را اضافه کنم که وبسایتم تگ h1 و h2 نداره و نمیدونم چجوری اضافه کنم.ماژول seo pack pro 8.2 هم هست ولی وقتی که نصبش میکنم صفحه معرفی محصولات باز نمیشه(روی یک محصول که کلیک میکنم باز نمیشه بقیه قسمت های سایت کار میکنه).ممنون میشم

top-headphone.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، mehdikh423 گفته است :

سلام 1 سال هست وبسایتم را راه اندازی کردم ولی هنوز ایندکس نشده و سئو سایتم هم میخواستم بررسی کنین ببینین مشکلش چیه.این را اضافه کنم که وبسایتم تگ h1 و h2 نداره و نمیدونم چجوری اضافه کنم.ماژول seo pack pro 8.2 هم هست ولی وقتی که نصبش میکنم صفحه معرفی محصولات باز نمیشه(روی یک محصول که کلیک میکنم باز نمیشه بقیه قسمت های سایت کار میکنه).ممنون میشم

top-headphone.ir

درود 

یک سال هست !!!!

احتمال دارد بررسی و ربات ها رو محدود کردید 

سایت شما وردپرس هست؟

به نظر میاد که سایت شما مشکلاتی دارد که باید بررسی شود.

در تماس باشید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mansour_bi2 گفته است :

درود 

یک سال هست !!!!

احتمال دارد بررسی و ربات ها رو محدود کردید 

سایت شما وردپرس هست؟

به نظر میاد که سایت شما مشکلاتی دارد که باید بررسی شود.

در تماس باشید.

سایتم اپن کارت هست.

این عکس هم محتویات فایل robot  را نشون میده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود

اون disallow رو حذف کنید.

و برای سایت خود نقشه بسازید.

دسترسی ربات رو از گوگل وبمستر چک کنید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mansour_bi2 گفته است :

درود

اون disallow رو حذف کنید.

و برای سایت خود نقشه بسازید.

دسترسی ربات رو از گوگل وبمستر چک کنید.

حذف کردم.نقشه منظورتون sitemap هست؟سایتمپ داره.دسترسی ربات هم اوکی هست قبلا چک کردم.ممنون

لینک به دیدگاه

متاسفانه سایت مپ شما خالی هست.

این لینک رو ببینید و یا شاید برای من خالی هست ؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mansour_bi2 گفته است :

متاسفانه سایت مپ شما خالی هست.

این لینک رو ببینید و یا شاید برای من خالی هست ؟

اسمش را عوض کردم توی گوگل وبمستر هم با همین اسم ثبت کردم

لینک به دیدگاه

اوکی این هم به فایل robots.txt  اضافه کن 

Sitemap:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  
لینک به دیدگاه

دوست گلم این سایت رو من برج 11 سال 95 راه اندازی کردم : www.iran-oriflame.ir رنک الکسا حدوداً 1 میلیون رسیده ظرف 4-5 ماه شما یک ساله هنوز رنک 3 میلیون رو فتح نکردی !!! یا فعالیت نداری یا بد فعالیت میکنی !!

لینک به دیدگاه

هر کسی نیاز به SEO Out Page داره ، من می تونم سایتش رو به سرعت برای هر کلید جستجویی که مد نظر داره بیارم توی صفحه اول گوگل جزو 3 تا لینک بالا ، نمونه هم سایت خودم :  www.learn-music.ir  داخل گوگل کلیدواژه ((آموزش مجازی موسیقی)) رو جستجو کنید لینک 3 / 4 آدرس سایت منه . 

بدون پنالتی - بدون برگشت - بدون دردسر 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Learn-music.ir گفته است :

هر کسی نیاز به SEO Out Page داره ، من می تونم سایتش رو به سرعت برای هر کلید جستجویی که مد نظر داره بیارم توی صفحه اول گوگل جزو 3 تا لینک بالا ، نمونه هم سایت خودم :  www.learn-music.ir  داخل گوگل کلیدواژه ((آموزش مجازی موسیقی)) رو جستجو کنید لینک 3 / 4 آدرس سایت منه . 

بدون پنالتی - بدون برگشت - بدون دردسر 

روزی یه محصول اضافه میکنم توی سایتم.به نظر خودم دلیل اصلیش نداشتن تگ h1 و h2 هست که با اینکه توی گوگل وبمستر همه لینک ها را پیدا کرده ولی توی سرچش لیست نمیشه..‌هزینه این کاری که میگین چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

ببین دوست من بسته به زمینه فعالیت وب سایت و کلیدواژه های مورد نظر شما داره ، همونطور که تمام حضرات مستحضر هستند Competition یا همون رقابت بین وب سایت ها در کلمات جستجو (Keyword) های مختلف نه تنها متناسب و برابر نیست بلکه کاملاً متفاوت و نا همگون است ، در نتیجه زمان مورد نظر و فعالیت مورد نیاز برای انتقال وب سایت شما در با هر کلید جستجوی خاصی به صفحه اول موتور جستجوی گوگل متفاوت است در نتیجه هزینه اش هم متفاوت است ، البته هستند افراد و کمپانی هایی که مثلاً برای هر کلید واژه رقم 200 هزار تومان ، 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان به بالا رو تعیین نموده اند که اگر با همچین موردی برخورد کردید بدونید که اگر کلاهبردار نباشن کلاه گشادی برای شما آماده کرده و قصد خالی کردن جیبتون رو دارند . 

به این صفحه یه نگاه بنداز :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.    

رنک الکسای شما 2.700.000  هست و اما این رقم باید حداقل به زیر یک میلیون برسه ؛ شما باید اول تصمیم بگیری چه بودجه ای برای Seo سایت خودت در نظر می گیری و البته این امر رو در نظر داشته باش که اثر گذار ترین روش تبلیغات سئوی سایت هست و کاربران به 3 لینک اول هر جستجو بیش از هر نوع تبلیغات اطمینان داشته و اهمیت می دن ، شما بودجه مورد نظرتون و احیاناً کلمات جستجوی مورد نظر خودت رو به ما اعلام می کنی ، ما بعد از آنالیز و بررسی شرایط سایت شما و وضعیت سایت های رقبا و ضریب رقابت و .... یه لیست بهتون ارائه میدیم که توش تمامی کلمات کلیدی مربوط به سایت شما با تعداد جستجو ماهیانه توسط کاربران و ضریب رقابت هر کلمه به طور جداگانه ذکر شده ، و البته جایگاه فعلی شما نسبت به کلمه کلیدی مربوطه و هزینه تقریبی کسب جایگاه 1-4 صفحه اول گوگل برای هر کلمه کلیدی به تفکیک و لیست پیشنهادی از کلمات کلیدی اثربخش و مورد نیاز برای فعالیت برای سایت شما ...... شما بعد از مشاهده و بررسی ای لیست و حذف و اضافه احتمالی کلمات موردنظر خودتون در لیست اون رو تکمیل کرده و لیست نهایی به وجود میاد که اون رو برای ما ارسال می کنی و فعالیت ما آغاز میشه .

ضمناً همچنان که در قرارداد ذکر خواهد شد زمان های تعیین شده تقریبی بوده و امکان انجام سریع تر و یا طولانی تر شده پروسه فعالیت سئو تا  1/2  زمان تعیین شده امری قابل رخداد و غیر قابل اجتناب است . 

در نهایت این رو باید بهت بگو که ، دوست من فرآیند سئو امری همیشگی و دائمی است و شما بایستی علاوه بر انجام هزینه بعد از کسب جایگاه موردنظر و رسیدن به ایده آل خودت یک سری استاندارد های مبتنی بر سئو رو دائماًً رعایت کنی تا جایگاه خودت رو تثبیت کنی ، که البته این مجموعه فعالیت ها و امور همیشگی رو بهت خواهیم گفت و راهکار رو در اختیار شما خواهیک گذاشت . 

با آرزوی بهترین ها برای شما

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

بررسی سئو و مشاوره سئو سایت خود را به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بسپارید. با تضمین به دست آوردن صفحه اول گوگل

لینک به دیدگاه

دوستانی ک سوال در مورد سوال دارن ولی فعلا نمیتونن هزینه مشاوره رو بدن میتونن ب من پیام بدن تا کمکشون کنم با ایمیل info.cofestyle@gmail.com

کار seo اکثر دوستان کار چندان خاصی نداره من کلمه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که نسبتا سخت هستند رو در دوماه اوردم لینک یک

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1396 در 18:01، mehdikh423 گفته است :

top-headphone.ir

البته پاسخ های بقیه را نخوندم ولی منم نظری میدم که ناکارامد نباشم ...... ببنید شما بیش از 1000 هزار صفحه در گوگل . سایتتون ایندکس شده صفحات چطور میگید ایندکس نشده البته شاید بنده دیر دارم پاسخ میدم ولی با یک روش ساده میتوان فهمید سایت چند صفحه هاتش در گوگل ایندکس شده ... برای پیدا کردن صفحات ایندکس شده فقط کافیه عبارت زیر را در گوگل جستجئ کنی .

Site:yurname.com    بجای yourname اسم سایتت بنویس

لینک به دیدگاه

خب بهترین ابزاری که می تونم بهتون پیشنهاد بدم سرچ کنسول جدید گوگل است. این ابزار به شما اطلاعات بسیار زیادی از سئو سایتتان می دهد و همچنین می توانید درخواست ایندکس شدن صفحاتتان را به گوگل بدهید. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو بهتون پیشنهاد می کنم تا با این ابزار خیلی از مشکلات سئو سایتتان را بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...