رفتن به مطلب

نصب و به روزرسانی افزونه های پریمیوم با یک کلیک

پست های پیشنهاد شده

عنوان تاپیک رو درست خوندی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

افزونه هایی مثل یوزرپرو و ویژوال کامپوزر و... رو با یک کلیک از طریق پنل وردپرس خودتون به روز کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

افزونه هیولای وردپرس رو نصب کن و از طریق پنل مدیریت سایت خودت هر افزونه پریمیومی رو که خواستی با یک کلیک نصب و یا آپدیت کن

با افزونه هیولای وردپرس از این به بعد یه مارکت کامل توی پنل وردپرس خودت داری و دسترسی به کلی افزونه حرفه ای رو به رایگان میتونی تجربه کنی... هزینه بعضی از افزونه ها هم فقط 950 تک تومان هست. یه لایسنس 10 تایی بخر به قیمت 9500 تومان و باهاش 10 تا افزونه رو به روز و یا نصب کن... محدودیت دامنه هم نداره... یک لایسنس رو روی ده تا سایت تنظیم کن

قدیما باید:

1- هر روز سایت فروش افزونه رو چک میکردی تاببینی آپدیت اومده بود که خیلی ها نمیدادن و الان مسئله اصلی با فروشنده های راست چین و ژاکت همینه که پول مادام المعر گرفتن اما خبری ازشون نیست

2- باید نام کاربری و رمزت یادت میومد و وارد سایت فروش افزونه میشدی و بعد میرفتی بخش دانلود

3- افزونه رو دانلود میکردی و اکسترکت میکردی و بعدش فقط فایل حاوی خود افزونه رو زیپ میکردی

4- حالا باید وارد هاستت میشدی البته اگر یوزر و پسورد هاستت یادت بود وگرنه چرخه زمان بر یادآوری رمز عبور

5- ورود به پوشه افزونه ها و آپلود افزونه جدید و اکسترکت کردن اون

6- دعا کردن برای کارکرد صحیح افزونه

اما در روش هیولای وردپرس کافیه وارد مدیریت سایتت بشی و بری به برگه هیولای وردپرس و اگر آپدیت افزونه آماده باشه دکمه آپدیت بهت نمایش داده میشه و با یک کلیک آپدیت افزونه روی سایتت نصب میشه

ویرایش شده توسط هومان هرمزدی
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 ساعت قبل، laruz گفته است :

آقا تبریک می گم. ایده جالبیه

سپاس

اما تا الان کاربر پریمیوم نداشته و استقبال آنچنانی نشده

نمیدونم چجوری براش کاربر جذب کنم

لینک به دیدگاه

در در 14 اردیبهشت 1396 در 19:24، هومان هرمزدی گفته است :

سپاس

اما تا الان کاربر پریمیوم نداشته و استقبال آنچنانی نشده

نمیدونم چجوری براش کاربر جذب کنم

خب معلمومه ،تبلیغات ، به نظر من هم طرح بسیار عالی هستش ، ولی از نظر من مهم ترین امر در عدم جذب مشتری این هستش که فکر کنم نتونستید مشتری رو به خوبی جذب اش کنید ، یعنی به خوبی متوجه منظور شما و کارایی افزونه نشده یا به عبارت کلی قانع یا شیرفهم نشده به دلیل عدم توضیحات خوب شما یا کم تبلیغ کردن و...

امیدوارم منظورم رو به خوبی بهتون رسونده باشم و توسنته باشم کمکی کرده باشم.

با احترام.

لینک به دیدگاه

ایده جالبیه اما منیجر ها حرفه ای که شما میتونید ازشون کسب درآمد واقعی کنید مشخصا به یه نکته ریز خیلی دقت میکنن و اون عدم دستکاری افزونه و نبود شل یا هر باگی در افزونه ای هست که شما ارایه میکنید . اکثرا میترسن داخل افزونه دستکاری شده باشه و 100 درصد نسخه اصلی نباشه تا  موجب آسیب رسانی به سایتشون بشه از همین جهت کسایی که واقعا میشه ازشون کسب درآمد کرد از سایت اصلی خرید میزنن و این ریسک رو نمیکنن و الان مخاطبین هدف شما افراد عادی هستند که بزور پول هاست میدن چه برسه به خرید زدن پس بهتره جلب اعتماد منیجر های بزرگ رو در نظر بگیرید و حصول اطمینان درشون ایجاد کنید تا موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، gholamreza-alipoor گفته است :

خب معلمومه ،تبلیغات ، به نظر من هم طرح بسیار عالی هستش ، ولی از نظر من مهم ترین امر در عدم جذب مشتری این هستش که فکر کنم نتونستید مشتری رو به خوبی جذب اش کنید ، یعنی به خوبی متوجه منظور شما و کارایی افزونه نشده یا به عبارت کلی قانع یا شیرفهم نشده به دلیل عدم توضیحات خوب شما یا کم تبلیغ کردن و...

امیدوارم منظورم رو به خوبی بهتون رسونده باشم و توسنته باشم کمکی کرده باشم.

با احترام.

حب لطفا یه متن تبلیغاتی که از نظر شما جذاب هست برای انتشار در تلگرام در همین تاپیک ثبت کنید و اگر میشه بفرمایید چه قسمت هایی از وبسایت رو تغییر بدهیم؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ehsanchch گفته است :

ایده جالبیه اما منیجر ها حرفه ای که شما میتونید ازشون کسب درآمد واقعی کنید مشخصا به یه نکته ریز خیلی دقت میکنن و اون عدم دستکاری افزونه و نبود شل یا هر باگی در افزونه ای هست که شما ارایه میکنید . اکثرا میترسن داخل افزونه دستکاری شده باشه و 100 درصد نسخه اصلی نباشه تا  موجب آسیب رسانی به سایتشون بشه از همین جهت کسایی که واقعا میشه ازشون کسب درآمد کرد از سایت اصلی خرید میزنن و این ریسک رو نمیکنن و الان مخاطبین هدف شما افراد عادی هستند که بزور پول هاست میدن چه برسه به خرید زدن پس بهتره جلب اعتماد منیجر های بزرگ رو در نظر بگیرید و حصول اطمینان درشون ایجاد کنید تا موفق باشید .

منظورتون از سایت های اصلی تم فارست هست؟

چون فریش تم که حسابی افزونه ها رو دستکاری میکنه... مارکت وردپرس هم که قربونش برم نصف مترجم هاش تعطیلن و افزونه ها و پوسته هاش مونده روی زمین

سایت بیگ تم هم که زیاد اپدیت نمیده

سایت وی پی یار کمی کارش خوبه اما باز ایشون هم از افزونه های نال شده استفاده میکنند

قیمت اصلی افزونه هایی مثل یوزرپرو به دلار سر به فلک میکشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، هومان هرمزدی گفته است :

منظورتون از سایت های اصلی تم فارست هست؟

چون فریش تم که حسابی افزونه ها رو دستکاری میکنه... مارکت وردپرس هم که قربونش برم نصف مترجم هاش تعطیلن و افزونه ها و پوسته هاش مونده روی زمین

سایت بیگ تم هم که زیاد اپدیت نمیده

سایت وی پی یار کمی کارش خوبه اما باز ایشون هم از افزونه های نال شده استفاده میکنند

قیمت اصلی افزونه هایی مثل یوزرپرو به دلار سر به فلک میکشه

بله درسته تم فارست یکی از اونهاست . بنده از قیمت ها اطلاع دارم اما منیجر هایی که رنج بازدیدشون بالاست هزینه رو پرداخت میکنن چون یه صدمه ممکنه به قیمت ازدست رفتن هزاران بازدید روزانه منجر بشه پس مسئله تنها قیمت نیست امنیت هم دخیله

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...