رفتن به مطلب

سئو سایت

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان با کمک افزونه صفحات سایت را سئو کردم ,اما صفحه اول کلا قرمز هست ,میگه کلمات داخل متن نیست ,من با کمک صفحه ساز ها صفحه اولم ساختم ,چه طوری کلمات وجمله های مهم را بزارم داخل سایت که ارور پلاگین رفع بشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با کدوم افزونه ؟ اگه با صفحه ساز ساختید صفحه اصلیتون داخل برگه ها هست از اونجا سئو رو تقویت کنید . اگه داخل برگه ها نیست از بخش نمایش - ویرایشگر - index.php رو ویرایش و meta tag و title رو بهش اضافه کنید

لینک به دیدگاه

در در 9 اردیبهشت 1396 در 18:01، KINGERFAN گفته است :

با کدوم افزونه ؟ اگه با صفحه ساز ساختید صفحه اصلیتون داخل برگه ها هست از اونجا سئو رو تقویت کنید . اگه داخل برگه ها نیست از بخش نمایش - ویرایشگر - index.php رو ویرایش و meta tag و title رو بهش اضافه کنید

با ویژال ...

ایندکس را انجام دادم,همین کافیه؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر درسته با افزونه سئو نمیش در زمانی که با صفحه ساز طراحی شده بررسی کرد. چون افزونه سئو محتوا رو بررسی میکنه و صفحه ساز صفحه رو با استفاده از شورت کد هایی که داره میسازه . خب این مشکلی پیش نمیاد برای بررسی این موضوع میتونین از چک سئو های موجود توی نت استفاده کنید که صفحه اصلی تون رو بررسی کنه . ضمن اینکه افزونه هم دقیقا همین کارو انجام میده . نکته ای هم را به ایرادی که معمولا میگیره تحت عنوان عدم وجود هدینگ شماره دو یا همون h2 نگران این نباشید . البته باید بگم در صورتی که توی صفحه سینگل وب سایتتون این هدینگ رو داشته باشید. نیازی نیست توی محتواتون بذارین چون این افزونه پست رو قبل از انتشار و با فرض عدم وجود این فاکتور ها بررسی میکنه ممکنه توی صفحه سینگل شما کمی از فاکتور ها رو داشته باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر ف میخواستم بدونم چطور میشه سئوی سایت رو بهتر کنم میشه لطفا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مو ببینین لطفا بیگید مشکلش چیه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...