رفتن به مطلب

سفارشی سازی خطای به روزرسانی وردپرس


پست های پیشنهاد شده

  • مدیریت کل سایت

حتما تاکنون برای شما هم بار ها پیش آمده است که قصد به روزرسانی افزونه ها یا افزونه ای را در سایت وردپرسی خود داشته اید که به محض اینکه روی کلید به روز رسانی افزونه کلیک میکردید آن زمان سایت از حالت عادی خارج می شود و در واقع بالا نمی آید و در واقع بعد از اینکه به روزرسانی به اتمام می رسید دوباره سایت به حالت عادی خود باز می گردد . لازم به ذکر این این مورد فقط به حین به روز رسانی افزونه نیست بلکه شامل به روزرسانی خود وردپرس هم می شود .

 

WP-error.png

 

ما در این مطلب  تا شما را با قطعه کدی آشنا سازیم که شما می توانید متن مربوط به به روز رسانی را در وبسایت خود تغییر دهید و یا برای آن استایل طراحی کنید و یا …

 

کد سفارشی کردن خطای به روزرسانی وردپرس :

بسیار خب ، تنها کاری که باید انجام داده شود این است که کد زیر را در فایل maintenance.php قرار دهید و فایل مربوطه را ذخیره کنید .

 

<?php $protocol = $_SERVER["SERVER_PROTOCOL"]; if ( 'HTTP/1.1' != $protocol && 'HTTP/1.0' != $protocol ) $protocol = 'HTTP/1.0'; header( "$protocol 503 Service Unavailable", true, 503 ); header( 'Content-Type: text/html; charset=utf-8' ); ?>
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<body>
 
<h1>We are updating the site, please check back in 30 minutes.</h1>
 
</body>
</html>
<?php die(); ?>

 

لازم به ذکر است شما می توانید متن ” We are updating the site, please check back in 30 minutes ” را در کد زیر به هر متنی که خودتان مناسب می دانید هم نیز تغییر دهید ، و یا استایلی برای آن طراحی کنید به جهت زیبا تر شدن آن .

 

تذکر : فایل مربوط به maintenance.php را می توانید در داخل پوشه روت هاست خود (جایی که وردپرس را آنجا نصب کرده اید) بیابید .

 

تذکر : قبل از انجام هر کاری حتما و حتما بکاپ گیری از فایل مربوطه انجام دهید تا در صورت لزوم از آن استفاده نمایید .

موفق باشید

 

  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...