رفتن به مطلب

==فروش ویژه اسکریپت به قیمت مفت==

pvm

پست های پیشنهاد شده

خیلی هم خوب من شرمنده هستم

پس یه کاری می کنم

...........................................

..................................................................

.......................................................................................

....................................................................................................................................

.........................................

...........................

........................................................................../QUOTE]

عزیز من شما چرا واقعا متوجه نمی شید

من این اسکریپتها دارم میفروشم از یکساله-ممکنه به دست 20 اسکریپت رسیده باشه و به رایگان برای دانلود گذاشته باشه

این همه من فروختم یکی این حرف شمارو نزده -من برای چی باید اسکریپتیو بدم که لینک 20 روشه

من مدیر اسکریپت فارسی هستم و هر کی این سایتو می شناسه میدونه یکساله داره این اسکریپتهارو میفروشه

شما دمو های منو ببینید - کجاش لینک 20 رو داره - بعد مو قع فروش بیام لینک 20 رو بزارم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نصب و پشتیبانی توسط : " لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. " - طراحی شده توسط : "محمد شفایی"

الان قالب های چهارده هم تو سایت 20 اسکریپت رایگان انتشار یافته و قطعا لینک هم توش گذاشتن یعنی مال بیست اسکریپته یا چهارده نباید بفروشه

هیچ کدوم از اسکریپتهای من لینک 20 اسکریپت ندارند (مگر اینکه خودتون اضافه کرده باشین)

لطفا مدیریت پیگیری کنه در این بحث داره با آبروی من بازی میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی هم خوب من شرمنده هستم

پس یه کاری می کنم

...........................................

..................................................................

.......................................................................................

....................................................................................................................................

.........................................

...........................

..........................................................................

من به شما میگم شما در پیام خصوصی بررسی کنید با مدیران بعد شما میایید دوباره تاپیک میزنید و گفتگویی دیگری میکنید و بعد میگید باشه بررسی میکنم

دوست عزیز و بزرگوار بنده

من خودم شخصا با ایشون در ارتباط هستم و کلی هم در این زمینه دارن بهم پیام میدن

حتی میگن به شما هم زنگ میزنه ولی شما جوابشون رو هم نمیدید و تلفن شخصی شون هم واسم پ خ کردن

کاربر عزیز شما یک اخطار بابت هرج و مرج در تاپیک میگیرید

در صورت گذاشتن پست و یا تاپیک دیگه از شما در انجمن در این زمینه شما مارو مجبور به بن و اخراج کردن میکنید

ممنون میشم در خصوصی تمامی گفته هاتون رو با مدیران سایت و انجمن در میان بزارید و در صورت تایید مدیران پست بزارید

در ضمن در صورت تایید گفتگو شما از طرف مدیران سایت و انجمن اخطار شما هم حذف خواهد شد

دوست عزیز و بزرگوار من تهمت زدن خیلی راحت هست ممنون میشم اثبات کنید که فکر نکنم چون این دوست عزیز گفتگوی زیادی در این زمینه با من داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

حقیقت بگم من از اسکریپت های این اقا راضی هستم

ولی مثلا می بینم برخی از سایت ها اینو به رایگان گذاشتنه می سوزم

شاید هم حرف با این اقا باشه و خودش نوشته و برخی ها اومدن با قیمت 8 هزار توان خریدن و جهت جذب کاربرا به رایگان انتشار دادن من نمی دونم شاید حق با خودشون باشه

ولی مثلا پشتیبانی این شخص ضعیفه مثلا می گن پشتیبانی تنها 24 ساعت

خوب به مشکل مواجه می شم بعد 6 ساعت جواب می ده مشکل بعدی بعدی بعد از 6 ساعت 12 ساعتش پرید 8 ساعت هم خوابیدمه 2 ساعت هم توی اینرنت بودمه تمام

اگه می شه مدت زمان پشتیبانی رو زیاد کنه ممنونش می شم

من اعصابم بهم ریخت چون وقتی پاپ اپ رو نصب کردم دیدم زده بود بیست اسکریپت بعدش یه لحظه توی بیست اسکریپت که سرچ کردم دیدم بله نسخه رایگان موجود است به همین خاطر عصبی شدم

و گرنه نه نیتم ابرو بردن شخصی هست نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه

ولی مثلا می بینم برخی از سایت ها اینو به رایگان گذاشتنه می سوزم

فکر کنم در پست بالایی کامل در مورد جمله ی شما توجیح کردن شمارو و بعید میدونم که قانع نشده باشید.

اگر باز ایشون اسکریپت های رایگان رو برا فروش به این قیمت کم! هم بزارند بنظر من بازم کارشون قانونیه چون پول وقتشو میگیره که اسکریپت رو ویرایش و کامل کرده و هیچ گونه کلاه برداری صورت نگرفته.

شما هم بنظر من کل مشکلاتتو جمع میکردی توی یه تیکت یا اسمس بهش میفرستادی میرسیدی چون ملت بیکار نیست که برا 8هزار تومن پشتیبانی سالانه ارادده بدن...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...