رفتن به مطلب

نمایش سایت در گوگل

ehsanchch

پست های پیشنهاد شده

سلام من متوجه شدم که با جستجوی کلمه مورد نظرم برای سایت خودم در گوگل نمایش داده نمیشم و این در صورتیه که وقتی با فیلتر شکن وصل میشم با جستجوی اون کلمه در رتبه 1 هستم با چندین فیلتر شکن هم امتحان کردم در همه موارد 1 هستم اما بدون فیلتر شکن اصلا وجود ندارم ضمنا بنده با چندین مرورگر در چندین کافینت هم این مورد رو انجام دادم و کوکی ها رو پاک کردم اگر دوستا راهنمایی برای حل این مشکل دارند بگن ممنون میشم .

کلمه مد نظر سایت رپ فارسی هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، ehsanchch گفته است :

سلام من متوجه شدم که با جستجوی کلمه مورد نظرم برای سایت خودم در گوگل نمایش داده نمیشم و این در صورتیه که وقتی با فیلتر شکن وصل میشم با جستجوی اون کلمه در رتبه 1 هستم با چندین فیلتر شکن هم امتحان کردم در همه موارد 1 هستم اما بدون فیلتر شکن اصلا وجود ندارم ضمنا بنده با چندین مرورگر در چندین کافینت هم این مورد رو انجام دادم و کوکی ها رو پاک کردم اگر دوستا راهنمایی برای حل این مشکل دارند بگن ممنون میشم .

کلمه مد نظر سایت رپ فارسی هست

سلام دوست عزیز

این مشکل حساب نمیشه.

تا جایی که بنده اطلاع دارم.گوگل بر اساس موقعیت جغرافیایی و آی پی ها ، پیشنهاد متفاوتی ارائه میده به کاربران.

بر اساس آی پی معمولی و همیشگیتون سایت شما را توی پیشنهادات نشون نداده وقتی تغییر آی پی دادین بر اساس آی پی و موقعیت جغرافیایی اون آی پی سایت شما را رتبه 1 پیشنهاد داده.

لینک به دیدگاه

و خداوند گوگلی بخش settings رو آفرید تا شما جستجوگران Private results رو Dont کنید. باشد که گوگلی شویم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، azad123 گفته است :

سلام دوست عزیز

این مشکل حساب نمیشه.

تا جایی که بنده اطلاع دارم.گوگل بر اساس موقعیت جغرافیایی و آی پی ها ، پیشنهاد متفاوتی ارائه میده به کاربران.

بر اساس آی پی معمولی و همیشگیتون سایت شما را توی پیشنهادات نشون نداده وقتی تغییر آی پی دادین بر اساس آی پی و موقعیت جغرافیایی اون آی پی سایت شما را رتبه 1 پیشنهاد داده.

ممنونم ولی  جستجوی این کلمه رو مگه خارج کشور بیشتر از داخل انجام میدن ؟؟؟ که به این شکل برای آپی های کشور های مثلا امریکا اول باشه اما ایران نباشه . چون من خودم به شخصه اون کلمه رو سالی 1 بار هم شاید سرچ نکنم و برام عجیبه علتش؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، laruz گفته است :

و خداوند گوگلی بخش settings رو آفرید تا شما جستجوگران Private results رو Dont کنید. باشد که گوگلی شویم

عزیز اینم زدم خیالت راحت . و خداوند فرمان داد این هم تست کرده فایده نداره

لینک به دیدگاه

در در 18 فروردین 1396 در 09:47، fitka گفته است :

سلام.

منم قبلا همچین مشکل داشتم یک مدت که گذشت درست شد شما یک مدت صبر کنید درست می شه.

بله خوشبختانه حل شد و به حالت عادی برگشت الان در دسترس هست .

لینک به دیدگاه

همین مشکل برای ما هست و کلمه خیلی سنگین هست فروشگاه اینترنتی لباس ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ) هرچی هم اصلاحات انجام میدیم با فیلترشکن هستیم بدون اون نه . بنظرتن چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...