رفتن به مطلب

نصب خودکار اسکریپت

AnonYm

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
من میخوام بعد از ثبت نام کاربر , روی سرور یه فولدر با نام مشخصی که کاربر انتخاب کرده ایجاد بشه و در داخل اون فولدر اسکریپتی که میخوام بصورت خودکار نصب بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در این خصوص شما از چه سروری و از سرور مهم تر از چه کنترل پنلی برای این کار استفاده میکنید؟

به طور معمول دایرکت ادمین و سی پنل ماژولار های خاص خودشون رو دارند که میتونید تهیه و روی سرور نصب کنید تا کاربر اسکریپت انتخابی خودش رو که شما قرار دادید با یک کلیک داخل سرویسش نصب بشه

ولی اگر خودتون یه برنامه نویسی یا پنل جداگانه دارید باید با زبان همگام با پنلتون این قابلیت رو  اضافه بکنید تا کار مورد نظر انجام بشه

راهنمایی از دستم بر بیاد در خدمتم بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، sun.night902 گفته است :

سلام

در این خصوص شما از چه سروری و از سرور مهم تر از چه کنترل پنلی برای این کار استفاده میکنید؟

به طور معمول دایرکت ادمین و سی پنل ماژولار های خاص خودشون رو دارند که میتونید تهیه و روی سرور نصب کنید تا کاربر اسکریپت انتخابی خودش رو که شما قرار دادید با یک کلیک داخل سرویسش نصب بشه

ولی اگر خودتون یه برنامه نویسی یا پنل جداگانه دارید باید با زبان همگام با پنلتون این قابلیت رو  اضافه بکنید تا کار مورد نظر انجام بشه

راهنمایی از دستم بر بیاد در خدمتم بفرمایید

ممنون از پاسختون

والا هنوز مشخص نکردم که از چه سروری استفاده کنم(بیشتر برای کارهام از سرور لینوکسی استفاده میکنم و کنترل پنل Cpanel)..فعلا میخوام راجب این موضوع تحقیق کنم ببینم چطور میشه همچین کاری رو انجام داد

از دوستانی که سوال کردم گفتن بعد از ایجاد دایرکتوری , اسکریپت (که بصورت zip باشه) رو به همون دایرکتوری انتقال بده و بعد از استخراج فایل ها با استفاده از api دیتابیس رو ایجاد کن و پردازش ها رو روی فایل مورد نظر انجام بده و بعد از انجام فایل zip رو حذف کن

یه قسمت هایی بنظرم ساده میاد و میشه انجام داد ولی همین قسمت ایجاد دیتابیس و ایمپورت فایل دیتابیس برای من مشکله چون تا حالا چنین کاریو انجام ندادم

لینک به دیدگاه

درود 

همونطور که استاد گرامی sun.night902 فرمودن اینکار بسیار سادس . شما یک سرور لینوکسی با سیستم عامل Centos تهیه بفرمائید . کنترل پنل سی پنل رو نصب بفرمائید و ماژول Softaculous Auto installer رو نصب بفرمائید . میبینید که نیازی به کارهای دشوار نیست . تمامی خواسته های شما رو داخل پنل ادمین داره .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

از آدرس بالا میتونید دموی هر 3 حالت این سیستم رو مشاهده بفرمائید . همچنین معمولا مدیران سرور این ماژول رو در اختیار دارن میتونید سفارش بدین براتون کارهاش رو انجام بدن .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Yazdan گفته است :

درود 

همونطور که استاد گرامی sun.night902 فرمودن اینکار بسیار سادس . شما یک سرور لینوکسی با سیستم عامل Centos تهیه بفرمائید . کنترل پنل سی پنل رو نصب بفرمائید و ماژول Softaculous Auto installer رو نصب بفرمائید . میبینید که نیازی به کارهای دشوار نیست . تمامی خواسته های شما رو داخل پنل ادمین داره .

از آدرس بالا میتونید دموی هر 3 حالت این سیستم رو مشاهده بفرمائید . همچنین معمولا مدیران سرور این ماژول رو در اختیار دارن میتونید سفارش بدین براتون کارهاش رو انجام بدن .

موفق باشید.

میشه اسکریپت به این ماژول اضافه کرد؟

و من میخوام ثبت نام کاربر که انجام شد بلافاصله بعد از ایجاد دایرکتوری مورد نظر همون اسکریپت بصورت خودکار نصب بشه بدون اینکه کاربر دخالتی داشته باشه...تموم اینکار هارو انجام میده؟

یجورایی مثل سایت سی فایو که کاربر قالب رو انتخاب میکنه و بعد ثبت نام , سایت با همون قالب ساخته میشه بدون اینکه به هاست دسترسی داشته باشه البته در اینجا اسکریپت من یچیز دیگس

لینک به دیدگاه

در حالتی که عرض کردم کاربر به کنترل پنل دسترسی دارند و میتونن هر اسکریپتی بخوان با یک click نصب کنن . 

برای چیزی که شما نیاز دارید باید از این اسکریپت استفاده کنید . اسکریپت سایت ساز 

دموهای اسکریپت رو بررسی بفرمائید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...