رفتن به مطلب

طریقه نصب اسکریپت خبر خوان مینی دایرکتوری (mdir )

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیر گرامی من این اسکریپت رو نصب کردم در این ادرس ولی وقتی روی خبر کلیک میکنیم ارور 404 Not Found میده دلیلش چیه و چجوری باید درستش کرد؟ همچنین برای بروز رسانی خودکار اخبار چه باید کرد؟؟ منتظر جوابم ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت
سلام خدمت مدیر گرامی من این اسکریپت رو نصب کردم در این ادرس ولی وقتی روی خبر کلیک میکنیم ارور 404 Not Found میده دلیلش چیه و چجوری باید درستش کرد؟ همچنین برای بروز رسانی خودکار اخبار چه باید کرد؟؟ منتظر جوابم ممنون

سلام اگر فایل htaccess در روت هاست قرار نداره یا حذف کردید قرار بدید مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

سلام و وقت بخیر

من این اسکریپت رو نصب کردم و چندتا مشکل دارم و اول اینکه میخواستم راهنماییم کنید که چکار کنم تا خودش بروزرسانی رو انجام بده.ممنون میشم با جزییات باشه که متوجه بشم.

ودیگه اینکه چجور میشه همه بخش ها رو مرتب و داخل یه سطر قرار داد.و سوال بعدم اینه که برای قرار دادن کد پاپ آپ و آمارگیر و بنر بالای سایت چکار باید کرد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

من این اسکریپت رو نصب کردم و چندتا مشکل دارم و اول اینکه میخواستم راهنماییم کنید که چکار کنم تا خودش بروزرسانی رو انجام بده.ممنون میشم با جزییات باشه که متوجه بشم.

ودیگه اینکه چجور میشه همه بخش ها رو مرتب و داخل یه سطر قرار داد.و سوال بعدم اینه که برای قرار دادن کد پاپ آپ و آمارگیر و بنر بالای سایت چکار باید کرد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

با تشکر

برای مرتب کردن بخش ها :

فایل header رو باز کن و کد زیر رو بریز داخلش درست میشه.

<style>.feeditem{ height:222px;overflow: hidden;}</style>

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...