رفتن به مطلب

پیشنهاد دامین دات کام

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من بخاطر تحریم هایی که هست دیگه از بن بست خوردن با دامنه ایرانی یجورایی خسته شدم

از اون ور هم یجورایی حس میکنم به موضوع فروشگاهم نمیخوره

dlsale.ir

میخوام برای این سایت یه دامین دات کام بخرم که خوب باشه طولانی نباشه رو زبون بچرخه

موضوع هم اگه سایت رو باز کنین معلومه یه فروشگاهه که راجب افزایش فالور افزایش ممبر

کسب درآمد از سایت از شبکه اجتماعی 

ربات اینستا و ...

رو توش قرار میدم یه چی حول و هوش همین حیطه ها

رتبه الکسای همین دامین هم بالاس به احتمال فقط یه کپی بگیرم ازش و یه سایت دیگه باز کنم چون اگه دامین عوض کنم رتبه الکسا میره از اول شروع میشه درسته ؟

یجورایی آدم میگه کاش از اول دات کام میخریدم

خلاصه کلام اینکه اگه میشه دامنه آزاد پیشنهاد کنید من هرچی گشتم به ذهنم رسید قبلا ایجاد شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اتفاقا دامنه های آی آر جای کار بسیار زیادی دارن.

درسته نام دامنه مهمه و برای برند شدن تاثیر گذاره،ولی هیچوقت از نظر اهمیت جای محتوا و یا خدماتی که سایت ارائه میده رو نمیگیره.الان خیلی از سایت ها هستن نام های خیلی رند و عالی دارند برای برند شدن ومتاسفانه محتوا و خدمات خوبی نتونستند ارائه بدند و مجبور به جمع کردن سایت شدن و دامنه رو گذاشتم برای فروش.پس روی بحث محتوا و خدمات خیلی کار کنین.

و مورد دیگه انتقال سایتتون ، از سایتتون نباید کپی بگیرید و انتقال بدین.

این کار کاملا اشتباهه و باز هم دامین جدیدتون یه سایت دیگه و مجزا حساب میشه با این تفاوت که گوگل این بار دامنه جدیدتون رو یه سایت کپی کار تلقی میکنه.الکسا و رنک و رتبه و پیج اتوریتی و ... همه از صفر شروع میشه.

به جای کپی باید از ریدایرکت 301 استفاده کنین.(تمام مطالب سایتتون منتقل میشه به دامنه جدید با حفظ رتبه و ... و مورد تایید گوگل هم هست و با این کار دامین جدیدتون یه دامین کپی کار محسوب نمیشه در اصل همون دامین قبلی شما میشه که تغییر آدرس داده).

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، azad123 گفته است :

سلام دوست عزیز

اتفاقا دامنه های آی آر جای کار بسیار زیادی دارن.

درسته نام دامنه مهمه و برای برند شدن تاثیر گذاره،ولی هیچوقت از نظر اهمیت جای محتوا و یا خدماتی که سایت ارائه میده رو نمیگیره.الان خیلی از سایت ها هستن نام های خیلی رند و عالی دارند برای برند شدن ومتاسفانه محتوا و خدمات خوبی نتونستند ارائه بدند و مجبور به جمع کردن سایت شدن و دامنه رو گذاشتم برای فروش.پس روی بحث محتوا و خدمات خیلی کار کنین.

و مورد دیگه انتقال سایتتون ، از سایتتون نباید کپی بگیرید و انتقال بدین.

این کار کاملا اشتباهه و باز هم دامین جدیدتون یه سایت دیگه و مجزا حساب میشه با این تفاوت که گوگل این بار دامنه جدیدتون رو یه سایت کپی کار تلقی میکنه.الکسا و رنک و رتبه و پیج اتوریتی و ... همه از صفر شروع میشه.

به جای کپی باید از ریدایرکت 301 استفاده کنین.(تمام مطالب سایتتون منتقل میشه به دامنه جدید با حفظ رتبه و ... و مورد تایید گوگل هم هست و با این کار دامین جدیدتون یه دامین کپی کار محسوب نمیشه در اصل همون دامین قبلی شما میشه که تغییر آدرس داده).

موفق باشین.

ممنون بخاطر توضیحات و کمکتون

اگه میشه درباره ریدارکت 301 بیشتر توضیح بدین که از چه صورتی باید انجام بشه ؟ اگه این بشه خیلی عالی میشه

مشکلات دیگه ای هست اما میشه رد شد مثل این کار که همه ویدئو های آموزشی و پیج های اینستا لوگو و آدرس dlsale.ir روشون هست

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، H A S A N گفته است :

درود

hamyarinsta.com

درود دوست عزیز

ممنون ولی مختص اینستا نیست سایتم و کارهای دیگه با شبه های مجازی دیگه هم میذاریم مث تلگرام یا خود وردپرس و کسب درآمد و همکاری در فروش ( آموزش )

مثلا مستر ترفند --> اما دات کام آزاد نیست mrtarfand.com

کافه ترفند هم همینطور

یه چیزی باشه که بشه برند ساخت باهاش و تو زبون بچرخه که دفعه بعدی هر از گاهی بیان سر بزنن محثلا محصول جدیدی هست یا خیر !

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، le__o گفته است :

ممنون بخاطر توضیحات و کمکتون

اگه میشه درباره ریدارکت 301 بیشتر توضیح بدین که از چه صورتی باید انجام بشه ؟ اگه این بشه خیلی عالی میشه

مشکلات دیگه ای هست اما میشه رد شد مثل این کار که همه ویدئو های آموزشی و پیج های اینستا لوگو و آدرس dlsale.ir روشون هست

خواهش میکنم دوست عزیز.

شما ساب دامنه هم روی سایتتون دارین یا نه؟

توی وب زیاد توضیح داده شده در مورد ریدایرکت 301 یه جستجویی کنین یه چیزایی متوجه میشین.ولی بازم گیج کنندس.و نکته ی مهم در مورد این ریدایرکت اینه که باید به درستی انجام بشه و تمام لینک ها و صفحات و ... ریدایرکت بشن.

شما یه جستجویی توی گوگل انجام بدین یکم ذهنیت از این ریدایرکت پیدا کنین.هر زمان خواستین ریدایرکت رو انجام بدین توی خصوصی به بنده پیام بدین تا اگر مشکلی داشتین بتونیم دامینتون رو بصورت صحیح به دامین جدید منتقل کنیم.

لینک به دیدگاه

درود

برای انجامش فایل htaccess باز میکنیم و کد های زیر رو بهش اضاف میکنیم.

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^http://goo.com$ [NC] 
RewriteRule ^(.*)$ http://goo.com/$1 [L,R=301]

به جای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دامنه مورد نظر رو ینویس

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...