رفتن به مطلب

راحتی پ اچ پی

ایده پرداز

پست های پیشنهاد شده

سلام سال نو مبارک

میشه یکی جامع توضیح بده منظور از اسان بودن phpنسبت به asp چیه منظورتون اسکریپ امادس سا چی کامل توضیح بدید لطفت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مقاله زیر رو مطالعه کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

دوست عزبز ممنون ولی من تقریبا ۹۰ درصد مقاله های نت رو به زبان فارسی دیدم انگلیسیم خوب نیست اونا رو ندیدم همه فارسی اسکی از همن هی میگن اگر کار بزرگ دارید Asp ولی کوچیکا php در حالی که میبینیمم الان بجز سایتای اداری تقریبا ۱۰ درصد وبسایتا جدید با asp ان بقیه همش phpمخصوصا استارتاپ ها منم خو یه سری ایده دارم یه چن تایی که تا حالا نه تو ایران نه حتی خارجی ها تا اون جایی که با سرچ کردن دیدم نمونه ندارن حالا من میخوام بدونم این فرق ها چین مثلا میگن php رتحت تره همه اینو میگن ولی یه  نمونه کد نزاشتن ببینم چرا رتحت تره یا دلیل واضح اگر شما دلیل واضحی دارید یا نمونه کدی دارید بفرماید که از این بلا تلکیفی در بیام

لینک به دیدگاه

سلام

ببینید php از نظر کدنویسی راحت تر و قابل فهم تر هست

همچنین اکثر نرم افزارهای آن رایگان هست ولی asp اینطور نیست

در زمینه تست برنامه نوشته شده هم php راحت تر است

لینک به دیدگاه

محیط های کدنویسی پی اچ پی به شدت بیشتره و رایگانه

کدنویس های زیادی در دنیا هستند و خیلی از مشکلات قبلا حل شده

برای پروژه ات از کدهای آماده بیشتری میتونی استفاده کنی

از همه مهم تر اینکه وردپرس بر پایه php هست و با کمی اموزش میتونی براش افزونه و پوسته طراحی کنی و یه بازار نسبتا خوب رو جذب کنی

همین الان خود من یه افزونه مار و پله نوشتم سی تا فروش داشته و یه افزونه تخته نرد پیش فروش کردم تا الان 3 نفر خریدن... هدفم 10 نفر پیش فروش هست با قیمت 200 هزار تومن و بعد هم افزایش قیمت

بازار php بهتره اما دست هم زیاده

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...