رفتن به مطلب

مشکل در نصب اسکریپت ewallet

caspian

پست های پیشنهاد شده

اسکریپت ewallet  که در سایت هست رو نصب کردم و مراحلش رو هم انجام دادم اما نمیدونم چه مشکلی هست اجرا نمیشه! ..... کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت
در 10 دقیقه قبل، caspian گفته است :

اسکریپت ewallet  که در سایت هست رو نصب کردم و مراحلش رو هم انجام دادم اما مشکل دار و اجرا نمیشه ..... کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون

سلام این اسکریپت قبلا تست شده دوست گرامی اگر مراحل رو بادقت انجام داده باشید نباید مشکلی باشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، caspian گفته است :

اسکریپت ewallet  که در سایت هست رو نصب کردم و مراحلش رو هم انجام دادم اما مشکل دار و اجرا نمیشه ..... کسی میتونه کمک کنه؟ ممنون

کدوم قسمت مشگل دارین/

عکسی چیزی از خطا بدین

لینک به دیدگاه

نه منظورم این نبود که اسکریپت مشکلی داره . منظورم اینه که نمیدونم کجاشو ممکنه اشتباه کرده باشم

برای تست یه بار روی wamp نصبش کردم که فولدر فایل رو اصلا نشون نمی داد. الان روی هاست رایگان 000webhost نصب کردم :

2e1a_untitled.jpg

و این ارور:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /storage/h7/649/1173649/public_html/ewallet-v1.0/20script-ewallet-online-payment-gateway/Files/function.php:21 Stack trace: #0 /storage/h7/649/1173649/public_html/ewallet-v1.0/20script-ewallet-online-payment-gateway/Files/admin/index.php(3): connectdb() #1 {main} thrown in /storage/h7/649/1173649/public_html/ewallet-v1.0/20script-ewallet-online-payment-gateway/Files/function.php on line 21

اینم فایل فانکشن:

56wo_untitled.jpg

////------------------>>>>>>>>>  از این قسمت به بعد رو هم دست نزدم DO NOT EDIT BELOW IF NOT NEEDED

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
در 5 ساعت قبل، caspian گفته است :

نه منظورم این نبود که اسکریپت مشکلی داره . منظورم اینه که نمیدونم کجاشو ممکنه اشتباه کرده باشم

برای تست یه بار روی wamp نصبش کردم که فولدر فایل رو اصلا نشون نمی داد. الان روی هاست رایگان 000webhost نصب کردم :

و این ارور:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /storage/h7/649/1173649/public_html/ewallet-v1.0/20script-ewallet-online-payment-gateway/Files/function.php:21 Stack trace: #0 /storage/h7/649/1173649/public_html/ewallet-v1.0/20script-ewallet-online-payment-gateway/Files/admin/index.php(3): connectdb() #1 {main} thrown in /storage/h7/649/1173649/public_html/ewallet-v1.0/20script-ewallet-online-payment-gateway/Files/function.php on line 21

اینم فایل فانکشن:

56wo_untitled.jpg

////------------------>>>>>>>>>  از این قسمت به بعد رو هم دست نزدم DO NOT EDIT BELOW IF NOT NEEDED

دوست عزیز از هاست رایگان استفاده نفرمایید
بنده مجددا اسکریپت تست و نصب کردم تصاویر زیر رو براتون قرار دادم به دقت انجام دهید

3b9b-2017-03-27-143705.jpg

3b9b-2017-03-27-143721.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M.J Saberyan گفته است :

بنده مجددا اسکریپت تست و نصب کردم تصاویر زیر رو براتون قرار دادم به دقت انجام دهید

بله. چشم. ممنونم .

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/07, 14:39:39، M.J Saberyan گفته است :

بله. مشکل دقیقا از هاست رایگان بود.....

ممکنه دوستان بفرمایین آیا امکانش هست که بشه درگاههای دیگه ای رو بهش اضافه کرد یا نه؟ چون تو توضیحاتش بیت کوین و دیگر سیستم ها هم قید شده بود.

همینطور اگه بخوام موارد پایین رو انجام بدم چیکار باید بکنم؟

غیر فعال کردن ارسال تاییدیه اس ام اس

غیر فعال کردن درگاه پی پال

غیر فعال کردن انتقال وجه کاربر به کاربر دیگه

ممنون از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...