رفتن به مطلب

درخواست اموزش نصب سیستم وبلاگ دهی توس بلاگ

پست های پیشنهاد شده

• 4 هفته پیش...

آموش نصب اسکریپت وبلاگ دهی حرفه ای توس بلاگ

۱ – فایل های htaccess یکی در فولدر melat@dm و یکی هم در Root اصلی را ویرایش کنید. اونی که در melat@dm قرار دارد را به فایل htpasswd در همان فولدر آدرس بدید.

۲ - فایل دیتابیس را که در در پوشه Database قرار دادیم در دیتابیس ایمپورت کنید.

۳ - فایل antonirobbins.php فایلی هست که باید مشخصات دیتابیس ا در آن وارد کنید.

۴ - بعد از ایمپورت جداول ، به جدول config رفته و آدرس وب سایت خودتان را وارد کنید تا استایل سایت به درستی نمایش داده شود .

۵ - آدرس ادمین فولدر melat@dm است که در هنگام ورود ( بعد از تنظیم درست فایل httaccess در همان فولدر ) باید رمز عبور و نام کاربری admin را استفاده کنید و بعد از بالا آمدن صفحه از نام کاربری admin و رمز عبور admin1 استفاده کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

انجام دادم اما نشد بازم

یک فایل دیگر هم به نام bigdump.php هم بود که اونم ویرایش کردم و به درستی وارد کردم اصلاعات دیتابیس رو اما بازم ارور 500 داد

ارور :

[h=1]Internal Server Error[/h]The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@*********.*** and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به دیدگاه

نمیدونم از کجا دانلود کردید اما مشکل داره اسکریپتتون

در ضمن اسکریپت های وبلاگدهی نیاز به php 5.3 داره

و بالا و پایینش کار نمیکنه

در ضمن اگه شما برنامه نویسی بلد نیستید بهتر اصلا روش کار نکنید

چون کاملا پیچیده هستش

لینک به دیدگاه

باید به پشتیبانی سایتتون بگین وایلد کارت بهتون نصب کنن و فکر کنم هزینشم 5هزار تومنه.

تیکت بزنین اوکی میکنن براتون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ویلدکارت نصبه

و کاملا هاست ایرادی نداره

یوزر پس هاست و لینک رو بهتون بدم چک کنید ؟

یا اگر امکانش هست یه لینک سالم از اسکریپت رو بهم بدید .

تشکر و قدردان زحمات شما هستم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

سلام اگه میشه فیلم آموزش نصب رو قرار بدید.

منظورم اینه به صورت تصویری آموزش بدید.

باتشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر :116: :126:

لینک به دیدگاه

سلام اگه میشه فیلم آموزش نصب رو قرار بدید.

منظورم اینه به صورت تصویری آموزش بدید.

باتشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر :116: :126:

اگر خواستید با هزینه میارمش بالا

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

آموش نصب اسکریپت وبلاگ دهی حرفه ای توس بلاگ

۱ – فایل های htaccess یکی در فولدر melat@dm و یکی هم در Root اصلی را ویرایش کنید. اونی که در melat@dm قرار دارد را به فایل htpasswd در همان فولدر آدرس بدید.

۴ - بعد از ایمپورت جداول ، به جدول config رفته و آدرس وب سایت خودتان را وارد کنید تا استایل سایت به درستی نمایش داده شود .

۵ - آدرس ادمین فولدر melat@dm است که در هنگام ورود ( بعد از تنظیم درست فایل httaccess در همان فولدر ) باید رمز عبور و نام کاربری admin را استفاده کنید و بعد از بالا آمدن صفحه از نام کاربری admin و رمز عبور admin1 استفاده کنید .

فایل htaccess در فولدر melat@dm موحود نیست می شه بیشتر توضیح بدی که دقیقا باید چیکار کنیم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگر خواستید براتون به رایگان نصب میکنم.میتونیم از طریق وایبر در ارتباط باشیم: 09352640432

اگر هاست مطمئن و ارزان میخواهید درخدمتتون هستم، ماهانه 2 هزار تومانو سالانه 20 هزار تومان با پهنای باند و حجم نامحدود و رم بالا...

دنبال یه همکار ترجیحا ساکن زنجان برای زدن سیستم وبلاگ دهی هستم با همین اسکریپت.البته برنامه نویسی اختصاصی هم برای سیستم وبلاگ دهی انجام میدم اما وقتی برای تبلیغش و مدیریتش ندارم.

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

• سلام
  • در بالا اموزش نصب موجود هس
  • ۱ – فایل های htaccess یکی در فولدر melat@dm و یکی هم در Root اصلی را ویرایش کنید. اونی که در melat@dm قرار دارد را به فایل htpasswd در همان فولدر آدرس بدید.
    ۵ - آدرس ادمین فولدر melat@dm است که در هنگام ورود ( بعد از تنظیم درست فایل httaccess در همان فولدر ) باید رمز عبور و نام کاربری admin را استفاده کنید و بعد از بالا آمدن صفحه از نام کاربری admin و رمز عبور admin1 استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• سلام

• در بالا اموزش نصب موجود هس

• ۱ – فایل های htaccess یکی در فولدر melat@dm و یکی هم در Root اصلی را ویرایش کنید. اونی که در melat@dm قرار دارد را به فایل htpasswd در همان فولدر آدرس بدید.

۵ - آدرس ادمین فولدر melat@dm است که در هنگام ورود ( بعد از تنظیم درست فایل httaccess در همان فولدر ) باید رمز عبور و نام کاربری admin را استفاده کنید و بعد از بالا آمدن صفحه از نام کاربری admin و رمز عبور admin1 استفاده کنید

سلام ممنون از شما

من تمام این کارها رو انجام دادم اما این مشکل هست :

رو صفحه ظاهر میشه

plz w8

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از شما

من تمام این کارها رو انجام دادم اما این مشکل هست :

رو صفحه ظاهر میشه

plz w8

• لطفا ادرس محل نصب رو بزارین ؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

سلام من اسکریپت رو نصب کردم اوکیه . فقط بخش ارسال مطلب و بخش تنظیمات وبلاگ مشکل داره.

میشه راهنماییم کنید ؟

لینک به دیدگاه

سلام من اسکریپت رو نصب کردم اوکیه . فقط بخش ارسال مطلب و بخش تنظیمات وبلاگ مشکل داره.

میشه راهنماییم کنید ؟

• ادرس محل نصب رو بفرسین با ادرس اسکریپت که دانلود کردین ارسال کنین تا بررسی شه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...