رفتن به مطلب

اسکریپت تبلیغاتی اوولوشن 5.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام من اسکریپتو دانلود ونصب کردم ولی ادمینش انگلیسیه من میخوام بدونم که از کجا میتونم ادمینو فارسی کنم باید کدوم فایلارو از کدوم مسیر ویرایش کنم تا بتونم ادمینشو ترجمهکنم لطفا کمکم کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فارسی سازی اسکریپت نیاز به دانش php داره دوست عزیز. چون فارسی سازی نیاز به راستچین هم داره و کم کردن یا اضافه کردن کدهای مختلف.

خواستین با کمترین هزینه واستون انجام میدم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mehdiii گفته است :

فارسی سازی اسکریپت نیاز به دانش php داره دوست عزیز. چون فارسی سازی نیاز به راستچین هم داره و کم کردن یا اضافه کردن کدهای مختلف.

خواستین با کمترین هزینه واستون انجام میدم.

O.oO.o

php?? فارسی؟؟ شیب بام؟!!

لینک به دیدگاه

درود 

این اسکریپت بصورت کامل فارسی سازی نشده . جهت فارسی سازی کاملتر به دایرکتوری languages مراجعه کنید و فایل english.php رو ویرایش بفرمائید و موارد باقی مانده رو تصحیح کنید که در اینصورت با ساختار کلی آشنا خواهید شد. 

همچنین با مراجعه به دایرکتوری admin و ویرایش فایل index.php میتونید تا حدود قابل قبولی فارسی سازی انجام بدین . 

موفق باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام مشکل حل شد باتشکر

در در 1396/01/03, 16:53:43، H A S A N گفته است :
در 17 ساعت قبل، Yazdan گفته است :

درود 

این اسکریپت بصورت کامل فارسی سازی نشده . جهت فارسی سازی کاملتر به دایرکتوری languages مراجعه کنید و فایل english.php رو ویرایش بفرمائید و موارد باقی مانده رو تصحیح کنید که در اینصورت با ساختار کلی آشنا خواهید شد. 

همچنین با مراجعه به دایرکتوری admin و ویرایش فایل index.php میتونید تا حدود قابل قبولی فارسی سازی انجام بدین . 

موفق باشید.

سلام خیلی ممنون مشکل رفع شد ولی یه مشکل دیگه دارم  جایی که در عکس مشخص کردم رو ببینید من از کجا میتونم اون علامت دلار رو حذف کنم 

bgzz_2017-03-25_08-41-37_%D8%A8.png

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه بنده از این اسکریپت استفاده نکردم و آشنایی با بخش های متنوع این سیستم ندارم . قسمتی که معرفی کردین در بخش کاربری هست یا مدیریت. فایلی که بارگزاری شده رو معرفی بفرمائید تا بررسی و برطرف کنیم .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در بخش کاربری هستش زیرمجموعه های اجاره ای و مشکل دیگه هم هست وقتی زیرمجموعه اجاره میکنین بعدش اگه بازم بخوای اجاره کنی میگه که 7 روز دیگر میتوانید خب و در این قسمت تاریخ هم مینویسه تاریخش شمسی نیست این قسمتش

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...