رفتن به مطلب

مشکل با افزونه yoast

itzeroone

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

بنده به یک مشکلی در افزونه yoast برخورد کردم

قالب سایتم را با ویژال کامپوسر توسط یک برگه چیدم و کلمات کلیدی و توضیحات سایت را درون همان برگه ای که به صفحه اصثلی وصل کردم ، اضافه کردم

الان توی آنالیز ها ، متا توضحیات میاد اما متا کلمات کلیدی اصلی سایت ، نمیاد

چکار کنم ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• درود
  • یعنی این موارد در برگه ی شما قابل روئت نیس ؟
  • لطفا یه نمونه برگه بدید تست شه
  • شما می تونسی راحت برا برگه های خودتون موقع ساختن توسط همیین افزونه سئو متاتگ و کلمه ی کلیدی هم معرفی کنی
لینک به دیدگاه

• 10 ماه پیش ...

سلام من یه سایت دانلودی دارم  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  سطح توقع نوشتن مطلب در افزونه Yoast خیلی زیاده آیا راحلی نداره که سطحش بیاد بایین تر برای منی که مطلب ندارم ولی فایل دارم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، irmacfa گفته است :

سلام من یه سایت دانلودی دارم  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  سطح توقع نوشتن مطلب در افزونه Yoast خیلی زیاده آیا راحلی نداره که سطحش بیاد بایین تر برای منی که مطلب ندارم ولی فایل دارم

درود

ببینید افزونه yoast بر اساس یک متد (میزان مطلب و بکار رفتن کلمات عنوان مطلب در محتوا) به صفحات و مطالبتون رتبه ای از بد تا خوب میده.

با کمی ویرایش کد قالب میتونید توضیحات فایل ها رو بر اساس عنوان بنویسید. متای توضیحات مربوط به ادامه مطالب هم همینطور.

اگه افزونه نتونست مطلب رو بهینه کنه و بهش امتیاز بده میتونید با کدها همونکارو بکنید.

استفاده از این افزونه هم لازم نیست مگراینکه نتونید قالبتون رو بهینه کنید خودتون. شخصا روی هیچ یک از سایت هام از افزونه سئو استفاده نمی کنم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...