رفتن به مطلب

امکان ثبت سفارش فقط از یک دسته بندی در هر تراکنش در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛

همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:

1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.

2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)

3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)

4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!

سپاس از شما.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوباره؛ خواستم بگم اگر دوستانی هستن که میتونن این الگوریتم رو پیاده سازی کنن اما تنها گیرشون بحث مالیه مشکلی نیست میتونیم با هم صحبت کنیم در این باره! به هرحال یکی تلاشو تخصصشو به رایگان در اختیار دیگران میزاره لطفم میکنه اما یکی نمیخاد رایگان این کارو انجام بده خب طبیعیه حقشم هست چیز عجیبی نیست! ممنونم از همگی.

لینک به دیدگاه

• درود
  • حال این مواردی که بالا اشاره فرمودید شما راهنمائی میخوائید برطرف کنید ؟ یا مورد دیگری ؟
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، AynaZ گفته است :
  • درود
  • حال این مواردی که بالا اشاره فرمودید شما راهنمائی میخوائید برطرف کنید ؟ یا مورد دیگری ؟

سلام، بله خانم آیناز، مسئله ای رو مطرح کردم و الگوریتمش رو هم توضیح دادم تا دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

• همه ی این موارد رو می تونید در خود تنظیمات ووکامروس اعمال کنین اما افزونه هائی ام میتونن به شما کمک کنن
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، AynaZ گفته است :
  • همه ی این موارد رو می تونید در خود تنظیمات ووکامروس اعمال کنین اما افزونه هائی ام میتونن به شما کمک کنن
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ابتدا تشکر میکنم از پیگیری شما و از این بابت ازتون ممنونم اما این پلاگینی که شما معرفی کردین رو بنده باهاش آشنایی دارم و اصلا مربوط به سوال بنده نیست. این پلاگین حداقل و حداکثر تعداد محصول رو مشخص میکنه. اما بنده همانطوری که عرض کردم به کد یا پلاگینی نیاز دارم که کاربر در هر تراکنش و در واقع در هر ثبت سفارش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! توضیحات کاملترش رو هم دادم خدمتتون. بنده سرچهای لاتین زیادی هم انجام دادم اما به نتیجه نرسیدم.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sajad66 گفته است :

ابتدا تشکر میکنم از پیگیری شما و از این بابت ازتون ممنونم اما این پلاگینی که شما معرفی کردین رو بنده باهاش آشنایی دارم و اصلا مربوط به سوال بنده نیست. این پلاگین حداقل و حداکثر تعداد محصول رو مشخص میکنه. اما بنده همانطوری که عرض کردم به کد یا پلاگینی نیاز دارم که کاربر در هر تراکنش و در واقع در هر ثبت سفارش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! توضیحات کاملترش رو هم دادم خدمتتون. بنده سرچهای لاتین زیادی هم انجام دادم اما به نتیجه نرسیدم.

• ببنید با احتساب تنظیمات خود ووکامروس و این افزونه که باید ویرایش روش دهید اگر برنامه نویسی بلد هستید می تونید راحت به اون چیزی که میخواهید برسید
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، AynaZ گفته است :

• ببنید با احتساب تنظیمات خود ووکامروس و این افزونه که باید ویرایش روش دهید اگر برنامه نویسی بلد هستید می تونید راحت به اون چیزی که میخواهید برسید

واستون امکان داره بیشتر توضیح بدین؟! آخه من واقعا متوجه نمیشم چطور این پلاگین حتی با ادیت و با در نظر گرفتن تنظیمات ووکامرس (این رو هم نمیدونم کدوم تنظیمات منظورتونه ... حتی آپشنی که به این مسائل نزدیک باشه هم من ندیدم) میتونه مسئله منو حل کنه! این پلاگین فقط برای تک تک محصولات حداقل و حداکثر تعداد سفارش مشخص میکنه، همین! اما من پلاگینی میخام که کاربر نتونه به سبد خریدش از چند دسته بندی محصول اضافه کنه! در واقع محصولات اضافه شده به سبد خرید همه فقط از یک دسته بندی باشن که همگی به تبعیت از دسته بندی اولین محصول اضافه شده اجازه اد شدن پیدا کردن! اگه بخوایم پلاگینی رو برای رسیدن به این هدف ادیت کنیم حداقل باید اندک تشابهی باشه بینشون! من که تشابهی نمی بینم! اگه براتون مقدوره یه خورده با جزییات بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...