رفتن به مطلب

سوال در مورد هاستینگ

azad123

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

هاستینگ یکی از سایت های من مدتیه اعلام میکنه که سایتت مصرف منابعش بخصوص سی پی یو بالایی داره برای همینم یک بار ساسپند کرده سایت رو.

و پلن هایی هم برای ارتقا اعلام کرده که واقعا برای سایتی که تازه کاره و بازدید متوسطی داره قیمت هاش بالاست.

کدوم هاستینگ هایی رو شما پیشنهاد میدین.

که اولا معتبر باشه و خودشون دارای سخت افزارها باشن و نماینده نباشن. و از نظر قیمت هم منصف و از نظر اختصاص دادن منابع خوب باشن و خلاصه سایت رو ساسپند نکنن.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مشکل کد نویسی افزونه بازدید فرستادن و... میتونه به سی پی یو فشار بیاره.

چند % سی پی یو به شما اختصاص دادن ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، azad123 گفته است :

سلام دوستان.

هاستینگ یکی از سایت های من مدتیه اعلام میکنه که سایتت مصرف منابعش بخصوص سی پی یو بالایی داره برای همینم یک بار ساسپند کرده سایت رو.

و پلن هایی هم برای ارتقا اعلام کرده که واقعا برای سایتی که تازه کاره و بازدید متوسطی داره قیمت هاش بالاست.

که اولا معتبر باشه و خودشون دارای سخت افزارها باشن و نماینده نباشن. و از نظر قیمت هم منصف و از نظر اختصاص دادن منابع خوب باشن و خلاصه سایت رو ساسپند نکنن.

ممنون

به نظر من سایت هایی نظیر طلاهاست ، ایران وب سرور ، زود وب و... که الآن حضور ذهن ندارم ، خیلی عالی هستند!وپشتیبانی عالی ، سرور اصلی و همه چیز عالی هستش . البته تا فراموش نکردم قائم هاست به آدرس qaemhost.ir من خودم در اولویت قرارش میدم.

حالا هر کدوم خودتون صلاح میدونید.

با احترام.

لینک به دیدگاه

سلام

شما چه اسكريپتي زدي مگه؟

هاست خواستيد در اختيارتون ميزارم با هارد قدرتمند سازگاري با تمامي اسكريپت ها بدون قطعي حتي يك ثانيه تضميني

الويراهاستم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، azad123 گفته است :

سلام دوستان.

ممنون

سلام

تیک وب با کلی مصرف و ...

2 ساله باهاش کار میکنم خوبه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، azad123 گفته است :

سلام دوستان.

ممنون

• میزان مصرف از قبیل فضا + پهنای باند + سی پی یو و محتوای سایت رو بفرمائید چند روز تست خدمت شما ارسال شه راضی بودید واریز کنید
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Configer گفته است :

سلام

شما چه اسكريپتي زدي مگه؟

هاست خواستيد در اختيارتون ميزارم با هارد قدرتمند سازگاري با تمامي اسكريپت ها بدون قطعي حتي يك ثانيه تضميني

الويراهاستم

اسکریپت خاصی نیست.

یه سایت سرگرمی تفریحی هست که با وردپرسه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AynaZ گفته است :

• میزان مصرف از قبیل فضا + پهنای باند + سی پی یو و محتوای سایت رو بفرمائید چند روز تست خدمت شما ارسال شه راضی بودید واریز کنید

ممنون از شما.

کدوم هاستینگ ها ssl هم جز سرویساشون میدن؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، azad123 گفته است :

ممنون از شما.

از سایت هایی که ssl رایگان میدن میتونید استفاده کنید بیشتر هاستینگ ها موافق هستند اما از لحاظ سئو بهتره که آی پی اختصاصی در کنارش خریداری شه.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، azad123 گفته است :

ممنون از شما.

• هاستینگ گروه خودمون هست
  • بله
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، azad123 گفته است :

ممنون از شما.

Aframizban.com

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...