رفتن به مطلب

از زندگی تون چی فهمیدین؟

sohil79

پست های پیشنهاد شده

جواب های مردم به این سوال که "از زندگی تون چی فهمیدین؟"

52 ساله فهميده ام که باز کردن پاکت شير از طرفي که نوشته "از اين قسمت باز کنيد" سخت تر از طرف ديگر است.

54 ساله‎ ‎ فهميده ام که هيچ وقت نبايد وقتي دستت تو جيبته روي يخ راه بري .

12 ساله ‎ ‎ فهميده ام که نبايد بگذاري حتي يک روز هم بگذرد بدون آنکه به همسرت بگويي "دوستت دارم".

61 ساله ‎ ‎ فهميده ام که وقتي گرسنه ام نبايد به سوپر مارکت بروم

34 ساله فهميده ام كه مى شود دو نفر دقيقأ به يك چيز نگاه كنند ولى دو چيز كاملأ متفاوت ببينند .

20 ساله ‎ ‎ فهميده ام که وقتي مامانم ميگه " حالا باشه تا بعد " اين يعني " نه"

7 ساله فهميده ام که من نمي تونم سراغ گردگيري ميزي که آلبوم عکس ها روي آن است بروم و مشغول تماشاي عکس ها نشوم.

44 ساله فهميده ام که بيش تر چيزهاي که باعث نگراني من مي شوند هرگز اتفاق نمي افتند .

64 ساله فهميده ام که وقتي مامان و بابا سر هم ديگه داد مي زنند ، من مي ترسم .

5 ساله فهميده ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابي به سوي داشتن يک "زندگي خوب"حرکت مي کنند که از کنار آن رد مي شوند .

72 ساله ساله فهميده ام که وقتي من خيلي عجله داشته باشم ، نفر جلوي من اصلا عجله ندارد .

29 ساله فهميده ام که اگر عاشق انجام کاري باشم،آن را به نحو احسن انجام مي دهم .

48 ساله فهميده ام که بيش ترين زماني که به مرخصي احتياج دارم زماني است که از تعطيلات برگشته ام .

38 ساله فهميده ام که مديريت يعني: ايجاد يک مشکل - رفع همان مشکل و اعلام رفع مشکل به همه.

34 ساله فهميده ام که اگر دنبال چيزي بروي بدست نمي آوري بايد آزادش بگذاري تا به سراغت بيايد .

29 ساله فهميده ام که در زندگي بايد براي رسيدن به اهدافم تلاش کنم ولي نتيجه را به خواست خدا بسپارم و شکايت نکنم.

25‏ ساله فهميده ام که عاشق نبودن گناه است.

31 ساله هر کسى مسئول خودش هست، هرکسى تو قبر خودش ميخوابه، من بايد آدم درستى باشم .

42 ساله فهميده ام مبارزه در زندگي براي خواسته هايت زيباست اما تنها در کنار کساني که دوستشان داري و دوستت دارند!

27 ساله فهميده ام که وقتي طرف مقابل داد ميزند صدايش به گوشم نميرسد بلکه از ان رد مي شود.

50 ساله فهميده ام هرکس فقط و فقط به فکر خودشه، مرد واقعي اونه که هميشه و در همه حال به شريکش هم فکر کنه بي منت.

35 ساله فهميده ام براي بدست آوردن چيزي که تا بحال نداشتي بايد بري کاري رو انجام بدي که تا بحال انجامش نداده بودي

36 ساله فهميدم كه اگر عشقي رو از دست دادي ديگه نمي توني بدست بياريش چون هيچ چيز مثل سابق نيست! و سعي كني كه فقط ازش به نيكي ياد كني!

32 ساله فهميدم كه تا دير نشده بايد يه كاري كرد تا بعد ها غصه فرصت هاي رو كه داشتي ولي استفاده نكردي رو نخوري و بعضي وقت ها هم بايد هيچ كاري نكني تا وضع از ايني كه هست بدتر نشه.

31 ساله من هنوز چيزي نفهميدم! فعلا قضيه خيلي مبهمه.

38 ‏ ساله فهميدم روي هيچ عقيده اي تعصب نداشته باشم چرا كه چند سال بعد ممكنه برام مسخره و خنده دار بشه و هيچ عقيده اي رو مسخره نكنم چرا كه شايد سال ها بعد آرمان زندگيم بشه.

30 ساله من فهميدم كه هيچ وقت اون چيزي رو كه مي خواهي به دست نمي آري و وقتي هم كه بدست آوردي ديگه اون رو نمي خواهي .

39 ساله فهمیدم تو این دنیا هیچ چیز اونقدر که فکر میکنیم مهم نیست بجز کسی که دوسش داری

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

24 ساله : زندگی هر شخص مثل یه سری کلمات بهم ریختس که باید خودت زندگی رو ترجمه کنی به چیزی که میخوای و کلمات رو کنار هم بچینی تا یه جمله با معنی زندگی رو بسازی

حالا هر کی یه جور پیداش میکنه

مثلا مادر

پدر

عشق

اسم عشقش

برنامه نویسی

بیست اسکریپت

یکی هم مطمئنم منو میگه 9_9

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...