رفتن به مطلب

عرضه گلکسی اس 8 با رنگ جدید


gholamreza-alipoor

پست های پیشنهاد شده

به گزارش صبحانه،سامسونگ قرار است تا سه هفته دیگر پرچمداران جدید خود را رونمایی کند، در این بین باید گفت انصافا سامسونگ تا یکی دو ماه پیش توانست به خوبی در خصوص پرچمداران خود رازدار باشد، اما در یکی دو ماه اخیر اطلاعات، مشخصات و تصاویر زیادی از گلکسی اس ۸ به بیرون درز پیدا کرده است.

اکنون نیز باخبر شدیم، افشاگر معروف، Roland Quandt، اطلاعات جدیدی را از پرچمداران بعدی سامسونگ به بیرون منتشر کرده است، جالب اینجاست که این بار خبری از مشخصات و یا سایر ویژگی‌های برجسته گلکسی اس ۸ به بیرون منتشر نشده است و شاهد اعلام قیمت و رنگ‌بندی جدید گلکسی اس ۸ از جانب Roland Quandt هستیم.

این‌گونه که پیداست گلکسی اس ۸ با پایه قیمت ۸۰۰ دلار راهی بازار خواهد شد در حالی که گلکسی اس ۸ پلاس همان‌گونه که انتظار می‌رود از قیمت بیشتری برخوردار است و این گوشی خوش‌قد و بالا را سامسونگ با قیمتی حدود ۸۹۹ دلار راهی بازار خواهد کرد.

با این حساب می‌توان گفت گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس نسبت به قیمت گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در زمان عرضه از قیمت بیشتری برخوردارند.

از طرف دیگر بنا به ادعای جدید Roland Quandt، گلکسی‌های اس ۸ به رنگ جدید بنفش نیز رنگ‌آمیزی خواهند شد. اگر از طرفداران گوشی‌های پرچمدار سامسونگ باشید حتما به خوبی می‌دانید که سامسونگ تاکنون از رنگ بنفش در گوشی‌های تراز اول خود استفاده نکرده است و با این حساب می‌توان انتظار داشت نسخه گلکسی اس ۸ با رنگ بنفش گوشی خاص و خوش‌رنگی از آب در بیاید.

در مجموع باید گفت با توجه به قیمت‌گذاری جدید سامسونگ، گلکسی‌های اس ۸ نیز به لحاظ قیمت‌گذاری به سمتی می‌روند که اپل رفته است و انتخاب گوشی‌‌های هوشمند پرچمدار ۲۰۱۷ از لحاظ قیمت برای کاربر سخت خواهد بود.

منبع : فارنت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...