رفتن به مطلب

راهنمایی در زمینه تبدیل بازی های اینترنتی به پول

هومان هرمزدی

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب خدمت تمامی خوانندگان این تاپیک
مدتی پیش بازی مار وپله رو به صورت افزونه برای وردپرس و متصل به کیف پول مجازی ووکامرس نوشتم اما نمیدونم چجوری به پول تبدیلش کنم؟
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
این یک نمونه هستش که به پیشنهاد یکی از دوستان نوشتم اما اصلا موفق نبود

حتی وبسایت مشابه پیش بینی رایگان نتایج مسابقات وبسایت 90 هم نوشتم اما فردی که پیشنهاد داده بود نتونست کاربر جذب کنه

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه ها توانایی یا پیشنهادی دارند اعلام بفرمایند تا یا به صورت مشارکتی کار کنیم و یا ایده اشون رو برای بررسی های بیشتر اعلام بفرمایند

در ضمن نمیدونم چجوری بازی های تلفنی ای دقیقه ای هزار تومن برای کاربران هزینه داره و آخرش هم جایزه میدهند و به هیچ عنوان ش/ر/رط ب/ن/د/ی نیستند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• درود
  • شما برا کسب درامد از این راه باید در سایت های بزرگی که در زمینه فروش مجازی محصولات فعالیت دارن با قیمت پایینی شروع به فروش کنند
  • و افزونه رو رفته رفته اپدیت کرده و امکانات زیادی ام بش اضافه کنین
  • در مور اون مسابقات تلفنی که از سیستم Voip استفاده می کنن بیشتنر برا افرادی میدن اون سرویس رو که دست به جیب بالائی دارند ( رک گفتم بتون )
  • موفق باشید
لینک به دیدگاه

ترجیحا نمیخوام افزونه رو بفروشم و میخوام ازش برای یک مدل کسب و کار استفاده کنم

همین الان برای فروش کد تخفیف سایتهای مختلف ازش استفاده میکنم اما واقعا با قوانین جذب مشتری بیگانه ام

از رک گویی شما واقعا خوشم اومد...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AynaZ گفته است :
  • پس تنها راه موفقیت سریع شما تبلیغات پایه گذار و مفید هست گرامی 
  • موفق باشید

کلی تبلیغ کردم... توی تلگرام توی انجمن های مختلف

در سایتهای تبادل ترافیک....

از دریغ از یه ثبت نامی...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

کلی تبلیغ کردم... توی تلگرام توی انجمن های مختلف

در سایتهای تبادل ترافیک....

از دریغ از یه ثبت نامی...

• پس ائده های نو بزارید چ.ن دیگه بغییر این راه دیگری نیست
  • هزینه ی افزونه چقدر است ؟
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، AynaZ گفته است :

• پس ائده های نو بزارید چ.ن دیگه بغییر این راه دیگری نیست
  • هزینه ی افزونه چقدر است ؟

هزینه کدوم افزونه؟ اگر منظورتون بازی هستش، مدیریت وبسایت فکر آبی گفته فوق العاده است

مدیر سایت "مدیر وب" جناب منصوری فر هم توی یکی از ویدیو هاش میگه که این ایده توسط زود فود ارائه شده و فوق العاده است

چون به ووکامرس وصله و تمام اتومایتک فکر کنم حداقل 250 ارزش داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Configer گفته است :

درود

اگه دنبال کسب درامد هستید

یه سیستم اسان خرید راه اندازی کنید

مثل *780#

زیاد ربطی به موضوع نداره اما این کدها خیلی هزینه داره و حسابی هم باید براش تبلیغ کرد وگرنه من به شارژ ارزون دسترسی دارم اما پول اجاره این شماره ها رو ندارم

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/18, 23:44:42، هومان هرمزدی گفته است :

هزینه کدوم افزونه؟ اگر منظورتون بازی هستش، مدیریت وبسایت فکر آبی گفته فوق العاده است

مدیر سایت "مدیر وب" جناب منصوری فر هم توی یکی از ویدیو هاش میگه که این ایده توسط زود فود ارائه شده و فوق العاده است

چون به ووکامرس وصله و تمام اتومایتک فکر کنم حداقل 250 ارزش داشته باشه

• آخه شما فرمودی بازی رو داری انگار میفروشی و کسب درامد میخوائی کنه درسته ؟
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، AynaZ گفته است :

• آخه شما فرمودی بازی رو داری انگار میفروشی و کسب درامد میخوائی کنه درسته ؟

یه جورایی میخوام ازش استفاده کنم مثل زودفود که از مار و پله برای افزایش فروش غذا استفاده کرد منم میخوام از این بازی در کنار یه سایت فروشگاهی استفاده کنم اما نمیدونم چه مدل فروشگاهی کم دردسر تر هست. میخواستم کنار فروشگاه شارژ باشه اما افزونه فروش لایسنس ووکامرس بیشتر شبیه بچه های مهدکودکی هست

اما به زودی افزونه بازی جنگ ستارگان رو میذارم برای فروش... یه بازی 400 کیلوبایتی با قابلیت انتخاب اتصال به ووکامرس و یا edd با قابلیت تعیین آواتار کاراکتر بازی کننده از روی userpro یا آپلود دستی و تغییر رنگ بندی ها و امکان بازی بین کاربران به صورت دو نفره و یا گروهی و... الان دارم برای این اسکریپت پیش فروش انجام میدهم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

یه جورایی میخوام ازش استفاده کنم مثل زودفود که از مار و پله برای افزایش فروش غذا استفاده کرد منم میخوام از این بازی در کنار یه سایت فروشگاهی استفاده کنم اما نمیدونم چه مدل فروشگاهی کم دردسر تر هست. میخواستم کنار فروشگاه شارژ باشه اما افزونه فروش لایسنس ووکامرس بیشتر شبیه بچه های مهدکودکی هست

اما به زودی افزونه بازی جنگ ستارگان رو میذارم برای فروش... یه بازی 400 کیلوبایتی با قابلیت انتخاب اتصال به ووکامرس و یا edd با قابلیت تعیین آواتار کاراکتر بازی کننده از روی userpro یا آپلود دستی و تغییر رنگ بندی ها و امکان بازی بین کاربران به صورت دو نفره و یا گروهی و... الان دارم برای این اسکریپت پیش فروش انجام میدهم

• خب الان این روشی که میفرمائی جنگ ستارگان متصل به ووکامروس و یوزر پرو خودش ائده ی بسیار خوبی ست که 
لینک به دیدگاه

در در 1395/12/21, 21:26:47، AynaZ گفته است :

• خب الان این روشی که میفرمائی جنگ ستارگان متصل به ووکامروس و یوزر پرو خودش ائده ی بسیار خوبی ست که 

همین الان بازی مار و پله هم به ووکامرس متصل هستش شما میتوانید در آدرس

نمونه افزونه رو چک بفرمایید و همچنین شارژ رو با تخفیف ویزه تهیه کنید و با معرفی سیستم نیم درصد از خریدشون رو به صورت مادام العمر دریافت نمایید

از صبح کلی توی تلگرام تبلیغ کردم اما حتی یه شارژ هم نفروختم... گویا کاربران اینترنت ایران زیاد رابطه خوبی با سایت های بازی و فروش کد شارژ ندارن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، هومان هرمزدی گفته است :

همین الان بازی مار و پله هم به ووکامرس متصل هستش شما میتوانید در آدرس

نمونه افزونه رو چک بفرمایید و همچنین شارژ رو با تخفیف ویزه تهیه کنید و با معرفی سیستم نیم درصد از خریدشون رو به صورت مادام العمر دریافت نمایید

از صبح کلی توی تلگرام تبلیغ کردم اما حتی یه شارژ هم نفروختم... گویا کاربران اینترنت ایران زیاد رابطه خوبی با سایت های بازی و فروش کد شارژ ندارن

• هومان جآن
  • همانطور که بالا هم اشاره کردم این موارد صبر و حوصله و پشتکار و همچنین تبلیغ زیاد در فضای مجازی در راستای نوع فعالیتتون رو میطلبه
لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...