رفتن به مطلب

پسوند سایت ها

mahnaz_eb

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید . من چند تا سایت بزرگ را بررسی کردم که پسوند یک سری از سایت ها .html  بود و یک سری بدون پسوند بودند در موردش که تحقیق کردم خیلی جاها گفته بود که دیگه از نظر سئو اینکه پسوند داشته باشه یا نه فرقی نداره فقط بحث زیبایی هست که بدون پسوند بهتره ولی از دید گوگل هیچ فرقی نداره ؟ میخواستم ببینم این صحبت ها درست هست ؟
و یک سوال دیگه من سایت های بزرگی را دیدم که با پسوند .html  بودند ولی وقتی بدون این پسوند را هم میزدیم باز هم صفحه نمایش داده میشد یک سری از سایت ها  که بدون پسوند بودند با پسوند .html  ریدایرکت میشند یک سری ها خطا میداد و یک سری سایت ها هر دو حالت نمایش داده میشد . به نظر شما درست ترین روش چی هست ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست عزیز پسون ادرس هرسایت نشان دهنده فرمت سایتشون هست مثلا سایت هایی که آخرشون index.html نوشته شده یعنی اون صفحه فقط با فرمت html کد نویسی شده یا مثلا اونایی هم که php أاره یعنی با فرمت php کد نویسی شده اونهایی هم که پسوند نداره درون صفحه اصلی سایت ها مثل همین فروم خودمون یعنی اینکه یا اسکریپت هست یا جوملا یا وردپرس و... و اگه شما اخرشون html بزارید چون صفحه با Html ساخته نشده پس نمایش نمیده مگر اینکه درون هاست اون سایت یه صفحه ای با پسوند html وجود داشته باشه

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بدون پسوند یعنی شما صفحه اصلی باز کردین اگه index.php یا index.html باشه نیازی به پسوند نیست

پسوند ها هم انواع مختلفی هست مثل ؛

html

php

asp

و...

html ها معمولا صفحه خالین و اسکریپت نیستن البته بعضی سایتا هستن که تو اسکریپت شون فایل html هم هست

از نظر گوگل هم فرقی نداره

ولی از هر لحاظ php بهتره

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسخ هاتون ولی من سوالم یه چیز دیگه است من میخوام بدونم اگر یه سایتی .html بذاره یا یه سایتی نذاره از نظر گوگل فرقی داره ؟

و سوال دیگه ام هم اینه که اگر یه سایتی .html داشت  یک نفر بدون .html  بزنه باید چه اتفاقی بیفته ؟ ریدایرکت بشه یا 404 بده یا بهتره  به هر دو روش نوشته بشه کدام صورت بهتر هست ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahnaz_eb گفته است :

ممنون بابت پاسخ هاتون ولی من سوالم یه چیز دیگه است من میخوام بدونم اگر یه سایتی .html بذاره یا یه سایتی نذاره از نظر گوگل فرقی داره ؟

و سوال دیگه ام هم اینه که اگر یه سایتی .html داشت  یک نفر بدون .html  بزنه باید چه اتافقی بیفته ؟ ریدایرکت بشه یا 404 بده یا بهتره  به هر دو روش نوشته بشه کدام صورت بهتر هست ؟

سایت به یک زبان نوشته میشه.

مثلا برای وردپرس php هستش.برای گوگل هم از این نظر تفاوتی قائل نمیشه.

لینک به دیدگاه

مثلا این آدرس

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

را باز کنید صفحه میاد

و بعد انتهای آدرس .html بزنید

باز میشه الان میخوام ببینم این روش درست هست

ولی یه سایتی مثل این

انتهای صفحه اش .html را دارد و وقتی بدون . html  بزنیم خطای 404 میده

کدوم از این حالت ها درست هست ؟

لینک به دیدگاه

• درود
  • در مورد پسوند پیوندها html و لینک نام سایت بهترین گذینه است دوست عزیز
  • در حالت ها سعی کنید تاریخ رو در لینک ها نزارید  و بدون تریخ ذخیره کنید پیوندهارو
لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...