رفتن به مطلب

احتمال اضافه شدن دکمه dislike به فیسبوک


AynaZ

پست های پیشنهاد شده

گزارش صبحانه، با وجود اینکه سال‌های زیادی این شایعه وجود داشته ولی هنوز تا به امروز این دکمه را در میان گزینه‌های مختلف فیس‌ بوک ندیده‌ ایم. اما دیروز خبر اضافه شدن گزینه dislike به فیس‌ بوک مسنجر رسماً از وب‌ سایت mashable منتشر شد.

احتمال اضافه شدن دکمه dislike به فیسبوک

در حال حاضر کاربران فیس‌ بوک می‌توانند در مکالمات خصوصی خود این واکنش را به پیام‌های نوشته شده نشان دهند که کار کردن با آن همانند نشان دادن واکنش به پست‌های عمومی در فیس‌بوک است. هم‌ اکنون کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند گزینه‌هایی مانند: عشق (love)، خندیدن (haha)، تعجب (wow)، ناراحتی (sad) و عصبانی (angry) را انتخاب کنند. بنا به گزارش وب‌سایت TechCrunch، در حال حاضر کاربران در مسنجر می‌توانند گزینه‌های like و dislike را نیز انتخاب کنند.

مسئولان فیس‌ بوک در مصاحبه‌ای با این وب‌سایت اعلام کردند که انتخاب گزینه انگشت شست به سمت پایین بیشتر به معنای «نه» می‌باشد، به دلیل اینکه اپ مسنجر بیشتر برای برنامه‌ریزی و جواب دادن سریع به سوالات آری یا خیر است؛ بنابراین با این دو گزینه کارها بسیار راحت‌تر از قبل پیش می‌رود.

به علاوه فیس‌بوک در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما همیشه راه‌های مختلفی برای آزمایش مسنجر انجام می‌دهیم تا بتوانیم این اپ را برای کاربرانمان جذاب و جالب باقی نگه داریم. این آزمایش کوچکی است که به کاربر اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک ایموجی احساسات خود را به یک پیام نشان دهد.»

بنابراین به زودی می‌ توانید تمام پیام‌ های دوستان خود را dislike کنید! 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...