رفتن به مطلب

مشکل در آپلود سنتر yetishar

pouyacivil87

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب و احترام

بنده اسکریپت yetishare رو دانلود و نصب کردم ... خوشبختانه بدون مشکل به دیتابیس وصل شد و صفحه اصلی هم اومد ولی وقتی روی login یا register کلیک میشه کلا هیچ فایلی در پوشه دانلودی نیست و نهایتا به dashboard برنامه xamp هدایت میشه .. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

پیشنهاد میشه روی هاست تست کنید همچنین چرا از اسکرپیت اپلود سنتر گیگ پارس استفاده نمیکنید؟

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب و احترام

بنده اسکریپت yetishare رو دانلود و نصب کردم ... خوشبختانه بدون مشکل به دیتابیس وصل شد و صفحه اصلی هم اومد ولی وقتی روی login یا register کلیک میشه کلا هیچ فایلی در پوشه دانلودی نیست و نهایتا به dashboard برنامه xamp هدایت میشه .. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید.

• درود

• برخی استکریپت ها نیاز دارند در پشتیبانی با سرور و هاست مورد بهره برداری دقیق تر قرار بگیرند شماما در هاست تست کنید اگر در هاست هم مشکل داشت ایراد از اسکریپت است

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد میشه روی هاست تست کنید همچنین چرا از اسکرپیت اپلود سنتر گیگ پارس استفاده نمیکنید؟

با تشکر از راهنمایی تون ... بنده اسکریپت گیگ پارس رو پیدا نکردم .. میشه لطف کنین آدرس دانلودش رو بدید؟

لینک به دیدگاه

• درود

• برخی استکریپت ها نیاز دارند در پشتیبانی با سرور و هاست مورد بهره برداری دقیق تر قرار بگیرند شماما در هاست تست کنید اگر در هاست هم مشکل داشت ایراد از اسکریپت است

با تشکر از راهنمایی تون .. من فردا روی سرور شرکت تست می کنم. هدف من ایجاد یک باشگاه دانش هست که همکاران کارهای خودشون رو بتونن آپلود کنن و همه بتونن با جستجو به اون فایل ها دسترسی داشته باشن. شما فرمودید ممکنه خود اسکریپت مشکل داسته باشه !! چون اسکریپت رو از سایت شما دانلود کردم یعنی این احتمال هست ؟؟ منظورم اینه که شما این اسکریپت رو تست کردین ؟؟ ممنون از لطفتون.

لینک به دیدگاه

با تشکر از راهنمایی تون ... بنده اسکریپت گیگ پارس رو پیدا نکردم .. میشه لطف کنین آدرس دانلودش رو بدید؟

سایتشون فیلتر شده انگار من توی سیستمم داشتم براتون اپلود کردم

خدمت شما

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• درود

سلام مجدد

عرض به خدمت که بنده با واحد IT صحبت کردم و گویا ما فقط یه سرور داریم و هاستی در کار نیست لذا اگر امکانش هست این اسکریپت رو روی همین localhost و برنامه xamp اجرا بشه خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنین و هر هزینه ای هم باشه بنده با کمال میل در خدمت خواهم بود .. باز هم ممنون از لطفتون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سرور فرقی نداره که سایت شما روی سرور هست فرقی نداره که

توی امضا ایدی تتلگرامم هست اد کنید من حلش کنم براتون

لینک به دیدگاه

نه منظورم خود سرور نبود .. تا اونجایی که من سرچ کردم این اسکریپت روی لینوکس کار می کنه و روی ویندوز درست اجرا نمیشه .. نمی دونم شما اگه روی ویندوز اجرا کردین ممنون میشم به من هم یاد بدین .. حتما از طریق تلگرام هم مزاحم میشم ... خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

این قسمت رو از mfscripts برداشتم : لینوکس می خواد !!

Requirements:

• PHP 5.5+
  • MySQL.
  • Apache (with mod_rewrite) or NGINX.
  • Linux. Recommended 64bit, at least VPS for full server config control.
  • FTP module in PHP for remote server support.
  • Curl module in PHP for remote upload and some plugins.
  • Mycrypt module in PHP for secure password storage.
  • Test your hosting: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pouyacivil87 گفته است :

این قسمت رو از mfscripts برداشتم : لینوکس می خواد !!

Requirements:

• PHP 5.5+
  • MySQL.
  • Apache (with mod_rewrite) or NGINX.
  • Linux. Recommended 64bit, at least VPS for full server config control.
  • FTP module in PHP for remote server support.
  • Curl module in PHP for remote upload and some plugins.
  • Mycrypt module in PHP for secure password storage.
  • Test your hosting: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

مواردی که گداشتید از الزامات و نیازمندی هایی هستش که برای نصب این اسکریپت نیاز هستش که عبارت هست از:

نسخه ی پی اچ پی 5.5 به بالا تر

پشتیبانی از mysql

آپاچی یا قابلیت NGINX

هاستی که استفاده میکنید بهتر هستش لینوکس و 64 بیت باشه ، نه ویندوز!

هاست از ftp پشتیبانی کنه برای قابلیت کنترل از راه دور.

دارای بودن ماژوال module در هاست.

دارا بودن ماژوال Mycrypt برای ذخیره سازی رمز عبور.

تا جایی که من تونستم ترجمه کنم !امیدوارم به دردتون بخوره.

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/14, 18:16:01، pouyacivil87 گفته است :

سلام مجدد

عرض به خدمت که بنده با واحد IT صحبت کردم و گویا ما فقط یه سرور داریم و هاستی در کار نیست لذا اگر امکانش هست این اسکریپت رو روی همین localhost و برنامه xamp اجرا بشه خوشحال میشم بنده رو راهنمایی کنین و هر هزینه ای هم باشه بنده با کمال میل در خدمت خواهم بود .. باز هم ممنون از لطفتون.

• درود
  • اگر در  localhost و برنامه xamp  میخوائید ازش استفاده کنید باید صد البته محدودیت های اسکریپت رو بررسی کنید از جمله ورژن PHP اسکریپت رو درست کنید
  • بررسی کرده ائید این موارد رو ؟
لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از راهنمایی تون .. من بالاخره متوجه نشدم این اسکریپت روی ویندوز به طور کامل اجرا میشه یا باید لینوکس باشه ؟؟ طبق requirement باید لینوکس باشه .. من ورژن php رو دست نزدم ولی تو فایل چک همه چیز تیک می خوره به جز لینوکس اگر روی ویندوز اجرا میشه لطفا راهنمایی کنین ... تشکر

لینک به دیدگاه

• این اسکریپت فقط و فقط روی لینوکس قابل اجرا خواهد شد دوست عزیز نه چیز دیگه ائی
  • اما در لوکال هاست ( محیط ویندوز ) هم قابل اجراست اما ناقص
لینک به دیدگاه

بله متوجه شدم ... پس روی لینوکس کار می کنم ... تشکر 

فقط یه سوالی کجا می تونم به سورس کد صفحه اصلی دست پیدا کنم و تغییراتی توش بدم .. چون اصلا روش برنامه نویسی اش پیچیده هست و من نتونستم چیزی پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

• خواهش می کنم
  • معمولا برا تغییرات در قالب باید برید بخش Themes یا style و یا ذر index *header دنبالش کنین
لینک به دیدگاه

با سلام ...

بنده روی لینوکس هم امتحان کردم ... علاوه بر اینکه همون مشکلات ویندوز روی این اسکریپت هست حتی css ها هم لود نمی شن ... لطفا در این مورد هم راهنمایی بفرمایین ...

لینک به دیدگاه

• هاست شما رایگان است اگر بله مشکل خواهد داشت
  • در کدوم ادرس سایتی نصب فرمودید لینک دهید
لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...