رفتن به مطلب

مشکل سایت من هک شده

hamidreza modara

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان امروز سایت چک کردم دیدم هک شده من هرکار میکنم به پیشخوان وردپرس نمیره ارور میده دریافت ایمیلم زدم بازم ارور داد نکته بدتر اینه که توی دیتابیس یوزر من از بین بردن از مسول هاست سرور پارس پرسیدم میگه باید با برنامه نویس صحبت کنم از دوستان کسی هست مشکل من حل کنه کلی اطلاعات دارم داخلش نمیخوام مجبور به ریست دیتابیس بشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید دوستان امروز سایت چک کردم دیدم هک شده من هرکار میکنم به پیشخوان وردپرس نمیره ارور میده دریافت ایمیلم زدم بازم ارور داد نکته بدتر اینه که توی دیتابیس یوزر من از بین بردن از مسول هاست سرور پارس پرسیدم میگه باید با برنامه نویس صحبت کنم از دوستان کسی هست مشکل من حل کنه کلی اطلاعات دارم داخلش نمیخوام مجبور به ریست دیتابیس بشم

سلام و درود

به php my admin خود رجوع کنید از اون قسمت یوزرهای غیر قانونی را از بین ببرید و یک یوزر مخصوص خود با دسترسی ادمین درست کنید.

در ضمن این پست رو مشاهده کنید ، مشکل تون از این طریق حل میشه :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با احترام.

لینک به دیدگاه

• اطلاعات خودتون رو برای بنده خصوصی کنید برای شما رفع و بررسی بشه

• اما بهترین گذینه رستور بک اپ هست

لینک به دیدگاه

• اطلاعات خودتون رو برای بنده خصوصی کنید برای شما رفع و بررسی بشه

• اما بهترین گذینه رستور بک اپ هست

سلام مشکل ورود حل کردم ولی نمیدونم چجوری تونستن یوزر اصلی وردپرس من پاک کنن اگه افزونه بهتری برای امنیت سراغ دارین معرفی کنید نصب کنم مشکل بر نخورم منون از شما

لینک به دیدگاه

سلام مشکل ورود حل کردم ولی نمیدونم چجوری تونستن یوزر اصلی وردپرس من پاک کنن اگه افزونه بهتری برای امنیت سراغ دارین معرفی کنید نصب کنم مشکل بر نخورم منون از شما

پیشنهاد میکنم برای امنیت افزونه نصب نکنید. در کل اکثر افزونه ها باگ دارند و خود اونها باعث هک شدن سایت میشند.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم برای امنیت افزونه نصب نکنید. در کل اکثر افزونه ها باگ دارند و خود اونها باعث هک شدن سایت میشند.

اگر نصب نکنم سایت راهت هک میکنند بهترین راه چیه

لینک به دیدگاه

اگر نصب نکنم سایت راهت هک میکنند بهترین راه چیه

بهترین راه بررسی و بهینه سازی توسط متخصص اش !البته این نظر بنده هستش . باید نظرات اساتید دیگه رو هم بپرسید.

لینک به دیدگاه

والا من یه مدتی در باره این php میخوندم دلیل این هک شدنا فک کنم ضعف php باشه بیشتر درسته؟

لینک به دیدگاه

والا من یه مدتی در باره این php میخوندم دلیل این هک شدنا فک کنم ضعف php باشه بیشتر درسته؟

از دوستان ایا این افزونه All In One WP Security سکوریتی میتونه ضعف امنیتی داشته باشه چون هک شدم این افزونه نصب بود ولی دقیق تنظیم نبود منون میشم پاسخ بدن دوستان

لینک به دیدگاه

یکی از کارهایی که خیلی میتونه توی امنیت سایت موثر باشه تغییر نام فایل wp_config هستش چون یوزر و پستون اونجا ذخیره میشه

لینک به دیدگاه

درود

خب قدم اول توی امنیت وردپرس تغییر پیسوند جداول هست

قدم دوم تغییر ادرس مدیریتی وردپرس هست که بصورت پیشفرض wp-admin هست

قدم سوم اضافه کردن حروف تصویری به صفحه ورود وبخش نظرات

قدم سوم افزونه All In One WP Security هست ا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بعد تغییر مسیر ادرس فایل کانفیگ پی اچ پی

این اقدام هارو انجام بدید نیازی نیست هزینه خاصی بکنید

نتونستید دسترسی ارسال کنید من ایمن کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده از سال ۹۱ تا ۹۴ تو کار هک بودم

حتی ارشیو هم دارم تو زونه اچ.

شما بک اپ ریستور کنی بازم هک میشه میدونی چرا ؟ چون باگ تو یکی از افزونه هات اون افزونه هم همینطوری پابرجاس

دوم این که یوزر ادمین شو ریمو کنی شل رو سایتت داره فایل کانفیگ میخونه با شل متصل میشه به دیتابیس

اگه بازم افزونه امنیتی نصب کنی باز هم سایتتو میتونه بزنه چون باگ داره هنوز ازش

اگه دیفیس هم برداری بازم شل رو سایت هستش میتونه دیفیس کنه

برای حل مشگل سایت شما باید هزینه کنید برای امنیتش

با افزونه هم هیچوقت نمیشه امنیت سازی کرد

همون افزونه باگ در میاد بازم هک میشی

هیچ وقت امنیت دستی با افزونه یکی نکنید

این جا هم جای خوبی برای راهنمایی نیست

بهتر بود تو اشیانه تاپیک میزدید

که اونجا بیشتر وارد هستش

خلاصه توضیحات کامل رو دادم

خواستید با هزینه امنیت شو اوکی میکنم

لینک به دیدگاه

اینجا همگی اچار فرانسه ان

معلوم نیست از چه راهی هک میکنن فعلا موارد توصیه شده رو انجام بدید اگه نتیجه نداد

زحمتشو دوستمون حسن عزیز برات میکشه

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان جواب قانع کننده راجب به این افزونه ندادن All In One WP Security

• برای امنیت شایان ترین راه هاست مناسب است دوست محترم نه هر هاستی و در وحله های دوم امنیت مدیریت و کاربران و ....

• افزونه ی فوق هم فقط جهت تخریب نشدن سایت شماست نه چیز دیگری

• ولی شما می تونید امنیت وب سایت خودتون رو به گروهی بدید تا بررررسی کنند برای شما ( خواستید با هزینه ی کم در خدمتیم )

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...