رفتن به مطلب

سوالات پیرامون asp.net

ایده پرداز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

اقا ما هی مزاحم میشیم در باره ی این sap.net vs php حقیقتش خیلی گیج شدم یه ماه دارم میخونم هر اخرش میرسم سر جای اول

الان لا خودتون میگید شروع میکردم تو این ماه به یه جای میرسم و لی حقیقتش من تابستون وقتی درسم تموم شه شرو میکنم و میخوام یه چیزی رو شروع کنم که دیگه بعدش هی پشمون نشم و عوض کنمش

حقیقتا ما تو شهرستانیم جای نیست که بخوام برم توش کار کنم پس باید کارا رو برای خودم بکنم یعنی سایت ها و اسکریپ های برای خودم بنویسم یا مث سایت سازا سایت بسازم و کلا قضیه استخدام تو شرکت ندارم پس مهمه زبانم بتونه واسم خوب کار کنه بشه مشکلاتشو رفع کرد و همه کاره باشه دیگه چون دست تنهام

میخوام هر چی خواستم باهاش بزنم (وقت کافی برای یادگیری کاملش دارم)

مثلا اگر روزی خواستم یه سایت جدید بزنم که نمونه نداره دیگه گیج نشم و دنبال کد اماده نباشم خودم بتونم بنویسم

درامد زا باشه

ایمن هم باشه

بشه یک نفری کلشو یاد گرفت

واسه کارای شخصی هم خوب باشه دیگه یعنی یک نفری بشه باهاش سایت زد

الان شما بین د و زبان بالا کدومو پیشنهاد میدید؟

راستی هیچ راهی هست با asp برا ورد پرس و جومالا قالب و اسکریپ نوشت؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

ASP پیشنهاد نمیشه

اول از HTML, Css, Js شروع کنید

بعد برید سمت PHP

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

اقا ما هی مزاحم میشیم در باره ی این sap.net vs php حقیقتش خیلی گیج شدم یه ماه دارم میخونم هر اخرش میرسم سر جای اول

الان لا خودتون میگید شروع میکردم تو این ماه به یه جای میرسم و لی حقیقتش من تابستون وقتی درسم تموم شه شرو میکنم و میخوام یه چیزی رو شروع کنم که دیگه بعدش هی پشمون نشم و عوض کنمش

حقیقتا ما تو شهرستانیم جای نیست که بخوام برم توش کار کنم پس باید کارا رو برای خودم بکنم یعنی سایت ها و اسکریپ های برای خودم بنویسم یا مث سایت سازا سایت بسازم و کلا قضیه استخدام تو شرکت ندارم پس مهمه زبانم بتونه واسم خوب کار کنه بشه مشکلاتشو رفع کرد و همه کاره باشه دیگه چون دست تنهام

مثلا اگر روزی خواستم یه سایت جدید بزنم که نمونه نداره دیگه گیج نشم و دنبال کد اماده نباشم خودم بتونم بنویسم

درامد زا باشه

ایمن هم باشه

• درود

• راه نوشتن با asp کمی متنفاوتر از این هست که بشه برا وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا به این زبان قالب نوشت

• توصیه می کنم شما در وحله ب اول برید سمت html و css و سپس php , asp

• asp محدودیت های خودش رو داره از جمله ی هاست و کدنویسی و .... توصیه میکنم سمتش نرید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

درود

ASP پیشنهاد نمیشه

اول از HTML, Css, Js شروع کنید

بعد برید سمت PHP

موفق باشید

ممنون از پسختون میشه دلیلشم بگید؟

لینک به دیدگاه

• درود

• راه نوشتن با asp کمی متنفاوتر از این هست که بشه برا وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا به این زبان قالب نوشت

• توصیه می کنم شما در وحله ب اول برید سمت html و css و سپس php , asp

• asp محدودیت های خودش رو داره از جمله ی هاست و کدنویسی و .... توصیه میکنم سمتش نرید

سلام ایناز خانوم اگر منظورتون لاینسس برنامه هاشه؟که ما کپی رایت رو رعایت نمیکنیم

اگر منظورتون چیزای دیگس لطف کنید ذکرشون کنید

اخه هر جا میخونم میگن php و mysql برای کارای ضعیفن و اگر شما روزی قصد ایجاد چیزای پیچیده و وب اپ ها رو داشته باشید نمیشه با این ها ساختش

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

درامد زا باشه

ایمن هم باشه

ببینید دوست عزیز نه که php بد باشه asp خوب باشه و بالعکس شما باید مطابق میل خودت عمل کنی منم شرایط شما رو داشتم

اوایل با php کار میکردم زیاد خوشم نیومد چون نه intelisense (اگه درست نوشته باشم ) درست و درمونی داشت نه من حوصله ریزه کاریاشو داشتم تصمیم گرفتم برم سمت ماکروسافت چون IDE قشنگ تری داشت و میشد باهاش برنامه ویندوزی نوشت همزمان شاید 5 درصد کد هایی که برای ویندوز نوشتم وقتی اومدم تو وب هم بکار میرفت و نوعی یه تیر و دو نشون بود واسم

بعدا که با asp.net mvc آشنا شدم فهمیدم که کلا php رو بیخیال بشم بهتره

در ضمن من شنیدم از دوستام که دارن کار میکنن تو شرکت ها که افراد برای پروژه های asp.net mvc بیشتر پول میدن و این تفکر جا افتاده که امنیتش بیشتره (در صورتی که فرقی نداره ) و از اونورم پروژه های php به دلیل ارزون بودن بیشتر خریدار داره

من با خودم اینطوری فرض کردم قضیه رو

شما یه بنگاه ماشین رو asp.net mvc در نظر بگیر

و یه مغازه خواروبار فروشی رو php

مغازه هه هر روز فروش میکنه و پول دستش میاد

ولی بنگاه نه

در عوض بنگاه یه معامله میکنه 10 میلیون (به اندازه تمام درامد چند روز گذشته مغازه دار) درمیاره

حالا خوش شانسم باشی چند پروژه به تورت بخوره مثل من (خود بزرگ بینی flirt) که دیگه نونت تو روغنه

حالا تصمیم با خودته

لینک به دیدگاه

بنظر من داداش asp تخصص بیشتری میخواد ، و اگه دنبال درآمدزایی هستی تا جایی که من دیدم asp کارش بیشتر هست تو شرکتای مختلف و پولشم بهتره چون php خیلی دست زیاد شده توش هرکی و میبینی داره یاد میگیره یا یاد گرفته . بنظرم اگه قرار هست ادامه بدی asp رو دریاب. هرچند باید قبل از این حرفا css و html رو و حتی اگه بتونی جاوا رو بخوبی یاد بگیری چون نیاز پیدا میکنی 100% بهش. موفق باشی./

لینک به دیدگاه

کی گفته؟!!! اندروید بهیچ وجه در آمد زا نیست اونم واسه کسایی که تازه میخان واردش بشن! یزمانی چند سال پیش بله اما نه الان. الان دیگه توو پارس کدر شما یبرنامه سفارش بده با 50 تومن انجام میدن به بالا . با برنامه های ادیتور هم اومده که راحت میشه برنامه های انگلیسی یا حتی پیش آماده رو تغییر دادو فروخت.

لینک به دیدگاه

درود

بنظر من شما برو برنامه نویس اپ اندروید شو بشین برنامه بساز خیلی بهتره

در نظرم هست ولی فعلا وبشو تکمیل کنم بعد برای ساخت اپ وبسایت ها اونم انشالله یاد میگیرم

لینک به دیدگاه

در نظرم هست ولی فعلا وبشو تکمیل کنم بعد برای ساخت اپ وبسایت ها اونم انشالله یاد میگیرم

صحیح ولی کار اصلیت همین کار اپ سازی باشه واقعا پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

سلام ایناز خانوم اگر منظورتون لاینسس برنامه هاشه؟که ما کپی رایت رو رعایت نمیکنیم

اگر منظورتون چیزای دیگس لطف کنید ذکرشون کنید

اخه هر جا میخونم میگن php و mysql برای کارای ضعیفن و اگر شما روزی قصد ایجاد چیزای پیچیده و وب اپ ها رو داشته باشید نمیشه با این ها ساختش

• سلام ممنون از شما

• خیر دوست عزیز هر کسی گفته php و پایگاه داده برای کارهای ساده هست و ... فکر کنم موضووع رو اشتباه به شما توضیح داده است از هر زبان برنامه نویسی وسیع تر همین زبان است و. سپس asp و . . .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...