رفتن به مطلب

مشکل فیلترینگ

mahnaz_eb

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من یه روشی یا نرم افزاری یا ... میخوام که بتونم صفحات سایتم که فیلتر شده را در بیارم آیا با استفاده از گوگل آنالیز یا وب مستر همچین امکانی وجود داره؟ لطفا کمکم کنید صفحات سایتم زیاد هست و فیلترینگ هم خیلی وقت ها پیغام نمیده که فیلتر شده یا میخواد فیلتر کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مگر *** میشه گوگل هم *** میکنه فقط از دید کاربران ایران سایت *** میشه برای باز کردن صفحات *** شده هم از برنامه *** استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

من تازگی متوجه شدم یک سری از مقاله هام فیلتر شده و بعد از چند ساعت دیگه فیلتر نیست تا الان چند بار این اتفاق افتاده الان نگران شدم که چرا این طوری میشه حتی برای من که با یک آی پی فیلتر هست ولی برای دوستانم که آی پی متفاوت دارند برای یک سری ها فیلتر و یک سری ها فیلتر نیست

لینک به دیدگاه

من تازگی متوجه شدم یک سری از مقاله هام فیلتر شده و بعد از چند ساعت دیگه فیلتر نیست تا الان چند بار این اتفاق افتاده الان نگران شدم که چرا این طوری میشه حتی برای من که با یک آی پی فیلتر هست ولی برای دوستانم که آی پی متفاوت دارند برای یک سری ها فیلتر و یک سری ها فیلتر نیست

بله برای isp های دیگر هم کمی دیرتر *** میشود.

لینک به دیدگاه

من چطوری این صفحات را پیدا کنم ؟

بعد از چند ساعت مقاله هایی که فیلتر شده رفع فیلتر میشه و برای بقیه آی پی ها هم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

من چطوری این صفحات را پیدا کنم ؟

بعد از چند ساعت مقاله هایی که فیلتر شده رفع فیلتر میشه و برای بقیه آی پی ها هم مشکلی نداره

سخت هست چون برای همه isp ها همان لحظه *** شد برای دیگران هم کمی دیرتر می باشد برای رفع هم دوست عزیز اشاره کردن و مراحل یک هفته تا یک و یا دو ماه طول میکشه و خودتون باید بدانید که کدام پست *** است که باید حذف شود تک تک بررسی و اعلام نمیکنند.

لینک به دیدگاه

• شما یه پروتکل ssl نصب کنید و ریدایرکت کنید ادرس رو به این پروتکل تمامیه مشکلات فیلتر شما رفع میشه

• و روش یافتن فیلتر هم در گوگل ادرس دامین سایت خودتون رو بنویسید و یک به یک تست کنید در موتورها

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...